…..včera byla uvedena první část dílu o podzemních základnách, městech a rychlotunelech. Dnes si přečteme část druhou. Pokud si lidé nepřečtou tento dvoudílný sériál, tak nepochopí, co se dnes ve skutečnosti na planetě Zemi odehrává. Je to pro prvňáčka abeceda písmen, aby se mohl naučit číst….

00:05

Je daleko drastičtější než ta první a asi nevyjdete z údivu. Pokud se člověk o uvedená data v tomto článku  nikdy nezajímal a nečetl či netušil, že se něco podobného v Hotelu Země může nacházet, prosím čtěte pomalu a když se Vám bude dělat nevolno, raději odejděte. Blížíme se ve skutečnosti ke konečnému boji. Je pojmenován ARMAGEDON….

Základna Dulce

Tato společná základna CIA-člověka-mimozemšťanů se nachází pod horou Archuleta Mesa v Dulce v Novém Mexiku. Hora se nachází v indiánském městě Jicarella Apache nedaleko hranic s Coloradem. Základna Dulce se nachází asi 2,5 mil severozápadně od Dulce, jde o americkou oblast 64 s populací asi 900–1700 lidí.

Dulce je malé město s motelem a čerpací stanicí, ale pod povrchem celé oblasti je obrovský komplex, síť základen a dopravních systémů, které procházejí celou zemí. Dulce je křižovatka.

Základna je technicky známa jako biogenetická laboratoř, která zahrnuje (ale není omezena jen na následující): techniku lidské kontroly, klonování, výzkum lidské mysli, pokročilé ovládání mysli, křížení zvířat/člověka, implantaci vizuálních a zvukových čipů, výživu a odstraňování lidí i dětí ….

schéma podzemí

Je to druhá největší reptiliánská a šedá/gray základna v Severní Americe, ale je ústředním jádrem všech podzemních základen. Největší základna se nachází v Taosu v Novém Mexiku.

Dulce byla postavena v hlubokých jeskyních, které se rozprostírají na stovky kilometrů pod zemí. Je známo 7 úrovní základny. Jeskyně jsou pod limity a mimo hranice, dokonce ani většina úrovní není bez přísné bezpečnostní prověrky i pro ty, kteří splňují požadavky a podmínky, přístupná.

[wp_ad_camp_2]

 

 

READ: Přerušení internetu a telefonu (odkaz)

První tři úrovně zahrnují vládní úřady a garáž pro údržbu silnic. Samotná základna je stejně velká jako město Manhattan. Ano, mají k řízení silnice a elektrická vozidla. Druhá úroveň zahrnuje kanceláře a garáž pro vlaky, autobusy, tunelové vrtné soupravy a údržbu UFO. Třetí úroveň jsou hlavně vládní úřady.

Čtvrtá úroveň základny Dulce provádí výzkum a experimenty na lidské duši, manipulaci snů, hypnózu a telepatii. Všechny aspekty plánování mysli jsou zde také prováděny.

https://youtu.be/PI1XUMH7RNo

Posudky

Na páté úrovni svědci popsali obrovské nádrže obsahující oranžovou tekutinu s částmi lidského těla, které jsou neustále míchány robotickou paží. Bylo také zjištěno: řady a řady – tisíce klecí obsazeny muži, ženami a dětmi, kteří jsou ukládány do těchto nádrží a mají být použití jako jídlo pro mimozemštany.

Šestá úroveň se nazývá „místo noční můry“. Obsahuje genetické laboratoře, zde se provádějí pokusy s křížením lidí a zvířat. Podle informací viděli lidé ryby, ptáky a myši, kteří byly z jejich původní podoby značně změněni. Existují zde lidé vyzbrojení, s mnoha nohama, několikero klecí, humanoidní výsepky, 7 stop vysoká lidská stvoření s křídly a rysy, které vypadají jako netopýři.

Na sedmé úrovni jsou tisíce a tisíce lidí, včetně dětí v mrazničkách.

(video najdete zde)

Skalpování duše

Ve své iracionální touze mít lidská těla jako své vlastní, mimozemšťané zdokonalili schopnost vytáhnout duši člověka z těla a dát ji „jinam“.

To jim umožňuje přístup k lidskému tělu bez duše. Tělo je bez duše skořápka, mrtvola, mohou pak nad tělem převzít kontrolu, vlastnit a použít pro sebe.

Tomu se říká „walk-in“. Existují dva typy procházek. Cizinci mohou chodit a posednout živé lidské tělo a nebo mrtvou osobu – v tomto případě živou osobu, které odstranili duši, a poté bylo jejich tělo používáno mimozemšťanem.

