Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Proč USA odpálily bez varování jadernou raketu, která byla viditelná z Los Angeles?

….začínají se dít nepochopitelné věci, které snad lidé pochopí až v budoucnu…..

15:54

Proč USA odpálily bez varování jadernou raketu, která byla viditelná z Los Angeles?

trident II

Těsně po západu slunce, neozbrojená jaderná raketa Trident II byla odpálena z ponorky na balistické střely u pobřeží jižní Kalifornie.

Snažila se americká vláda někomu v sobotu večer poslat zprávu?

Těsně po západu slunce, byla odpálena neozbrojená jaderná raketa Trident II z ponorky na balistické střely u pobřeží jižní Kalifornie, která byla později identifikována jako USS Kentucky. Byl to naprosto ideální čas pro upoutání pozornosti miliónů lidí žijících v této oblasti Los Angeles. Kdyby byla raketa odpálena během dne, byla by mnohem méně viditelná. Kdyby byla odpálena uprostřed noci, většina obyvatel jižní Kalifornie by spala. Ti, kteří plánovali odpálení této jaderné střely, dobře věděli, že ji uvidí stovky tisíc lidí, a že tato událost zaplaví přední stránky novin po celém světě. Tak proč k tomu došlo?

Když americká armáda zřídila na západě od Los Angeles bezletovou zónu po dobu jednoho týdne, zvedlo to obočí mnohých občanů.

Proč USA odpálily bez varování jadernou raketu, která byla viditelná z Los Angeles? Foto: Image Credits: instagram, newman_photos.

Ale nikdo nečekal tohle.

Neozbrojená raketa (Údajně neozbrojená raketa, skutečnost byla jiná, byla také dematerializací proměněna v energii neškodným způsobem – poznámka tm) Trident II, která byla odpálena z ponorky USS Kentucky je normálně vyzbrojena jadernou hlavicí, a její odpálení bylo tak viditelné, že jej dokonce viděli lidí žijící v Arizoně a Nevadě:

Odpálení rakety bylo viditelné v severní Kalifornii (Santa Rosa) a daleko na východě, jako v Nevadě a Arizoně. To naznačuje, jak vysoko musela raketa letět; nejméně pár set kilometrů, myslím. Byla vidět na západě od Los Angeles, když se pohybovala z jihu na západ. Byla pravděpodobně odpálena z oceánu stovky kilometrů západně od Los Angeles a vyslána na sever, daleko od obydlených oblastí. Nejsem si jistý, proč ji neodpálili dále na západě, kde by to nikdo neviděl, ale předpokládám, že měla armáda své důvody.

Ihned po odpálení rakety, fotografie a videa tohoto podivného jevu rychle zaplavily Youtube, Facebook a Twitter. Mnoho lidí informovalo místí orgány a zpravodajské stanice.

Nikdo nevěděl, co přesně se děje, ale všichni uznali, že to nebylo normální. Následující výňatek je zpráv, které zveřejnila stanice CNN:
V sobotu večer se šířila panika a spekulace, poté, co přes noční oblohu v jižní Kalifornii proletělo jasně bílé světlo.

Obyvatelé zveřejnili spousty videí na sociálních sítích, spolu s teoriemi mimozemšťanů nebo meteoritů. Jiní v panice volali místním orgánům.

Americké námořnictvo se včera snažilo ujistit všechny občany, že to bylo naprosto „normální“, ale velmi málo lidí tomuto vysvětlení uvěřilo.

Je zřejmé, že to bylo provedeno v čase a na místě, které by vyvolalo obrovské množství pozornosti.

Takže, jakou zprávu se snažila poslat americká vláda?

Byla to zpráva pro americký lid?

Někteří o tom spekulují, ale já mám tendenci souhlasit s Mikem Adamsem z deníku Natural News, že se pravděpodobně jednalo o poselství americkým přátelům:

Včerejší test rakety Trident bylo představením pro vysoký počet obyvatel v oblasti z taktických důvodů: Mít tolik svědků a videí, jak jen bude možné, a tím vyslat velmi viditelnou varovnou zprávu do Číny, která říká: „Můžeme vás zničit, pokud neustoupíte.“

Raketa Trident, vyrobena společností Lockheed Martin, je termonukleární systém (Fleet Ballistic Missile) s rozsahem nejméně 4.000 námořních mil. Podívejte se na stránku raket Trident na webových stránkách amerického námořnictva. Jen jedna raketa Trident odpálena někde z Tichého oceánu by mohla devastovat Čínu s jaderným útokem na Peking.

Také jsem zjistil, že je to neuvěřitelně divná „náhoda“, že to byla právě jaderná raketa „Trident“, která byla odpálena, s ohledem na skutečnost, že největší vojenské cvičení NATO za posledních 13 let s názvem „Trident Juncture“ se právě teď chýlí ke konci.

Server DW.com tvrdí, že i když 36.000 vojáků z různých zemí NATO včetně amerických vojsk se podíleli na cvičení k obraně před „vojenskými ambicemi Ruska“, organizace vlastně usiluje o velké znevýhodnění Ruska a to nejen proto, že se snaží koordinovat 28 členských států s různými prioritami, ale proto, že se do ruských vojenských cvičení v posledních dvou letech zapojilo 80.000 vojáků, více než dvojnásobek NATO.

Většina Američanů si to neuvědomuje, ale je zde velmi reálná možnost, že by USA mohly nakonec jít do války s Čínou. Ve skutečnosti, Mike Adams z Natural News se domnívá, že USA jsou již ve stavu „nevyhlášené války“ s Čínou.

Právě teď, Spojené státy a Čína jsou v nevyhlášeném válečném stavu. Čína je připravena udeřit na USA s jadernými hlavicemi nebo EMP zbraněmi, které by zničily rozvodnou síť v USA a způsobily 90% oběti v rámci celé nepřipravené populace. Legendární americký novinář Ted Koppel dokonce o tom napsal knihu s názvem Lights Out: A Cyberattack, A Nation Unprepared, Surviving the Aftermath.

Musíme jen doufat, že třetí světová válka nezačne v dohledné době, ale naši „vůdci“ jsou bezpochybně stále více bezohlední, a může v nějakém okamžiku dojít k „nehodě“.

https://youtu.be/D5qtxz7AQvw

Článek je převzat z následujících listů.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál