Máte pocit, že všechno co v životě uděláte, se zvrtne v nějaký průšvih? Máte pocit, že přitahujete problémy a stále se vám nedaří? Inu, existuje teoretické vysvětlení, proč se vám to děje. Možná jste prokletí, aniž byste to věděli.

Na světě jsou různí lidé. Dobří a zlí. A ti zlí mnohdy způsobují, že jsou lidé okolo nich prokletí, aniž by to dělali cíleně. Tito lidé nemusí dělat žádnou černou magii, ani provádět konkrétní rituály, aby na vás poslali smůlu, nemoci a neúspěch.

Jsou dva základní typy lidí, pokud se bavíme o úspěchu a přístupu k němu. Jedni, kteří vám přejí úspěch a radují se z vašeho úspěchu spolu s vámi, protože chápou, že na tomto světě je dost místa pro úspěch každého z nás a přejí si být v kontaktu se spokojenými lidmi, takže vaše štěstí je i jejich štěstí.

Druhý typ lidí jsou životní nespokojenci, kterým se nedaří, nejsou na sebe za nic hrdí a jelikož nic nedokázali, mají pocit, že když někdo jiný na rozdíl od nich uspěje, tak si to automaticky nezaslouží. Třeba to nakradl, nebo někoho podvedl, nebo to byla čistá náhoda, ale rozhodně si to ten člověk nemohl zasloužit a odpracovat.

Váš úspěch chápou jako osobní útok na ně, protože nechápou, jakto, že vy máte něco, co oni nemají. Myslí v podstatě jako rozmazlené děti, které očekávají, že všechno zadarmo dostanou jakmile si na to ukážou, aniž by se o to museli zasloužit. Člověk, který uspěl svou vlastní dřinou, vám nikdy takto závidět nebude, protože si na to sáhl a ví o čem to je.

Pokračování článku: Překvapivý důvod, proč můžete být prokletí

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.