KOMPLETNÍ SEZNAM PODZEMNÍCH ZÁKLADEN V USA

Arizona

 1. Fort Huachuca. 31 ° 50 ′ S 1100 19’48? Z, létající talíře, tréning vyšší inteligence, kontrola mysli včetně
  2. Gates tajná základna
  3. Gila Mountain Area, 8 jížně od Interstate a 30 východně od Yuma, AZ. 290 S 116º Z . DUM základna.
  4. Grand Wash Cliffs, na západním okraji útesu na vrcholu Grapevine Wash. Musíš se dostat na dálnici 93 a poté vydláždnými cestami. DUM základna. Strana 303.
  5. Green Valley.
  6. Hualapai Mountains, východní strana z hřbetu hory, asi 35 mil SE of Kingman, AZ.
  7. Rincon Mtn., severní strana Rincon hory
  8. Mt. Lemmon.
  9. Page.
  10. Safford, blízko Saffordu.
  11. Santa Catalina Mountains – základna.

ARKANSAS

12. V blízkosti vesnice Hardy a Cherokee 360 19 ′ S 9 ° 29’ Z. Účel základny není znám
13. Pine Bluff, Ark. Area. 34 ° 13.4 ′ S 92º01.0’Z to 34º30 ′ S 92 ° 30’Z .- základna létajících talířů

[wp_ad_camp_2]

 

 

CALIFORNIA

 1. 29 Palms námořní základna, identifikována na vojenské mapě jako area vzdušného prostoru R-2501 S. Létající talíře jihovýchodně od Ludlowa. Výzkum mimozemšťanů / zařízení pro diagnostiku a UFO
  15. China Lake, kontrola mysli a výzkum zbraní.
  16. Darwin, CA, 4 míle západně od Darwinu.
  17. Deep Springs, CA, 37 ° 22 ′ S 117º 59.3 ′ Z -létající talíře
  18. Fort Irwin, CA, 35 ° 20’S 116 ° 8’ Z – létající talíře
  19. Edwards Air Force Base, v místě kde se Diamond Cr. Větví a protne s Yuba, tam jsou 3 podzemní UFO základny 34 ° 8 ′ S 117 ° 48 ′ Z.
  20. George Air Force Base, CA – létající talíře
  21. Helendale, Lockhead podzemní zařízení, 34º44.7 ′ S 1170 18.5 ′ Z. Technologie pro tajné projekty. 3 základny na létající talíře.

 1. Los Angeles, na dálnici 14 směrem k Edwards AFB po Palmdale, jedna odbočka a potom se dát několika ulicemi na 170th ulici, na 170th severně na ulici Rosamond-1 70th křižovatka, druhá a lépe udržovaná polní cesta vás zavede na západ, a pokud se vydáte doprava na sever u elektrického vedení a až na vrchol, uvidíte vrchol podzemního zařízení NORTHOP; technologie pro tajné projekty elit, tato oblast byla velmi aktivné v 70.tých letech. Zařízení Northrop je blízko the Tehachapi Mtns. Bylo zjištěno, že je zde 42 pater. Silné zapojení do výzkumu elektroniky a špičkových leteckých technologií.

 1. Mt. Shasta.
  24. Kern River, CA vyhloubená hora vedle hydroelektrárny v projektu Kern River Project poblíž Bakersfield – nahlášená základna talířů.
  25. Napa Valley- umístěna v Oakville Grade severně od Napa, CA. Tunely také spojují vinařství severně od Napa, které se používají pro bílé otroctví a kontrolu mysli. Dále i základna talířů.
  26. Norton Air Force Base – talíře.

27. Quincy, CA, 39° 56.2′ S 120° 56.5′ Z. s- talíře.
28. Near Palmdale (pokud se někdo dá po Palmdale Blvd. Až na 240th ulici. A poté na Ave R-8. Jedna východní hranice Ave. R-8 je McDonnell-Douglas’s zařízení je pojmenováno Uano Facility. Může být lépe viditelná z Three Sisters kopců smerem na jih. Podivné disky se zvedají ze země na sloupech. Tyto připojené disky svítí a mění barvu. Zařízení se také zapojuje do špičkových leteckých technologií.

