…..vlastně za všechno si můžeme sami. Za každý krok, který svobodně uděláme jsme zodpovědni. Včera jsem psal několik článků o telegonii a velkém nebezpečí, které číhá na slovanskou, védskou a árijskou rasu. Ženy nakonec sami půjdou za „samci“ a to za dvacet euro. Ano nechápu tenhle svět a zvrhlost lidí. Máme zde dekadenci. Je to moment, kdy skončily mnohé civilizace. Nastal bod zvratu. Zachráníme naše potomstvo, nebo bod návratu byl navždy překročen????

06:54

[wp_ad_camp_1]

Finské ženy si kupují od azylantů sex za 20 Euro

=Orgonet=

Myslím, že leckteré problémy imigrantů se leckde vyřeší samy od sebe. Příroda si poradí, je mocnější než zákony a pravidla států (:-)))

Viz například zpráva z finského tabloidu ze 14. 1. 1916: Ženy si kupují od uprchlíků na nádraží v Helsinkách sex za 20 Euro.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1452757045685.html. Už to převzalo leckteré světové zpravodajství (:-)))
(Protože finsky neumím, použiji k překladu článek Sputniku.)

Finské ženy nabízejí osamělým uprchlíkům 20 Euro za sex, napsal v pátek tabloid z Helsink
Zdroj: http://sputniknews.com/europe/20160115/1033204184/finland-sex-money.html

Zaměstnanci Diakonské nadace v Helsinkách, provozující centrum pro žadatele o azyl, se divili, kde chlapci berou peníze na cigarety a jiné věci. Chlapci se jich též ptali na věci, které vyvolávaly jejich podezření. Správkyně centra řekla, že je si jistá nejméně ve dvou případech, ale dodala, že jich může být daleko více.

„Jeden chlapec se jednou ptal, jestli je pravda, že ve Finsku je dovoleno líbat ženy, kdykoli ony chtějí.“

Taina Cederströmová, správkyně Centra, řekla, že si nevzpomíná, že by se něco takového ve Finsku dělo dříve: 30-40leté finské ženy, zjevně inteligentní a bohaté, nyní přicházejí na nádraží, aby si kupovaly sex od teenagerů.

„Snažíme se vysvětlit žadatelům o azyl, jak by měli zacházet se ženami, a teď se děje tohle,“ řekla.

Cederströmová se také obává, že mladí migranti teď budou trávit mnohem více času na nádraží a mohou se dostat do problémů. Řekla, že jim může být nabídnuto, aby prodávali drogy.

Ve čtvrtek psaly finské noviny o jiném sexuálním skandálu, tentokrát mezi pracovnicí Červeného kříže a žadatelem o azyl.

Smutnou ironií je, že 11. ledna finský immigrační úřad vydal mobilní kurs o sexuální rovnoprávnosti a sexuálním zdraví pro azylanty. Cílem je podat azylantům informace o sexuální rovnosti, obecných právech a povinnostech a zvycích ve Finsku.

P. S. 
Takže Žilková má docela pravdu (:-)))  „Je to silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům…,“
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Veronika-Zilkova-o-problemech-s-imigranty-Je-to-u-nich-pud-prirody-Casem-k-tem-novym-samcum-pujdeme-dobrovolne-Musime-zavest-multikulti-vychovu-do-kazde-skoly-417246

tm: Nezapomeňte prosím, jak jsem psal, slovo SAMEC se používá jenom u zvířat.

 

[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.