;

…..mnoho let všichni údajní „konspirační teoretici“ bijí na poplach. Upozorňují na ohromná nebezpečí spjatá s čipováním lidí a mnohé jiné. V německé televizi se snaží lidim namluvit, že čip pod kůži je „vynikající“ a do budoucna nevyhnutelný. Křičí zloději lidských duší, chyťte zloděje! Přitom přiznávají, že konspirační teorie jsou pravda!!!!

0000

čip pod kůži

Jak neustále píši, ke konci časů lidstva musejí lidem říci pravdu. Leze to ze sionistů jak z chlupaté deky, ale už leze! Ve veřejnoprávní televizi ukazují čip, který by měl dostat pod kůži každý občan v EU. Ve Švédsku je už banka, která nemá žádné peníze v hotovosti. Pouze jedničky a nuly na kontě. Obrovské nebezpečí spjaté s tímto  přesvědčováním lidí, že je to pro ně výhodné a důležité přesvědčit i starší lidi, nabíhá samo lidstvo na otevřený nůž.  Nesmyslnými údaji  se snaží namluvit zblblým ovčanům s údajnými teroristy a praním špinavých peňez a mnoha jinými argumenty.

Ptám se sám sebe, a také Vás vážení čitatelé prvopodstaty. Jak je možné, že v BIBLI, nejzločinnější knize planety země, je dle kalendáře zmíňka o čipu více nez 2000 let? Co to má znamenat? Dnes nám ho představují jako výdobytek naší doby pro pohodlnost lidí. Pro ZOTROČENÍ OBYVATEL PLANETY ZEMĚ, říkám zase já.

Filmy jsou v němčině pro znalce jazyka německého.

S BEZHOTOVOSTNÍ PLATBOU DO OTROCTVÍ

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KU9_DKvyS5U

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.