…..pro důležitost situace, jak vše může dopadnout, znovu opakuji. A hlavně pro uklidnění lidí díky PROROCTVÍM, pane BE a FL….

11:54

tm: vesmír nezná NE předponu a proto všechno co NEchcete se k nám  právě dostane. Je nutné vizualizovat cestu konstruktivní bez jakéhokoliv NE a záporů!!!!! Všichni to věděli dopředu. Spící ovce chodili jen do práce a domů. Dnes se tomu už dá zabránit jenom pomocí politiků a přesto bouře budou. Viz dnešní článek o kocourkamourka.

EMA 16|09|2015

V Indii se nachází dvanáct knihoven palmových listů, v které popisují osudy miliónů lidí. Každý ze suchých listů, napsaných před staletími sanskrtem nebo starotamilštinou, udává celoživotní cestu jednoho člověka, který se narodí v budoucnu.

Pokud vstoupíte do knihovny, požádáte o vyjevení vlastního osudu a zaplatíte zanedbatelnou částku, dozvíte se vaši budoucnost a stejně tak i to, co jste již prožili.

V knihovnách ale rovněž existují palmové listy, které udávají historii lidstva, včetně budoucích událostí.

world-war-3

Zároveň tak existuje proroctví, které se týká současné doby v Evropě. Říká:

„V evropských metropolích dojde k bouřím, jejichž terčem se stanou převážně cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje propuknou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně a v Praze.

V Římě vezmou lidé útokem i sídlo hlavy katolické církve. Papeži se zprvu podaří uprchnout, později ale padne do rukou povstalců, kteří na něj nastraží léčku. Nejméně postiženými zeměmi budou Rusko, Čína a Indie, protože jejich hospodářské systémy se budou navzájem podporovat.

Nepokoje v Německu a v Evropě potrvají do podzimu roku 2016. Pak budou ukončeny zásahem ruských a čínských vojsk, o který požádají evropští vládci.“

Není to příjemné čtení, ale jako zajímavost k přemýšlení … ? Oni nám to vlastně ti papaláši z Bruselu takto pomalu servírují a do podobné situace nás v podstatě manipulují. A to je velmi smutné….

Převzato: http://pravyprostor.cz/proroctvi-palmovych-listu-krizi-vyresi-zasah-rusko-cinskych-vojsk/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.