;

…..situace v těchto dnech pomalu eskaluje a lidé se začínají bát ve své vlastní zemi. Co se ještě musí stát, než zakročí armáda a policie? Změna vlády, zabití mnoha lidí? Občanská válka????

08:54

V Německu je asi pěkný bordel:

Převzato:
„Všechny zdravím z Berlína ve kterém vypukají pouliční nepokoje. Nemohli jsme se dostat k hotelu, cesty uzavírá německá Policie a armáda. Ulice jsou plné Turků s vlajkami kteří skandují zhruba „řekneš a půjdeme za Tebou“ řekneš a my je zabijeme“. Uprostřed ulice kudy jsme projížděli stáli Turci a bránili v průjezdu. Pokud jste chtěl projet musel jste z okénka potvrdit, že jim fandíte. Opel Corsa a jeho řídič před námi odmítl a byl vytazen z auta a profackován. Já si nehrál na hrdinu s dítětem na zadních sedačkách a využil pouličního boje Turci versus řidič versus policie a objel je po chodníku.
Multikulturní báchorky o integraci Turků do německé společnosti končí právě na dlažbě berlínských ulic.. Policie ty co z auta fotí nebo troubí na souhlas zastavuje a vytahuje z aut takže fotit žena moc nemohla.“

S*

Fotka uživatele We Are Here At Home .com.
Zdroj (1)
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.