Jeden z největších spirituálních mýtů a jeden z takových které dokážou člověka pořádně dožrat, je víra, že stejná energie k vám přitahuje stejnou energii. Tohle opravdu neplatí, když se budeme bavit o energetickém útoku. Tyto potíže mají vysoce konstruktivní lidé se silnými energiemi patříč celým světem.

[wp_ad_camp_2]

Pokud takový problém máte, neobviňujte se. Není to vaše chyba, že trpíte s destruktivními lidmi a na destruktivních místech. Bude se vám stávat – když o tom budete mluvit a prosit někoho o pomoc a radu – že budete obviněni ze své ,,duchovní nedokonalosti”, psychické slabosti, či nepřirozené přecitlivělosti a bude vám podsouvána lež, že si za to můžete sami nějakým svým nedostatkem. Budete často naštvaní nejvíc sami na sebe, že se neumíte efektivně bránit a budete si připadat hloupě. Většinou vám to nikdo rozumně nevysvětlí, smutná realita dnešních dnů totiž je, že vaše vysoké energie jsou vzácné jako najít v lese lanýže, málokdo tedy chápe co prožíváte a málokdo tomu rozumí. Naopak je svět plný lidí, kteří ,,všemu strašně moc rozumí”, aniž by měli nějakou zkušenost a skutečně věděli, o co se jedná. Rady od takový pseudoguru pak napáchají více škody, než užitku.

[wp_ad_camp_2]

Lidé, kteří tomu nerozumí, vám řeknou, že si za útoky nízkých energií můžete sami a že potřebujete pozvednout své vibrační pole, protože stejné přitahuje stejné. Takže vám tím říkají, že vlastně máte energie nízké, když je to přesně naopak. Rozhodně nemají pravdu  a taková rada nevede k žádnému řešení. Můžete mít tak vysoké energie, že už ani nemůžete jít výš a přesto budete čas od času atakováni, i když si dáváte pozor. Existují pro to důvody, dnes si je pojmenujeme.

Silně konstruktivní lidé mají nejméně tmavě modrou, nebo fialovou, nebo maximálně výrazně růžovou auru 
Indigová modrá (proto se také vysoce konstruktivním bytostem přezdívá ,,indigové děti”, je to jiné označení pro bytosti se silným aurickým vyzařováním), nebo hot pink. To jsou pro příklad tyhle dvě postavičky zprava:

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ALUŠKA.ORG – Proč jsou vysoce konstruktivní lidé napadáni nízkými energiemi a jak moc jsou světelné bytosti ve skutečnosti vzácné?

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.