…..tak to je tedy výsměch. Ano dle známého pořekadla ZLODĚJ UTÍKÁ A KŘIČÍ, CHYŤTE ZLODĚJE, nejvíce prolhaný a prohnilý LAJČÁK si mele pořád tu svoji ohranou písničku….

19:54

Ministr Lajčák má odmítnout pakt OSN o migraci, rozhodli poslanci. Není to Bible, brání se

Lajčákov podvod. V Marakéši sa nič meniť nebude!!!!!

© Sputnik / Kirill Kallinikov

Slovensko

Zradca t.č. Ministr zahraničních věcí Slovenska poslancům v zahraničním výboru Národní rady SR předložil globální pakt OSN o migraci a chtěl věcnou diskuzi. Poslanci však přijali usnesení, podle kterého má ministr Lajčák pakt OSN o migraci odmítnout. Usnesení ještě musí odhlasovat plénum parlamentu.

Podle Miroslava Lajčáka pakt neobsahuje nic, co by pro Slovensko bylo klíčově nepřijatelné. Kdo tvrdí něco jiného, tak podle něj prý lže.

[wp_ad_camp_2]

Ministr zahraničních věcí Miroslav Lajčák mluví o demisi, pokud Slovensko odmítne pakt OSN

tm komentuje: nechť teda táhne tam kam patří, však všichni víte, a nekazí životy miliónů lidí…..

„Nejít na tuto konferenci nedává žádný smysl. Účast vytváří příležitost na jasné deklarování národních postojů… Zabránili jsme kvótám, posilujeme vnitřní a vnější hranice a řešíme problémy tam, kde vznikly. Naším cílem vždy bylo, je a zůstane, že musíme chránit naše národní zájmy. To, co přináší výsledky, je spolupráce a i díky ní letos do zemí přijde méně migrantů,“ uvedl Lajčák.

Ministr se před poslanci snažil vyvrátit lži, které se v souvislosti s paktem o migraci na Slovensku šíří.

„Je to politický dokument, který vyjadřuje, že státy jsou ochotné spolupracovat. Není to Bible, neobsahuje přikázání, která musíme dodržovat,“ uvedl ministr.

tm komentuje: nevidí si sám na špičku nosu a bude poučovat druhé, že se něco nemusí dodržovat. Ano zkuzste nedodržovat zákony a soud Vám ukáže zač je toho loket. Pravděpodobně mu figura v převlečení SOROSE nabídla velké peníze za protlačení a koupila ostrov, kam může zmizet. Ale má smůlu, dnes se nikam neschová….

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.