Vím, že v polovině ledna vydávat takový článek, je jako dojít s křížkem týden po funuse, ale přesto mi to nedá… Možná je to naopak lepší, protože emoce, energie a alkohol se už usadily a lidé jsou čerstvější na nová data :)
Letos mi přistála do mailu jako obvykle hromada přáníček k hezkým Vánocům a PF do nového roku… Nechci se tím nikoho dotknout, já jsem samozřejmě ráda, když si na mě někdo vzpomene, ale hromadné rozesílání přáníček všem kontaktům, co jsou v adresáři, je zcela neosobní a já to považuji za spam. Takový typický druh spamu, který se objevuje jen po určitou dobu v roce, ale pořád je to spam. Přečíst si každý den 10-15x to samé je navíc hodně úmorné. Nepochopitelně to spoustu lidí každý rok převelice baví, ale vůbec přitom netuší, že se tím účastní destruktivního rituálu.
Kdysi jsem vydala pár článků o tom, že Vánoce, konkrétně den 24.12. je velice destruktivní a vůbec není dobré v tento den něco slavit. Den 24.12. sice je nejtemnější den v roce, ale nefunguje to jako schody. Není to tak, že 23.12. je vše z energetického hlediska naprosto OK a pak najednou PUF, máme 24.12., všechno je strašně špatně a 25.12 je zase všechno OK. Nene, energie nastupují a oslabují postupně, pomalu. To znamená, že v období před Vánoci i po nich temnota zesiluje a pak postupně oslabuje. Posunutím slavení Vánoc se tedy sice vyhýbáme hlavní síle destruktivního rituálu, ale není to tak, že by se nás tyto energie nijak nedotkly. Můžeme pouze ovlivnit to, jestli odevzdáme svoji energii, nebo neodevzdáme.
Elitní satanistické spolky moc dobře vědí, jak tuto temnotu co nejlépe využít k masivním rituálům. Ortodoxní satanisté právě v období Vánoc a Silvestra pořádají ,,slavnosti“ ve velkém stylu. Aby však jejich rituály měly potřebnou sílu a váhu, využívají k jejich posílení energii lidí, kteří se nevědomky zapojují do tohoto rituálu po celém světě, právě v období svátků. Doslova je to tak, že pokud vykonáváte určité rituály v určité době, přestože neznáte jejich symboliku, je z vás vysávána energie a ta je obětována na oltáři elit, které v této době uctívající ďábla na svých oslavách.
Takže to začíná adventem, nákupní horečkou, konzumem, oslavou Vánoc, ale to není vše, protože brzy na to máme Silvestr a s ním se pojí další destruktivní rituály. Nutno podotknout, že Silvestr není z energetického hlediska tak silný jako Vánoce, je slabší. Stále je to ale velice těžký den a mnoho citlivých lidí to vnímá a mají potíže i na nový rok. Ne pouze během Vánoc.
Jak se ta destruktivní energie a temnota projevuje? – V lidech hlavně posílí nízké pudy, primitivismus, konzum, agresivita, deprese, pocit že promarnili další rok svého života, přejídají se, opíjí se, jsou unavení… Každý z nás to prožívá po svém, mnoho rodin se tradičně v tomto období pohádá. Když jsem byla malá, také se nás to hádání týkalo. Dospělí se vždy alespoň na Vánoce ,,požrali“. Většinou ten, kterého temnota během roku ovládá nejvíc, je strůjce konfliktu. Ale jdeme dál…
Silvestr, jako destruktivní masivní rituál, má hned několik rovin a o těch si teď povíme:
Při rozesílání přáníček s PF se většina lidí domnívá, že touto zkratkou přeje ,,Pour féliciter“ (,,pro poblahopřání“). PF údajně získala oblibu až během moderní hektické doby, kdy je ateisté používali místo náboženských přáníček k Vánocům a jako omluvenku nebo náhradu za to, že nemají čas na svátky navštívit všechny své příbuzné. Alespoň tak nám to řekli.
Písmena PF ve skutečnosti neoznačují blahopřání, označují jméno PERSEFONA. Je to dáno i historicky, ve starých textech sloužila značka PF jako označení Persefony, ale moderní dějiny nám řekly vše naopak. Pojďme si Persefonu připomenout:
Persefona rec. Persefoné nebo Persefoneia, lat. Proserpina byla dcera nejvyššího boha Dia a bohyně Démétry, manželka vládce podsvětí Háda.

Celý článek najdete zde:

Aluška.org: Proč neslavím Silvestra a nerozesílám PF

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.