Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin
  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

Související zprávy

Protesty proti Trumpovi. Začátek občanské války a rozkladu USA?

…..pravděpodobně nás čeká hodně horká zima. Podívejte se a situaci raději vyhodnoťte každý sám. Co se týká dění v Evropě, může to být podobné s běženci v podzemí, tak jak jsem psal….

07:54

VIDEO: Protesty proti Trumpovi. Začátek občanské války a rozkladu USA?

https://www.youtube.com/watch?v=EkRf1o8I_WU
VIDEO: Protesty proti Trumpovi. Začátek občanské války a rozkladu USA?
[wp_ad_camp_1]

 

Ihned po oznámení volebních výsledků začala v USA vlna protestů proti Donaldu Trumpovi, které sílí.

V Kalifornii, kde už existuje hnutí k odtržení od USA, které má naplánováno spustit „Calexit“ v roce 2019, nyní toto volání zesílilo. „Vztah mezi Kalifornií a federálním systémem prostě nefunguje,“ tvrdí pro list Los Angeles Times Marcus Ruiz Evans, viceprezident YesCalifornia.org. Tvrdí, že Kalifornie platí na federálních daních velké částky, ale nedostává se jí podpory v oblasti stárnoucí infrastruktury a veřejných programů ve státě.

Evans a asi tucet dalších příznivců při protestech skandovalo: „Co chceme? Calexit! Kdy to chceme? Teď!“ Někteří na sobě tmavě modré košile s logem své skupiny. Několik desítek lidí také zablokovalo silnici a křičelo hesla proti Trumpovi. Někteří také drželi transparenty s nápisy: „Není to můj prezident“ (zdroj zde, zde).

 

Je předčasné soudit, jestli za protesty nestojí pouze prvotní emoce po oznámení výsledků voleb a v příštích dnech budou slábnout anebo naopak budou gradovat a trvat dlouhodobě. Za připomenutí stojí, že H. Clintonová získala o 131 000 hlasů více, než D. Trump a nezvítězila pouze z důvodu nastaveného volebního systému. Nic to ale nemění na tom, že za ní stojí více než polovina těch, kteří volili.

Ale protože největší silou v protestech jsou studenti, nabízí se i otázka, jestli protesty nejsou cíleně řízené (jak víme, k tomu jsou studenti vždy nejvhodnější částí národů a už např. Hnutí Occupy Wall Streat financoval mistr v řízení barevných revolucí G. Soros). A jestli nemají vést k občanské válce, resp. k oné perestrojce v USA, po které naposledy v roce 2014 volal i Gorbačov .

A jestli na jejím pozadí nemá dojít i ke stejnému rozkladu USA, jakým prošel SSSR, zatímco rozklad USA bude jen další součástí mnohem vyššího procesu (viz Proč Spojené státy čeká rozklad).

K volání Kalifornie po odtržení od USA zbývá připomenout, že stejné hlasy se už dlouho ozývají i z Texasu

Tak či tak v už tak napjaté situaci v USA, vzniklé m.j. až příliš častým střílením civilistů policií, je možná jen otázkou času, kdy stejně nepřiměřený zákrok policie může i současné protesty vyhrotit k mnohem větším nepokojům. A vést až k občanské válce a perestrojce.

Ať už ale protesty Spojeným státům přinesou cokoliv, pro svět je zvolení Trumpa vítězstvím, jak to nenápadně potvrdil zástupce nejvyššího velitele spojeneckých sil v Evropě v letech 2011 a 2014, generál sir Richard Shirreff. Ten sdělil, že nyní může nukleární válka začít už příští rok, protože Trump v čele USA znamená oslabení NATO a toho Rusko okamžitě využije k tomu, aby napadlo Pobaltí…!  A protože tomu nikdo normální nemůže věřit, prohra Clintonové je vítězstvím světa.

A nedá mi na závěr nevložit ještě video z doby, kdy Trump na prezidenta kandidoval – mým pohledem v něm bylo velmi symbolicky sděleno, že jeho úkolem, kterého se nebojí,  je „pokořit jestřáby“.  Je video náhoda? A pak jsou zde ještě takové perličky, které vkládám už jen jako zajímavost, že Simpsonovi předpověděli Trumpa jako prezidenta už v roce 2000 a jinde se o něm v přítomnosti Obamy jako o prezidentovi hovořilo už v roce 2011 zdroj zde.

