….tak tohle jsem dostal mejlíkem…..

Na nádraží v Olomouci se objevují desítky imigrantů!!!!

To je opravdu fotka u vchodu.

Na olomouckém nádraží se začínají líhnout afričtí imigranti! Média dělají, jakože nic. Raději provokují spolehlivými články o našich menšinách. Proč?!

Není to legrace. Rakušáci dnes řekli imigrantům dost,a zavřeli pro Afrikuhranice. Neuběhlo ani půl dne, a najednou Moravácihlásí, že nám vyplouvají vOlomouci! Náhoda? Bez občanky, bez pasu, bezvíza, zato s nataženou rukou.
Objevit se takhle nečekaně našinec v Kanadě, nestačí si ani oklepat boty odsněhu, a maže zpátky.

Kdopaknám ty Afričany poslat, a kdo jim zaplatit jízdenku? Nebo snad majípovoleno jezdit načerno? Hezká ironie. Co kdyby se náhodou naštvali, a useklimačetou průvodčímu ruku, jako se to teď stalo v Itálii? Já vím, to byliimigranti z Jižní Ameriky, ale příklady táhnou. Jak můžeme vidětna nemnohavideích na youtube, Afričané se umí v Itálii řádně rozparádit.
Dokonce tak, že místní raději utíkají do prozatímního bezpečí venkova.

Z dnešní ankety na Parlamentních listech je zřejmé, že 98% lidí je proti jejichpřijímání. Vzácná jednota. Najednou nás nerozděluje Schwarzenberg a Zeman.Mimochodem, kampak nám kníže zalezl? Tolik tleskal americkému zaváděnídemokracie v Libyi, tolik chválil pozitivní změny, které nastaly po zbabělémzabití Kaddáfího. Teď tu má Evropa účet, a kníže mlčí. Asi spí.
Snad ho ti milí černouškové nevzbudí, až mu budou šplhat po okapu na Orlík.
Oni toho totiž kromě šplhání za lepším většinou mnoho neumí.

Olomouc má problém, ale díky médiím, jež mlčí, když mají křičet, to vědí jenommístní. Za chvíli je máme na Hlavním nádraží – a zase se to nějak okecá. Třebačlánkem, že naše menšiny na dávkách možná začnou platit nájem.

Lidi, jste možná slepí – ale nejste přece blbí!

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.