;

…..nechápe nebo to nechce chápat, spíše to ale vědí, chápou a musejí zpívat pod taktovkou EU. A to až do samého konce. Dle mého názoru to nedopadne dobře a pravděpodobně se bude brzy střílet. Je to můj názor, Váš může být jiný. Jinak to asi skončit nemůže….

06:54

Varovanie o islame. Západ to jednoducho nechápe!

Frankfurt 9. marca 2016 (HSP/Foto:TASR/AP-Sandor Ujvari)

Väčšinový islam islamského spoločenstva štátov nie je demokratický, ale islamistický. Západ to jednoducho nechápe!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

Autorka a kritička islamu Sabatina Jamesová považuje nemeckú utečeneckú politiku za ľahkomyseľnú:

“Privádzame si do krajiny rasistickú, sexistickú ideológiu, rozmnožujeme protivníkov našej demokratickej spoločnosti a divíme sa, keď sa stane niečo také ako sexuálne útoky v Kolíne. S utečencami prichádzajú do Nemecka aj ďalší islamisti,” varovala rodená Pakistanka pre noviny Frankfurter Rundschau. Sabatina žije v ochrannom programe pod falošným menom.

“V Nemecku by predsa mali dostať ochranu obete a nie páchatelia a propagátori násilia. Väčšinový islam islamského spoločenstva štátov nie je demokratický, ale islamistický. Západ to jednoducho nechápe!”, hovorí s ľútosťou Sabatina, ktorá sama konvertovala na kresťanstvo, a preto dostáva hrozby zavraždenia jej rodiny.

“Pre kresťanstvo je smerodajný Ježiš, ktorý násilie nekázal, ani nepraktizoval. Jeho postojom je láska. Pre islam je smerodajný Mohamed a ten k násiliu vyzýval, aj ho praktizoval, preto sa musí zreformovať,» zdôraznila Sabatina.

Stále viac islamistických tendencií u utečencov

Poukazy na islamistické snahy medzi utečencami v Nemecku závažne pribúdajú. Do polovice februára bolo podľa informácií novín Passauer Neue Presse z 5. marca až 274 takýchto ohlásení. Z toho asi 20 percent sa týkalo plánovania útokov. 81 prípadov bezpečnostné sily preverili, 193 sa ešte skúma. V 32 prípadoch boli podozrenia také konkrétne, že sa začalo policajné vyšetrovanie – v súčasnosti sa ešte vyšetruje 27 prípadov.

Nemeckým bezpečnostným silám je okrem toho známych 217 cielených pokusov verbovania utečencov, z toho 131 z prostredia salafistov. Tieto pokusy verbovania sú teraz už dosť skryté – naoko vo forme darov jedla a šatstva. Informácie o takýchto prípadoch sa po útokoch v Paríži výrazne znásobili. Každý deň prichádzajú dva až štyri prípady  poukazy – predtým ich bolo toľko za celý týždeň.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.