…..Elita se snaží vás otrávit a sterilizovat, aby na Zemi zůstala tzv. zlatá miliarda, která by se stínovou vládou v zádech začala novou éru, známou jako New World Order. Všichni lidé mají být očipováni, aby Velký bratr vždy přesně věděl o každém kroku každého ovčana. To, že se v potravě nachází spousty škodlivin, které mají také vliv na hormonální systém, to vám asi vyprávět nemusím. Existují však i méně známá fakta, například to, že v pitné vodě se běžně nachází hormony, které pocházejí z moči žen, které berou antikoncepci. To je jeden z faktorů, který pomáhá činit mužskou populaci méně nebo naprosto neplodnou. Připočtěte k tomu ještě wi-fi, mobilní telefony a podprahová data a hned vám bude jasné, proč má dnes tolik párů problémy s početím. Náhoda? Asi ne….

raja


[wp_ad_camp_2]

Podivovali jste se někdy nad tím, jak je možné, že vlády dovolí, abychom měli v jídle, vodě a půdě tolik smrtících jedů? Část skutečného důvodu vás možná překvapí: vlády si již nepřejí, aby lidé žili dlouhý spokojený život, aby měli nárok na dávky. Povolení a dokonce podporování kontaminace všeho, s čím lidé přicházejí do styku, smrtícími substancemi a urychlení jejich smrti jim ušetří spoustu peněz.

Před třemi generacemi ještě vlády chtěly, aby bylo více lidí, kteří by pracovali v továrnách, kultivovali zemědělskou půdu a společně vytvářeli ekonomickou produktivitu, kterou by elita následně mohla vysávat. Jak šel čas, přetrvávající sliby nároků na sociální zabezpečení, zdravotní péči, důchody a sociální dávky způsobily, že se obrovské množství populace stalo finanční zátěží pro udržitelnost těchto vlád. Výsledkem je, že se nyní vlády snaží zabít své vlastní občany, aby zabránily finančnímu kolapsu.

Jinými slovy, populace těchto „oprávněných příjemců“ už je tak enormní, že se stala velkou hrozbou pro fiskální udržitelnost vlád a mnohé vlády prostě nemohou zůstat finančně životaschopné, pokud se tato „náročná třída“ bude i nadále rozšiřovat. Situace se již stala tak neúnosnou, že mnohé vlády se nyní aktivně snaží vyvolávat u svých vlastních občanů předčasná úmrtí, protože ti samí občané by mohli mít brzy nárok na penze, sociální zabezpečení a další „oprávněné“ benefity.

Jak přesně vlády přispívají k předčasným úmrtím svých občanů? Je to prosté: otráví je „povoleným množstvím škodlivin“ ve vodním zásobování a potravinách, „zdravotní péčí“ (např. vakcíny způsobující neplodnost) a elektromagnetickým zářením (5G, wi-fi, atd.) Toto systematické trávení lidí vede k jejich předčasné smrti, což vlády, vzhledem k nemalým finančním úsporám, vítají.

[wp_ad_camp_2]

Tato taktika se stala nejlepším přítelem vlád, pokud jde o šetření peněz a předcházení finančnímu kolapsu.

Jednoduše řečeno: vlády vás chtějí živé pouze dokud platíte daně, ale v momentě, kdy se stanete konzumentem vládních benefitů, s radostí vás nechají zemřít (pozn. raja: Lékaři mají údajně nařízeno neléčit, ve smyslu skutečně uzdravovat, lidi nad 60 let). A tak tento proces urychlují tím, že populaci vystavují nejrůznějším chemikáliím (nejen v potravě a vodě, ale také z chemtrailů), ionizujícímu záření a podvýživě, což přirozeně vede k předčasné smrti.

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.