…..nechápe nebo to nechce chápat, spíše to ale vědí, chápou a musejí zpívat pod taktovkou EU. A to až do samého konce. Dle mého názoru to nedopadne dobře a pravděpodobně se bude brzy střílet. Je to můj názor, Váš může být jiný. Jinak to asi skončit nemůže….

06:54

[wp_ad_camp_1]

Varovanie o islame. Západ to jednoducho nechápe!

Frankfurt 9. marca 2016 (HSP/Foto:TASR/AP-Sandor Ujvari)

Väčšinový islam islamského spoločenstva štátov nie je demokratický, ale islamistický. Západ to jednoducho nechápe!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

Autorka a kritička islamu Sabatina Jamesová považuje nemeckú utečeneckú politiku za ľahkomyseľnú:

“Privádzame si do krajiny rasistickú, sexistickú ideológiu, rozmnožujeme protivníkov našej demokratickej spoločnosti a divíme sa, keď sa stane niečo také ako sexuálne útoky v Kolíne. S utečencami prichádzajú do Nemecka aj ďalší islamisti,” varovala rodená Pakistanka pre noviny Frankfurter Rundschau. Sabatina žije v ochrannom programe pod falošným menom.

“V Nemecku by predsa mali dostať ochranu obete a nie páchatelia a propagátori násilia. Väčšinový islam islamského spoločenstva štátov nie je demokratický, ale islamistický. Západ to jednoducho nechápe!”, hovorí s ľútosťou Sabatina, ktorá sama konvertovala na kresťanstvo, a preto dostáva hrozby zavraždenia jej rodiny.

“Pre kresťanstvo je smerodajný Ježiš, ktorý násilie nekázal, ani nepraktizoval. Jeho postojom je láska. Pre islam je smerodajný Mohamed a ten k násiliu vyzýval, aj ho praktizoval, preto sa musí zreformovať,» zdôraznila Sabatina.

Stále viac islamistických tendencií u utečencov

Poukazy na islamistické snahy medzi utečencami v Nemecku závažne pribúdajú. Do polovice februára bolo podľa informácií novín Passauer Neue Presse z 5. marca až 274 takýchto ohlásení. Z toho asi 20 percent sa týkalo plánovania útokov. 81 prípadov bezpečnostné sily preverili, 193 sa ešte skúma. V 32 prípadoch boli podozrenia také konkrétne, že sa začalo policajné vyšetrovanie – v súčasnosti sa ešte vyšetruje 27 prípadov.

Nemeckým bezpečnostným silám je okrem toho známych 217 cielených pokusov verbovania utečencov, z toho 131 z prostredia salafistov. Tieto pokusy verbovania sú teraz už dosť skryté – naoko vo forme darov jedla a šatstva. Informácie o takýchto prípadoch sa po útokoch v Paríži výrazne znásobili. Každý deň prichádzajú dva až štyri prípady  poukazy – predtým ich bolo toľko za celý týždeň.

Celý článek si můžete přečíst zde.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.