…..lidská prostitutka a hyena Angela Merkelová s největší pravděpodobností dcera A.H. udělala novoroční projev, který šokoval celý německý národ. Ano šokoval!! Nic podobného není známo v dějinách. Poslechněte si překlad novoročního projevu s českými titulky…..

00:54

Multikulti je out! Teď frčí Willkommenskultur!

VIDEO: Novoroční projev německé kancléřky Angely Merkelové šokoval mnoho lidí v Evropě…..

Projev Angely Merkel vyvolal v Německu mezi voliči poprask, protože Angela se v celém projevu vyjadřovala v tom smyslu, že Německo je zemí uprchlíků a ne Němců. Projev je plný výzev k přijímání uprchlíků, přesvědčování o tom, jakým budou přínosem pro Německo a zároveň opatrné naznačování, že toto je teprve začátek a Němci se musí připravit a obětovat sami sebe daleko více, než kolik se obětovali dosud.

tm: co k tomu dodat? Jde ve šlépějích svého otce a zničení Německa a celé Evropy, (jestli nepomůže Putin), je krátce před námi. Máme se na co těšit!!!!!

Vítací náruč Angely nadále zůstává dokořán široce otevřená, stále nabízí uprchlíkům pomocnou ruku a tento novoroční projev není ničím jiným, než propagačním videem pro arabské cestovní kanceláře, protože vzkaz uprchlíkům, kteří se teprve na cestu chystají, je zcela jednoznačný. Německo přijme každého, kdo bude alespoň trochu vypadat, jako že je chudák a trpí. Arabové tak budou muset změnit outfity, aby Němce moc nedráždili značkovými hadry, botami a telefony. Mazání prasečí krve na kliky mešit už asi stačit nebude na zabránění jejich příchodu.

Angela se snažila závěr proslovu odlehčit odbočkou ke sportu, ale to nebylo moc šťastné, protože Euro v Paříži se kvůli hrozbě arabského terorismu možná ani neuskuteční, hrozí totiž v případě reálné hrozby odklad Eura až o 1 rok, rozhodně teď nekupujte lístky na Euro, můžete přijít o peníze. Francie, islamizovaná země je mnohem dál, než je Německo ohledně demografického překreslení skladby obyvatelstva ve velkých městech. Odlehčovat novoroční projev fotbalovým Eurem v islamizované Francii, to není zrovna uklidněním pro německé diváky. Německo i Evropu čeká v roce 2016 obrovská uprchlická vlna, masové pochody, protrhávání plotů na hranicích, masové útěky přes zelenou hranici, rabování, střety s policií, útoky na obyvatelstvo zoufalých migrantů chycených v pasti, gumové projektily, slzný plyn. Máme se na co těšit.

http://aeronet.cz/news/video-novorocni-projev-nemecke-kanclerky-angely-merkel-cz-titulky/

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.