[wp_ad_camp_2]

 

 

 1. Presidio, CA – A FEMA/DOD strana pro regionální IX’s kancelář.
  30. San Bernardino, CO, 34º 50′ S to 34° 16′ S.
  31. Santa Barbara County – umístěná do tlusté vrstvy diatomitu.
  32. Santa Rosa, 38º 26.4′ S 122º 42.9′ Z, FEMA, Regionální centrum pro západní pobřeží, co FEMA dělá, je většinou utajeno. Je uvedeno antény na poli pro komunikaci – ale dělá mnohem více.

 1. Sierra Nevada Mountains, CA – vojenská základna, je velmi hluboko.
  34. Tehachapi Ranch- 4 talíře základny, Tecachapi Canyon je nová podzemní základna dokončená v roce ’95. Tohle je ta “příšerná 6? základna orioňanů“. 35° 20′ 118° 40′
  35. Trona, CA, 35° 45.5′ S 1 77º22.6′ Z –několik mil severozápadně od Trona, přímo pod Argus Peak. Tato DUM leží na China Lake’s NWC’s land, pravděpodobně postavená v 60. letech.

vyspělá základna pro vesmírné technologie, genetické experimenty, pokročilý magnetismus, výzbroj prostorových paprsků

COLORADO

36. Alamosa, 37° 28.1′ S 105°52.2’Z Z- talíře.
37. Book Cliffs, CO, 39° 40′ S 108º 0′ Z blízko Rifle, CO.
38. Boulder, CO–Ustředí EMC, druh elektromagnetického ovládání mysli, které se vysílá za účelem modifikace myšlení Američanů a ovládání otroků.
39. Colorado Springs, NORAD –Canada & U.S., & FEMA, pracují zde stovky lidí, obsahuje nejméně 4,5 krychlových mil podzemních jeskyní a čtyřicet pět podzemních ocelových budov. Mnoho podzemních komor je až 50 x 100. (odkaz)

Tento komplex sleduje tisíce satelitů, raket, ponorek a UFO. NORAD také řídí mnoho otrokůmocnářů, kteří mají programování zpětného volání ALEX, JANUS, ALEXUS. Instalace NORAD má pod zemí 1278 mil silnic.

 1. Fort Collins- základna šediváků.
  41. Grand Mesa- základna létajích talířů orioňanů
  42. Montrore Co.– severně od Paradox, v Paradox Valley. Areál Paradox Valley na dálnici 90 cesta Nucla. Strana 304.

CONNECTICUT

43. Severozápadní Connecticut.

FLORIDA

 1. Massive base – talíře.
  45. Eglin AFB, 30º 40′ S 86° 50′ Z- Orion základna na talíře od roku 1978.

GEORGIA

 1. Atlanta, GA –FEMA regionální centrum, který je vhodně umístěn, protože Atlanta se má stát hlavním městem po NWO překleslení hranic. Atlanta má mít několik podzemních instalací v oblasti, jeden na sever u Kennesaw Mtn., Marietta, GA připojil se k Dobbins AFB a jeden k jihu Atlanty u Forest parku.
  47. Thomasville, 30° 50.2′ S 83°58.9′ Z, FEMA, regionální centrum, Toto je SW Georgia v oblasti tunelů, trénují zde skupiny v misích Pátrej a nič, kde je uložen bojový zákon.

IDAHO

 1. Lower Goose Lake area je hlavní oblast Oakley, ID.–Wackenhut z Iluminátů provozuje pro NWO „modelové vězení“. Nejhorší z federálních vězňů jsou umístěni v tomto podzemním vězení, které má 7 100 buněk, které jsou naplněny asi 2 700 federálními vězni. Uprostřed děsivého podzemního zařízení vede trať. Jídlo a sprchy jsou na tratích a muži mají povoleno sprchy jednou týdně. Používá se minimum osvětlení a muži jsou zmláceni, pokud vůbec mluví. Stojí 500 ′ pod zemí.
  49. South central Idaho–pod Snake River (hadí řekou) padá láva mezi Twin Falls a Idaho Falls. (vodopády)

INDIANA

 1. Bedford & Lawrence Co. Oblast– pokračující činnost ve velkých starých dolech naznačuje možné využití starých lomů vládou

   

  [wp_ad_camp_2]

  V druhé části byl seznam 50 základen, pokračování 3. část 51-104

  KANSAS

  1. Atchison, KS–the DIPEF podzemní zařízení, které vláda použije v případě nouze, AT & T spravuje zařízení ve Fairview, KS.
   52. Kinsley– podzemní základna UFO.

