…..tak to je tedy výsměch. Ano dle známého pořekadla ZLODĚJ UTÍKÁ A KŘIČÍ, CHYŤTE ZLODĚJE, nejvíce prolhaný a prohnilý LAJČÁK si mele pořád tu svoji ohranou písničku….

19:54

Ministr Lajčák má odmítnout pakt OSN o migraci, rozhodli poslanci. Není to Bible, brání se

Lajčákov podvod. V Marakéši sa nič meniť nebude!!!!!

© Sputnik / Kirill Kallinikov

Slovensko

Zradca t.č. Ministr zahraničních věcí Slovenska poslancům v zahraničním výboru Národní rady SR předložil globální pakt OSN o migraci a chtěl věcnou diskuzi. Poslanci však přijali usnesení, podle kterého má ministr Lajčák pakt OSN o migraci odmítnout. Usnesení ještě musí odhlasovat plénum parlamentu.

Podle Miroslava Lajčáka pakt neobsahuje nic, co by pro Slovensko bylo klíčově nepřijatelné. Kdo tvrdí něco jiného, tak podle něj prý lže.

Ministr zahraničních věcí Miroslav Lajčák mluví o demisi, pokud Slovensko odmítne pakt OSN

tm komentuje: nechť teda táhne tam kam patří, však všichni víte, a nekazí životy miliónů lidí…..

„Nejít na tuto konferenci nedává žádný smysl. Účast vytváří příležitost na jasné deklarování národních postojů… Zabránili jsme kvótám, posilujeme vnitřní a vnější hranice a řešíme problémy tam, kde vznikly. Naším cílem vždy bylo, je a zůstane, že musíme chránit naše národní zájmy. To, co přináší výsledky, je spolupráce a i díky ní letos do zemí přijde méně migrantů,“ uvedl Lajčák.

Ministr se před poslanci snažil vyvrátit lži, které se v souvislosti s paktem o migraci na Slovensku šíří.

„Je to politický dokument, který vyjadřuje, že státy jsou ochotné spolupracovat. Není to Bible, neobsahuje přikázání, která musíme dodržovat,“ uvedl ministr.

tm komentuje: nevidí si sám na špičku nosu a bude poučovat druhé, že se něco nemusí dodržovat. Ano zkuzste nedodržovat zákony a soud Vám ukáže zač je toho loket. Pravděpodobně mu figura v převlečení SOROSE nabídla velké peníze za protlačení a koupila ostrov, kam může zmizet. Ale má smůlu, dnes se nikam neschová….

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...