…..situace v těchto dnech pomalu eskaluje a lidé se začínají bát ve své vlastní zemi. Co se ještě musí stát, než zakročí armáda a policie? Změna vlády, zabití mnoha lidí? Občanská válka????

08:54

V Německu je asi pěkný bordel:

Převzato:
„Všechny zdravím z Berlína ve kterém vypukají pouliční nepokoje. Nemohli jsme se dostat k hotelu, cesty uzavírá německá Policie a armáda. Ulice jsou plné Turků s vlajkami kteří skandují zhruba „řekneš a půjdeme za Tebou“ řekneš a my je zabijeme“. Uprostřed ulice kudy jsme projížděli stáli Turci a bránili v průjezdu. Pokud jste chtěl projet musel jste z okénka potvrdit, že jim fandíte. Opel Corsa a jeho řídič před námi odmítl a byl vytazen z auta a profackován. Já si nehrál na hrdinu s dítětem na zadních sedačkách a využil pouličního boje Turci versus řidič versus policie a objel je po chodníku.
Multikulturní báchorky o integraci Turků do německé společnosti končí právě na dlažbě berlínských ulic.. Policie ty co z auta fotí nebo troubí na souhlas zastavuje a vytahuje z aut takže fotit žena moc nemohla.“

S*

Fotka uživatele We Are Here At Home .com.
Zdroj (1)
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.