  MARYLAND

  53. Camp David–severně od tábora je podzemní zařízení důležité pro zpravodajské agentury.
  54. below Ft. Meade, vlastní Národní bezpečnostní agentura, 10 hektarů nejmodernějších superpočítačů, velmi velký komplex, masivní dohled nad veškerou světovou komunikací, včetně všech přenosů v USA a ve světě telefonů, telegrafu, telexu, faxu, rádia , TV a mikrovlnné přenosy.

  1. Olney, ve skutečnosti je zařízení mezi Olney a Laytonsville na Riggs ulici kousek od ulice č. 108. V oblasti může také existovat další podzemní zařízení, FEMA a možná NSA, zařízení může být 10 úrovní hluboké, účel neznámý.
   56. Suitland, MD- Archiv utajovaných informací vlády USA. uložené zde v několika podzemních úrovních. Sejfy mají velké množství dokumentů, které nejsou indexovány. Omezený přístup pomocí kódované bezpečnostní karty. V této oblasti působí také zpravodajské skupiny na vysoké úrovni.

  Chisamba je oblast v Zambii kde bylo zabito 53 lidí (věří se, že Obamou)

  MASSACHUSETTS

  57. Maynard, 42° 26.0′ S 71° 27.0′ Z FEMA, regionalní centrum, Wackenhut je tu také

  MICHIGAN

  1. Battle Creek, 42° 19.3′ S 85° 10.9′ Z FEMA, regionální centrum, činnost neznámá (neověřeno).
   59. Gwinn, Ml, 46° 16.8’N 87° 26.5′ W, nedaleko Gwinnu je velká podzemní základna, která je klíčovou základnou pro vysílání signálů. Nedaleko je také AFB. Under Lake Superior, mimozemská základna se silnicí v hloubce 1.5km.

  MISSOURI

  1. 12 mil jížně od Lebanon, 36° 02.8′ S 115° 24.3′ Z, blízko nově postaveného městečka Twin Bridges- nahlášena základna talířů.
   61. Ve shluku jeskyní Bat/Dry/Dead Man/ Howell- nahlášena základna talířů
   62. St. Francis Mountains, MO (between St. Louis & New Madrid).

  NEBRASKA

  63. Severní centrální Nebraska.

  1. Red Willow Co. u McCook, NE.

  NEVADA

  65. Blue Diamond, 36 ° 02,8’N 115 ° 24,3 W – nahlášena základna talířů

  66-68. Groom Lake, také známý jako Dreamland, Area 51, Area, The Spot, Red Square, Sally Corridor, Watertown Strip. 1150 50’S 37 ° 20 Z. Vedená NWO spolu s démonickými bytostmi, je tam CIA a Wackenhut Security. Dvě velká podzemní zařízení poblíž, ale oddělená Groom Lake, ovládaná démonickými bytostmi, podzemní základny Papoose Range a Cockeyed Ridge (S-4). Účelem je testování různých UFO a dalších tajných letadel, jako je Aurora a Stealth.

  Rovněž se tu provádí biologická práce, včetně biologického chovu malých šedých. Pro tyto tři komplexy bylo vybudováno mnoho úrovní a nad suchým jezerem Groom Lake byla postavena dlouhá 7 mil dlouhá cesta (což je vlastně 39 mil?). K dispozici jsou podzemní instalace S-2, S-4, S-6 a S-66. S-66 je nejtajnější a má 29 úrovní, v hloubce 3.5km.

  1. Quartzite Mountain SE of Tonopah, 37° 31 ‘N 116° 20′ W- nahlášena základna talířů
   70. Tonopah, Airforce, CIA? & ??, zabývá se tajnými letadly.

  NEW HAMPSHIRE

  71-73. V kopcích New Hampshire můžou podle zpráv být až tři podzemní instalace.

  NOVÝ JERSEY

  1. Picatinny Arsenal, 4o ° 38’S 74 ° 32 ‚Z-talíře, 1/4 krychlové míle velké a velmi hluboko pod zemí.

  Tato základna se zabývá klonováním člověka, je to nejzranitelnější základna FEMA

  10 akrů nejsofistikovanějších superpočítačů, které mohou být vytvořeny

  NOVÉ MEXIKO

  Stav Nové Mexiko a Colorado byly použity pro stavbu řady podzemních základen. (Všechny ostatní státy je samozřejmě také mají.) Primární podzemní zařízení v Novém Mexiku sestávající se z 3 obrovských podzemních základen v oblasti Dulce v NM (oblast, kterou jsem několik dní zkoumala v roce 1993).

