…..mnoho let všichni údajní „konspirační teoretici“ bijí na poplach. Upozorňují na ohromná nebezpečí spjatá s čipováním lidí a mnohé jiné. V německé televizi se snaží lidim namluvit, že čip pod kůži je „vynikající“ a do budoucna nevyhnutelný. Křičí zloději lidských duší, chyťte zloděje! Přitom přiznávají, že konspirační teorie jsou pravda!!!!

0000

[wp_ad_camp_1]

čip pod kůži

Jak neustále píši, ke konci časů lidstva musejí lidem říci pravdu. Leze to ze sionistů jak z chlupaté deky, ale už leze! Ve veřejnoprávní televizi ukazují čip, který by měl dostat pod kůži každý občan v EU. Ve Švédsku je už banka, která nemá žádné peníze v hotovosti. Pouze jedničky a nuly na kontě. Obrovské nebezpečí spjaté s tímto  přesvědčováním lidí, že je to pro ně výhodné a důležité přesvědčit i starší lidi, nabíhá samo lidstvo na otevřený nůž.  Nesmyslnými údaji  se snaží namluvit zblblým ovčanům s údajnými teroristy a praním špinavých peňez a mnoha jinými argumenty.

Ptám se sám sebe, a také Vás vážení čitatelé prvopodstaty. Jak je možné, že v BIBLI, nejzločinnější knize planety země, je dle kalendáře zmíňka o čipu více nez 2000 let? Co to má znamenat? Dnes nám ho představují jako výdobytek naší doby pro pohodlnost lidí. Pro ZOTROČENÍ OBYVATEL PLANETY ZEMĚ, říkám zase já.

Filmy jsou v němčině pro znalce jazyka německého.

S BEZHOTOVOSTNÍ PLATBOU DO OTROCTVÍ

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KU9_DKvyS5U

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.