Prošla jsem si zasvěcením do reiki, do shambally a obojí jsem se snažila využívat pro dobro druhých i své, tedy alespoň jsem si to dlouho myslela. Prosila jsem o napojení na reiki, v duchu si kreslila symboly. A protože nedocházelo k žádným velkým zvratům v mém životě, jen k chvilkové úlevě, začala jsem se obelhávat, že jsem již tak daleko, že to chce něco silnějšího. Nuže tedy postoupila jsme o level výše a nechala se zasvětit do systému Shamballa, abych nakonec zjistila, že vše je na nic, pokud nebudu pracovat sama na sobě. Ale vezmu to postupně.

Dnes už ani nevím, proč jsem se do reiki nechala zasvětit. Vždy jsem měla v sobě hodně energie a už jako 17 ti letá holka jsem v sobě objevila schopnost léčit druhé přikládáním rukou. Prosím čtenáře, aby byl schovívavý k mému vyjádření léčit, neb se jednalo pouze o bolesti hlavy a žaludku, nikoliv o uzdravování těžkých nemocí.
V konečném důsledku jsem na tom byla stejně jako dnešní lékaři, jen s tím rozdílem, že já necpala do lidí chemické jedy.

Nuže, tedy měla jsem schopnost díky své vnitřní síle nebo magnetismu, je jedno jak to budeme nazývat, pomoci lidem od bolesti, a chtěla jsem tuto schopnost rozvíjet, proto jsem patrně uvěřila tomu, že mi zasvěcení do reiki může toto přinést.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kéž bych poslouchala svůj vnitřní hlas! Ale já ne, já jsem uvěřila těm krásným slovům, že se začnu napojovat na životadárný kosmický zdroj a budu uzdravovat lidi i s těžkými problémy.
A jaké bylo mé zklamání, když se nic nezměnilo. Měla jsem pocit, že jsem za své peníze nedostala nic, že vše jsem již dávno uměla.
Dokonce jsem si říkala, že už se ani nenechám zasvětit do dalšího stupně. Na co?

Rok mi toto vydrželo, ale díky zdatné manipulaci svého mistra reiki, který byl vycvičen dalším manipulátorem, jsem podlehla naléhání a podstoupila jsem zasvěcení do druhého stupně. Krátce po zasvěcení jsem zdárně využívala symboly, kde jen to šlo a působila na všechny své blízké. Slovíčka „čou ku rej“ se stala běžnou a nedílnou součástí mého slovníku. Na všechny odpůrce reiki jsem koukala jako na neznabohy a koupala jsem se v iluzích pseudo-duchovna a můj mistr mě zdárně podporoval až k zasvěcení do dalšího „mistrovského“ stupně. (No pročpak by ne, vždyť to byl a dodnes je pro mnohé velmi výnosný byznys).

Věřila jsem, že díky zasvěcením se napojuji na kosmický zdroj energie a když lidé kolem mě nic necítili, usoudila jsem, že je třeba nechat se znovu „povýšit“. A tak jsem si vyhledala Mistra Shambally a nechala se zasvětit do tohoto systému. Jediné plus bylo, že tento můj nový mistr, nebyl manipulátor a nechal mě jít svojí cestou. Světlá výjimka na poli ezoteriky.

Naopak byl to člověk, který hledal příčinu i jinde, snažil se rozebírat se mnou mé problémy. Člověk, který zaslepeně netvrdil, že se díky Shamballe mohou uzdravit na smrt nemocní. Přesto jsem se ještě stále oddávala jistému sebeklamu, ale líbil se mi přístup a otevřenost mého učitele.

A tak jsem se postupně během 2,5 roku nechala zasvětit do všech čtyřech stupňů Shambally 1024. Lidé, na které jsem působila, ze mě cítili jakoby více energie a já bláhová se domnívala, že to je díky zasvěcením. Vše šlo báječně a já si říkala, jak jsem se díky energiím dostala nahoru, jak se mi daří.

 

Pokračování článku ZDE

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.