…..zítra dám znovu opakování Irlmayera o jeho předpovědích. Sibyla měla také pravdu. Všechno pro zopakování dám na tadesco.cz během krátké doby….

11:54

Jenom sluníčkáři a lidé méně duševně zámožní popřípadě s amputovaným mozkem nechtějí vidět, kam vše směřuje. Nikoho nechci urazit, ale je to přesně tak…..

tm

Konference americké armády: „Připravte se na 3. světovou válku s Ruskem ve velmi blízké budoucnosti“

Generálové z USA a NATO řekli novinářům na tiskovou konferenci, že by se měli připravit na „3. světovou válku s Ruskem“ ve velmi blízké budoucnosti.

NATO a američané posílili své vojenské síly na ruských hranicích, instalují proti-balistické střely a vybavení a zařízení ve snaze vyprovokovat jadernou válku s Ruskem. Jako odezvu, nasadil ruský prezident Vladimir Putin protiletadlové raketové systémy okolo Moskvy, aby ochránil svou zemi před masivními útoky.

 

Vzdušný obranný systém The S-400 Triumph je schopný sestřelovat letadla a střely vyslané Američany a NATO a má rozpětí 400km.

Dailymail.co.uk píše:

Obranné oddělení informací a masové komunikace řeklo Interfaxu: „Bojové jednotky s raketovými systémy země-vzduch, které spadají pod moskevský region vzdušných sil připravili nový S-400 Triumph, což je vzdušný obranný systém, a byli povoláni do služby pro protivzdušnou obranu Moskvy a hlavního industriálního regionu Rusku.

Hlavní požadavek protiletadlových jednotek je vzdušná obrana a ochrana – armády, průmyslu a energetického vybavení, stejně jako ozbrojených armádních jednotek a dopravních komunikací – před leteckými útoky.

The S-400 byl vytvořen jak ochranný mechanismus proti leteckým náletům, uvádí RT.

Americké tanky a ozbrojená vozidla začali přijíždět do Polska, což je nyní největší americká obrana v Evropě pro další desítky let, uvádí BBC.

Vojáci přesunou své vybavení do Pobaltí, jako součást jejich cesty, kterou nařídila Obamova administravy, jako součást ruské intervence na Ukrajině.

Tyto cesty budou trvat devět měsíců, než se jednotky prostřídají, ale ať už to bude jakkoliv, zůstanou pod Trumpovou vládou, k vidění.

Donaldem Trumpem nově zvolený ministr obrany James Mattis, bude muset čelit různým otázkám při jeho potvrzení v Senátu, kam se má dostavit ve čtvrtek.

 

Je široce uznávaný v oblasti obrany a zahraniční politiky a očekává se, že snadno vyhraje toto hlasování od Senátního výboru pro ozbrojené služby.

Zdroj: wire.com

Zdroj: (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.