  Oblast Bílé písky – Alamogordo, která má 3 podzemní základny. Datil a Pie Town, které mají další dvě podzemní základny. (Carlsbad Cavern, podzemní aktivita, která je údajně ukončena, a další základna na východ od Carlsbad.). Podzemní zařízení oblasti Los Alamos. Podzemní zařízení oblasti Taos.

  Nové Mexiko má v podstatě čtyři podzemní systémy. Jeden jde do oblasti Four Corners a potom do Groom Lake (Area 51).

  Jeden jde na sever směrem k Delta, CO a Colorado Springs.

  Zařízení Taos jde přibližně na sever podél Interstate 25 a nakonec se váže na NORAD.

  Jižní základny se spojují s Texasem a Mexikem.

  Zařízení Los Alamos pochází alespoň z roku 1940. Lze si jen představit, co bylo postaveno za půl století práce na tomto podzemním systému. Návštěvníci hlubších úrovní hlásí, že lidé jsou zde drženi ve skleněných válcích a mnoho dalších podivných věcí. Měl jsem příležitost informovat některé lidi, kteří byli v dosahu některých z těchto zařízení. Existují speciální odznaky, speciální uniformy, trubkové výtahy atd., Nebudu popisovat pro nedostatek času.

  Hawai – uskladňování nukleárních zbraní

  75. Angel Peak – talíře. Oblast Carlsbad Cavern (nyní zničená), 32 ° 25.0’S 1040 14.0Z – zůstaly pouze zbytky základny.

  76-78. Dulce, N. M., 36 ° 56,0 ′ 106 ° 59,8 ′ Z, – Jižní Dulce, v oblasti indiánské rezervace Jicarilla zhruba několik kilometrů na východ od zařízení Dulce je další zařízení. Toto je řízeno přímo Illuminati /Army a Airforce help, CIA tu také provádí experimenty; velikost instalace vyžaduje velké kyvadlové vlaky a podle svědků má sedm úrovní. Slouží jako základna UFO, biologické experimenty, produkční centrum pro drobné šedé drony. Wackenhut poskytuje bezpečnost na zemi (zakrývají aktivity základny).

  Ramenki – pro 120 000 lidí

  79. Kirtland AFB, NM, Sandia National Lab. – laboratoř

  80. Manzano Mtn, poblíž Albuquerque, známý jako skladovací komplex munice Kirtland, Airforce, základna o rozloze 3 000 hektarů v areálu Kirtland AFB / Sandia National Labs, střežený 4 smrtelnými kruhy plotu, používá neznámou podezřelou základnu UFO. Poblíž základny Manzano se staví nový 285 000 čtverečních metrů dlouhý bunkr.

  81. Pie Town, 34 ° 17,9’S 1 108 ° 08,7′Z, v oblasti poblíž Pie Town, základny UFO.

  82. Pohoří Sandia NE NE z Albuquerque – základny talířů.

  83. na sever od Taos Pueblo.

  1. White Sands, 32 ° 22,8 ‚S 106 ° 28,8 Z, hlavní centrum výzkumu, svázané s Dulce & NORAD, HO pro lety NASA / vojenské raketoplány, radiační výzkum, ovládání mysli.

  NEW YORK

  1. Adirondack Mountains (blízko Elizabethtown)
   86. New York Metro
   87. Plattsburgh (poblížCanada a St. Albans) AFB, 49°40’S 73°33 Z- 2 základny talířů.

  reagulace počasí, experimenty na lidech pro silnější těla, kontrola komunikace na severní polokouli. Sofistikovaný atomový reaktor.

  [wp_ad_camp_2]

   

  OKLAHOMA

  1. Ada, 34°46.4′ S 96°40.7Z, podzemní zařízení, létající talíře, klonování lidí, další ze zranitelných zařízení FEMA.
   89. Ashland Naval Ammunition Depot, 34°45.9’S 96° 04.3’z,- talíře.

  OREGON

  90. Bull Run, severní strana oblasti nádrže Bull Run Reservoir poblíž Mt. Hood, a velmi blízko k Larch Mtn. a jižně od Benson St. Park v Columbia Gorge.

  91. Oblast Coos Bay má postavené tři samostatné koordinační podzemní zařízení pro UFO. Zařízení nejdále na východ, asi 20 mil ve vnitrozemí v divočině poblíž dálnice 42, bylo zrušeno. Nyní je to staré opuštěné zařízení dobře maskované. Pobřežní zařízení je pravděpodobně stále funkční.

