Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Související zprávy

 • Okno do nového světa – odpočítávání
  Okno do nového světa – odpočítávání

  Okno do nového světa – odpočítávání

 • Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva
  Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva

  Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva

 • Okno do nového světa – technického a bezduchého
  Okno do nového světa – technického a bezduchého

  Okno do nového světa – technického a bezduchého

 • Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky
  Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky

  Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky

Proč zasvěcení nefunguje aneb Reiki, Shamballa a jiné závislosti | 3. díl

Odsuzovat cestu, kterou jsem prošla, i když se později ukázala jako nesprávná, je stejné jako odsuzovat rodiče, ať už se k nám chovali jakkoliv. Vždy jde o zkušenost, kterou na cestě uděláme. Jde o poučení, které nám má přinést. Tak jako nám dominantní rodič ukazuje řád, učí nás tomu, abychom se postavili na vlastní nohy a stali se sami sebou, vymanili jsme se z jeho vlivu, tak i jiná zkušenost nás vede k tomu samému.

Dám příklad ze svého života. Mnozí jste měli možnost číst mé předchozí články o reiki, shamballe a jiných závislostech. Prošla jsem zasvěcením do všech stupňů reiki a stala jsem se “Mistrem”. Ve svých článcích nezpochybňuji energie jako takové. Je možné předávat energie. To jsem nikdy nezpochybnila. Zpochybňuji systém, jeho účinnost a smysl.

Energii druhému předávám už například tím, že s ním mluvím, povzbuzuji ho, hladím ho nebo mu vysvětluji, kde dělá chyby. Pokud toto dělám s láskou a protože chci tomu druhému pomoci, pak mu předávám pozitivní energii. Pokud někoho kritizuji a soudím ho, předávám taktéž energii, ale negativní.
Otázka je, jak ten druhý vnímá ze svého úhlu pohledu, mnou sdělované informace.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nicméně energie mezi námi proudí, tak jako tak. Někdy může mít i negativní informace pozitivní vliv. Pokud někoho naštvu svojí kritikou tak, že ho vyburcuji ke změně, ke které doposud nenašel odvahu, ale nyní ze vzdoru, proto aby mi ukázal, ji učiní, pak negativní energie byla proměněna v pozitivní. Protože to, co je v pohybu roste a má tendence se rozvíjet. To, co stagnuje, to uhnívá.

Co tím chci vlastně říct a co jsem vlastně chtěla sdělit svými články?

Proto, aby člověk získával energii, aby se měnil, aby se mohl léčit, musí dělat změny, které jdou zevnitř. Z vnitřních pohnutek, z vnitřních rozhodnutí. Na to není třeba žádných zasvěcení, za která zaplatíme peníze. To, že mi někdo předá energii, ještě vůbec neznamená, že se odhodlám ke změně. Tím, že mi někdo předá energii, se nevyléčím. Pokud totiž někdo má strach udělat změnu a daná situace mu sice nevyhovuje, ale stále mu poskytuje drobné výhody, tak může mít třeba stovky zasvěcení, lidé kolem mu mohou předávat energie kolik chtějí, ale vše zůstane při starém.

Protože jediný, kdo se může vyléčit, jediný, kdo může něco změnit, je on sám a to tím, že se rozhodne. Někdy už ale může být pozdě a pouhá změna a rozhodnutí, už nemohou zastavit dříve započatou destrukci. To jen na okraj. Jde totiž o poměrně složitý proces působení karmického zákona a roli zde hraje Boží vůle a Boží plán.

Na seminářích reiki se učí, že tím, že se člověk nechá zasvětit, se částečně čistí jeho karma. Karma, neboli zákon příčiny a následku, se nevyřeší předáním energie, ale změnou energie a ke změně dochází zase jen na základě vnitřního rozhodnutí, na základě vnitřní proměny.

Toto je něco, co jsem velmi dlouho nechtěla přijmout a pochopit. Proto přišlo několik událostí v mém životě, které mi pomohly se rozhýbat a změnu učinit. Došla jsem k rozhodnutí udělat změnu. Změnila jsem své postoje a začala jsem měnit i vnější okolnosti. Nemůžeme ale chtít, aby se věci, situace, ale i lidi měnili, protože my chceme, ale sami nebudeme dělat nic, nebo lépe řečeno, sami se budeme chovat stejně jako doposud. Tak to prostě nefunguje.

Pokračování článku: Proč zasvěcení nefunguje aneb Reiki, Shamballa a jiné závislosti | 3. díl

.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře