[wp_ad_camp_1]
.
Milí čtenáři,
pokud sledujete zápisníčky tak víte, že jsem v srpnu absolvovala pěkně dlouhou cestu, kde jsem mimojiné navštívila i obchod s drahými kameny a fosíliemi. Firma se jmenuje TOP GEO a sídlí v Satteldorfu v Německu. Byl to snad nejzajímavější obchod, co jsem kdy viděla a skoro mě odtud nemohli ani vyhodit. Myslím si, že by moje fotky mohly být zajímavé i pro vás, protože kolikrát se člověk dostane na tak zajímavé místo, ještě navíc v zahraničí.
Cesta tam, když spočítám i čurpauzy, nám zabrala asi sedm hodin. Vyjeli jsme cca ve dvě ráno a celý den jsme strávili ježděním po Německu. Do postele jsem se dostala znova až o půlnoci a byl to můj osobní rekord v nejdelší době strávené bez spánku. Schválně jsem to spočítala a vyšlo mi to přesně na 40 hodin. Myslela jsem že zdechnu, ale zajímavé bylo, že když jsem začala sahat na všechny ty kameny, asi po hodině jsem začala být poměrně funkční, všechno jsem tam proběhla a nafotila. Celkem jsme na tomto místě strávili pět hodin a viděli jsme spoustu moc zajímavých věcí, na které se můžete podívat v této ,,reportáži“ :)
Takhle vypadá Garáž s drúzami. Když jsme to viděli, poprosila jsem o povolení fotit a od té chvíle už jsem začala fotit všechno. Ohromně působivý pohled!
.
[wp_ad_camp_1]
V garáži s drúzami byla ohromná energie. Když na velkou drúzu položím ruku, tak mi začne brnět celé tělo včetně nohou a vždycky mě to krásně zharmonizuje. Přestane mě bolet hlava a všechno nepříjemné je pryč. A je mi jedno, jestli je to ametyst nebo citrín. Drúzy září pochopitelně i do prostoru, tak si umíte představit, že se mi z garáže moc nechtělo ven a že jsem se mohla zvencnout, když jsem to viděla poprvé… Být zazobaná, tak si nějakou velkou drúzu koupím do pracovny aby mě nabíjela, ale takhle jsem na ně mohla jenom koukat. Podobné velké drúzy totiž stojí od desetitisíců nahoru. Navíc nevím, co u nás vydrží stropy, abych ji nedala ráno do patra a večer ji nenašla propadlou až ve sklepě. :D

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG – Prohlídka obchodu s drahými kameny a fosíliemi v Německu (Fotky)

[wp_ad_camp_1]
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.