Následující článek je sestaven z korespondence, kterou jsem si vyměnila se čtenáři ze Slovenska. Týká se zkušenosti se skupinou, která se zapletla s nebezpečnými sílami. Zkušenost je velice cenná, protože kopíruje typické jevy, se kterými se opakovaně setkává mnoho lidí a může výborně sloužit jako prevence. Pokud zaznamenáte nějakou duchovní skupinku a začnete mít podobné potíže, které jsou v článku vysvětleny, neváhejte a problém řešte. Dejte na své pocity, na svou intuici. Ta vás vždy varuje a radí vám správně.

Dotaz ze Slovenska:

Ahoj Alue,
Chcel by som ta poprosit o radu a tvoj pohlad v mojej situacii. Uz dlhsiu dobu som chcel prírodný krištál no teraz mam pocit, že už ho naozaj potrebujem. Napisem ti maly pribeh co sa mi stalo.

Mam kamaratku. Stretli sme sa pred pár rokmi a odvtedy sme sa stretávali, písali si spolu. Zistil som, ze sa tiez zaujima o jemnohmotny svet čo by som na prvy pohlad na nu vtedy nepovedal. Pracovala v obchodíku s vínom. Ja som v tom čase prestal úplne požívať alkohol.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Začala sa zaujímať o vône a rozvíjala sa v tom popri práci. Začala vytvarať parfumy, osviežovače a iné. Všetko prírodné. V tej dobe stretla svojho terajšieho priateľa a tej jej pomohol v nej zapáliť oheň, že nech si založí firmu a venuje sa tomu naplno. A tak dala výpoveď v práci a začalo obdobie očisty, sebaprijatia, uplne zmenila svoj život a po čase sebaprace sa jej začali objavovať dary alebo schopnosti, ktoré má.

Zistila, že dokáže komunikovať s jemnohmotnými bytosťami, vidieť energiu ľudí a pracovať srdcom.
Tieto schopnosti sú ešte stále dosť čerstvé a pribúdajú nové bytosti. Spolu s priateľom sa rozhodli, že chcú pomáhať ľuďom s čistením na všetkých úrovniach od zdravotných problémov až po spracovanie emócii a otvorenie si svojeho srdca.

Bývam na dedine vo svojej hlinenej chalúpke a 5 minút odomňa peši je veľký les. Mám tam svoje miesto, kde chodím, cítim sa tam doma, pomáha mi to si odpočinúť, mať čas pre seba. Trošku si mi pomohla Alue s nájdením tohoto miesta. Čítal som knižku “Svet za oponou” doma na posteli a mal som silný pocit, že chcem prežívať to čo sa píše v knižke.

A tak som sa raz zobral a našiel toto miesto, ktoré je naozaj krásne. Skúšal som sa tam spájať s anjelmi a inými bytosťami lesa, ale zatiaľ som žiadne nevidel, ale viem, že tam sú a pozorujú ma 🙂 A tak som tam začal pravidelne chodievať a knižku čítam opretý o strom. Je to akoby som miestami bol v tej knižke a to čo čítam viem, že existuje a je tu s nami.

Pokračování článku: Při kontaktu s naší duchovní skupinou nám bylo zle a projevily se u nás temné síly, jak situaci řešit?

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.