Existuje mnoho indiánských proroctví. O jednom z nich se však v poslední době hodně mluví, protože to vypadá, že se naplňuje. Dr. Lelanie Fuller Anderson, známá jako Cherokeezská dáma, napsala mnoho knih o indiánské bylinné medicíně a nauce o snech. O verzi slavného proroctví, které uveřejnila, říká, že jí bylo předáno její babičkou, když byla ještě velmi mladá.

V tomto zděděném proroctví nazývá Dr. Anderson 144 000 Světelných bytostí ,,Bojovníky duhy“. Její sdělení zní takto:

Bojovníci duhy

Jedna stará dáma z kmene Cree, která se jmenovala „Oči ohně“, prorokovala, že jednoho dne kvůli chamtivosti bílých lidí, neboli „Yo-ne-gis“, nastane doba, kdy ryby v potocích uhynou, ptáci budou padat ze vzduchu, vody zčernají a stromy už nebudou. Lidstvo, jak ho známe, téměř přestane existovat.

Bude to čas, kdy bude zapotřebí strážců pověstí, příběhů, kulturních rituálů, mýtů a všech starobylých kmenových zvyků, kteří by lidstvo uzdravili. Budou klíčem k přežití lidstva, budou to bojovníci z ráje.

Přijde den probuzení, kdy všechny národy všech kmenů vytvoří Nový svět spravedlnosti, míru, svobody a uznání Velkého Ducha.

Bojovníci duhy budou šířit poselství a učit všechny národy Země, neboli „Elohi“. Naučí je, jak žít Cestu Velkého Ducha. Budou jim vyprávět o tom, jak se dnešní svět odvrátil od Velkého Ducha, a proto naše Země onemocněla.

Bojovníci duhy lidem ukážou, že tato Prastará bytost  – Velký Duch, je plná lásky a porozumění. A naučí je, jak znovu učinit Zemi, neboli Elohi, krásnou. Tito Bojovníci duhy lidem dají zásady či pravidla, jimiž by se měli řídit, aby jejich cesta byla správná vůči světu. Tyto zásady budou zásadami Dávných kmenů. Duhoví bojovníci lidi naučí prastarým praktikám Jednoty, Lásky a Porozumění. Naučí je harmonii mezi lidmi, ve všech čtyřech nových částech Země.

Pokračování článku: Proroctví o 144 000 světelných bytostech

 

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.