  1. Klamath Falls, OR – od září 95. je to základem pro několik skupin NWO včetně Air National Guard, FEMA, CIA, FBI, Spetznaz a 306. Školicí základna MOSAP. Existuje zde podzemní koncentrační tábor.

  PENNSYLVANIA

  1. Blue Ridge Summit, nedaleko Ft. Ritchie, známý jako „Raven Rock“ nebo „Site R“, Army, hlavní elektronické nervové centrum,. připojen 200m tunelem k Camp David. Instalace NOD je spojena s psychickou (démonickou) a satelitní kontrolou nad otroky. Tento podzemní komplex má umožnit vládě Spojených států uniknout jadernému útoku. Obrovský komplex vyzařuje pod Washington D.C. a spojuje se s mnoha dalšími místy. Systém tunelu se používá k pohybu některých sexuálních otroků, jejiž mysl byla ovládnuta. Stěny a stropy tunelů jsou keramické dlaždice s fluorescenčním osvětlením zapuštěným do stropů.

  TEXAS

  94. Ft. Hood, TX, 31 ° 15 ′ 97 ° 48 ′, domov některých vojáků ovládnutých kontrolou mysli Delta a hlášené základny talířů.

  95. Denton, TX, 33 ° 13,2’S 97 ° 08,2′Z – FEMA, regionální centrum, aktivita neznáma.

  1. Red River Arsenal, TX – základna talířů.

  letecké inženýství, antigravitační inženýrství, tajné testování, 42 podlaží

  projekt mapování lidského genomu přes chromozomy

  laserové zařízení, znalost o #19 chromozomu je promárně pro klonován

  [wp_ad_camp_2]

   

  VIRGINIE

  1. Bluemont, Mount Weather základna, Federalní Pohotovostní Agentura & FEMA, malé městečko, přísně tajné, několik set zaměstnanců, vykonává tajnou práci pro FEMA, naprosté utajení s různými agenturami a administrátory na úrovni kabinetu, které udržují své pozice ve veřejné správě a pomáhají řídit USA.

  2. Culpepper, 380 28,5 S 77 ° 59,8 Z, asi 2 km východně od Culpepperu od silnici 3, nazvaný Mount Pony, Illuminati – Fed. rezerva, 140 000 čtverečních stop, zahrnuje zařízení pro ukládání mrtvol, monitoruje všechny významné finanční transakce v USA pomocí moderního elektronického systému „Fed Wire“.

  99. Pentagon, Arlington, VA

  100. Warrington Training Ctr. – dvě strany, jeden na silnici 802 a další na Bear Wallow silnici, na Viewtree Mountain. Jedním z nich je stanice A, druhá stanice B. Army & ??, účel neznámý.

  WASHINGTON

  101. Bothell, 47°45.7’S 122°12.2w Z, FEMA, regionální centrum, aktivita neznámá.

  WASHINGTON DC.

  102. WHITE HOUSE, 38 ° 53.5’S 77 ° 02.0’Z – Tajná podzemní instalace NOD, která je napojena na zpravodajské skupiny jako NSA a CIA, jakož i na mnoho dalších nebezpečných skupin, leží pod Bílým domem s tunely spojujícími tento NOD instalace s House of the Temple.

  V chrám Skotského Rite’s House je pro Svrchovaný sněm 33° místnost 14×25 s 13 židlemi, v nichž se setkává Velká rada Druidů Iluminátů. Hluboká podzemní instalace NOD má mnoho úrovní. Jeden svědek šel na úroveň 17 (výtahem) a prohlásil, že věří, že existují hlubší úrovně.

  WEST VIRGINIA

  103. Sugar Grove, mikrovlnná komunikace, strategické výzvědné služby námořnictva. Základna.

  104. White Sulphur Springs, pod hotelem Greenbriar, mini-město dostatečně velké pro 800 lidí vybavené vlastním krematoriem, pokud existují jiné účely než poslouchání americké mikrovlnné komunikace, není to autoru informace známo.

tm komentuje: Pokud jste dočetli až zde, upozorňujeme, že se nejedná o žádný sci-fi, ale o tvrdou realitu o které jste neměli vůbec ponětí. Svět je šílenější, než bylo kdy v jakémkoliv hororu lidem nastíněno. Teprve po přečtení těchto dvou dílů si můžete uvědomit, o jaký boj se nyní na planetě Zemi či v Hotelu Země jedná….

Překlad pro tadesco adri

Zdroj překladu: https://adrenogate.wordpress.com/2020/04/04/34947-children-rescued-from-giant-thermonuclear

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.