…..lidé asi nevidí, nebo nemají zájem vidět katastrofální stav celé EU. Řeší prkotiny a hádají se na fórech a v diskuzích o blbostech. Směšné! Vše nám způsobili politici a místo aby se lidé zamysleli, psali dopisy na vládu, semkli se, raději se budou nesmyslně sami osočovat a napadat  na webech kvůli maličkostem. Směšné, směšné směšné. Moc času nám nezbývá….

05:55

[wp_ad_camp_1]

Když se mně lidé v minulosti ptali, jak poznáme, že stojíme krátce před „koncem“ civilizace, tak jak jí dnes známe, (na přednáškách) vždy jsem odpověděl:

Ke konci časů lidstva musejí lidem říci pravdu.

Začali ji říkat po celém světě. Takto poznáte, že vjíždíme na konečnou stanici. Ano jsme tam.

I v televizi na ČT24 Vám, vážení, byla řečena výsměšně do očí od podpindosníka CYRILA SVOBODY velká pravda:

Váš názor není rozhodující. Politikové jsou hodni jenom jména, když se nebojí postupovat proti názoru obyvatelstva. (které je volilo za jejich lži před volbami) Obyvatelstvo je jenom obtížným plebsem, který nás elity sice živí, ale poddané je potřeba pocukrovat v době domělých voleb. Jste jenom plebs a nic víc. Takto se vyjádřil na ČT 24 PODPINDOSSNÍK A ZRÁDCE NÁRODA CYRIL SVOBODA. Který zbytek českého národa vyprodává ISLÁMSKÝM zítřkům v ČR. Úžasné, že ano.

CYRIL SVOBODA ale k elitám nepatří. Možná si to jenom myslí a bylo by to jeho zbožné přání.

Mohu Vám ale s klidem sdělit, že takoví podpindosníci, zrádci, jako je celá naše vláda a jejich přisluhovatelé, byly by také při nastolení NWO zlikvidování a odstraněni. Všichni. Jsou to jenom figurky, které už nebudou potřebovat, odstraní je a zabaví nakradené peníze z jejich kont. Ano to je čeká. Jsou ubozí a nevidí dál než na špičku vlastního nosu.  Myslet neumějí, protože je jim to cizí a amputace mozku udělala své. Ubožáci. Zradily všechny národy v EU.

Bylo by dobré se podívat na úsek od 16:15 minuty do 21:02 kde popisované uslyšíte…..

https://youtu.be/8YdVnoR2VQ4

A pamatujte dle jejich vyjádření. Politici nám potvrdili:

PRAVDA = LEŽ

KONSPIRACE = PRAVDA

Dnes je to neoodiskutovatelné, sami se prozradili a zradili i nás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tm

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.