Pravděpodobně jste už narazili na lidi, kteří mluví jen o lásce, světle, andělech, mimozemšťanech, ale nikdy se například nezmíní o satansko kabalistické elitě této planety, která si nás podrobuje už po tisíce let. Někteří lidé dokonce mají tu drzost říci, že se musíte držet dál od těch, kteří to dělají, a že toto je ,,3D koncept, který vám akorát zabrání ve vzestupu”.

Žádáme vás, abyste tento koncept zpochybnili. Od kdy je neznalost projevem pravdy? Světlo je informace, proto tma je nedostatek informací. Abyste mohli vystoupit do reality páté dimenze, která rezonuje s frekvencí bezpodmínečné lásky, musíte jako rasa zvýšit vaše vibrace, aby odpovídaly vibracím bezpodmínečné lásky. POTŘEBUJETE SVĚTLO PRO PŘÍSTUP K TÉTO LÁSCE. Toto je základ. SVĚTLO JE PRVNÍ.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Když člověk čelí zlu na této planetě a stane se uvědomělým, světlo vstupuje do buněk jeho bytosti a mění jejich frekvenci. SCHOPNOST V SOBĚ NÉST SVĚTLO, JE PŘÍMO ÚMĚRNÁ VAŠÍ SCHOPNOSTI A ODVAZE VIDĚT TMU.

Bylo to lidstvo, které se dívalo jinam, nezkoumalo, nekladlo otázky,  a nemělo zájem o bolestivou a temnou pravdu o své planetě. Zesměšňovalo „konspirační teoretiky“ a jeho kolektivní kognitivní disonance tak zmocňovala zlo, které je odpovědné za páchání obludných zločinů na lidech.

Neobviňujeme vás. Byla to agenda temné kabaly, která byla takto nastavená, aby vás držela v komfortní zóně. Ale čas se nyní drasticky změnil. Jsou i takoví lidé, kteří si stanovili za své životní poslání svrhnout kabalu a probudit lidstvo k hořké pravdě o satanismu a kanibalismu, které se dějí na této planetě. Chválíme vaši mimořádnou odvahu, velcí válečníci planety Gaia.

Pokračování článku: Proč mnoho ,,pracovníků světla” ve skutečnosti vůbec pro světlo nepracuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.