-Pozorovatelka-  10.11.2016

Zdroj: http://aeronet.cz/news/video-protesty-proti-trumpovi-zacatek-obcanske-valky-a-rozkladu-usa/

Obama nyní uvažuje kvůli masovým bouřím proti Trumpovi o zavedení stanného práva. Započal tajný plán Sorose?

Díky těm protestujícím teď pomýšlí na vyhlášení stanného práva. Ve všech soutěžích, co jich je, jsou vítězové a poražení. To je prostě způsob, jak soutěže fungují.

Když jsme byli děti, tak nás vždy učili umět v pohodě prohrát. Ano, občas prohra v tvrdé konkurenci zabolí, ale když umíte prohrát se ctí, lidé vždy pochválí váš charakter. Ale s dnešní mladou generací je ten problém, že už zapomněli, jak se ctí prohrát.

 

Liberálové od té doby, kdy bylo oznámeno vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách, proti tomu protestují. Doslova ignorují vše, co se učili už od dětství. Nezáleží na tom, že se vám nelíbí výsledek; Trump v těch volbách zvítězil a je to fakt.

Ale ty protesty pokračují a vypadá to, že je tu jedna osoba, která je režíruje za scénou. A tou je ultra-liberální miliardář George Soros. Ten rovněž zodpovídal za financování některých protestních skupin, které byly konstruovány k vnášení násilností do Trumpových předvolebních shromáždění.

George Soros má rozjíždějící se plán

Už během volební sezóny bylo objeveno, že za některými z protestních akcí je Soros. Ten je platil, aby vytvářeli scénu pro média k šíření o Trumpových shromážděních a vyvolávali násilnosti. To by se samozřejmě dít nemělo, ale přesto se to dělo.

A teď, když už byl Trump prezidentem Spojených států zvolen, tak jsou ti lidé v ulicích, aby proti jeho vítězství protestovali. Je to trochu ironické uvážíme-li, že to byli liberálové, co si stěžovali, že by Trump nepřijal volební výsledky, kdyby byly zjištěny podvody.

Teď tu ale máme výsledek. A ulice máme plné lidí, kteří proti prezidentským volbám protestují. Jsou to ti samí lidé, kteří svého času podněcovali násilnosti na Trumpových shromážděních. A tyto lidi už od počátku platil Soros, takže je pravděpodobné, je i tím, kdo je platí i teď, aby rozpoutávali občanské nepokoje.

A navíc existuje konkrétní důvod, proč Soros chce při těchto protestech násilnosti. Mohlo by to znamenat, že Obama bude muset vyhlásit stanné právo. Takto to funguje. Přináší to doslova dominový efekt. A tak jsou tu lidé protestující proti volebním výsledkům.

Obama by mohl skončit vyhlášením stanného práva

Ale když násilnosti při protestech začnou být masové, tak si toho začne všímat celá země. A když k tomu dojde, začne narůstat tlak na prezidenta, aby to řešil. Prezident Obama by pak mohl vyhlásit stanné právo.

Při stanném právu by prezident mohl suspendovat předání moci kvůli skutečnosti, že existuje „národní nouzový stav.“ Takže, kdyby k tomu došlo, pak by Trump nemohl do Bílého domu, neboť Obama by pořád byl prezidentem Spojených států. Existuje dobrá šance, že toto mohl být pro některé liberály celou dobu záložní plán.

A tady je důkaz, že ty protesty jsou inscenované. Po celých Spojených státech probíhají protesty a v jedné části země v texaském Austinu zjistili, že tam na ně přiváží lidi autobusy. Takže zase, je to plánováno k vyvolání občanských nepokojů.

Doslova zjištěno, že protestující se sváží autobusy

Existují i další důkazy. Ty transparenty, které ti lidé na protesty přináší, jsou všechny zhotoveny a vytištěny skupinami spojenými se Sorosovými agitátory. Nemůžete si jen tak z rozmaru vytisknout tisíce transparentů. Tyto události se musely plánovat a promýšlet. A přesně to se také děje.

Nakonec poslední kousíček důkazu je to, že to Demokraté a Soros ty lidi platili, aby protestovali a vytvářeli nepokoje na Trumpových shromážděních v minulosti. Jelikož to dělali už předtím, tak to určitě budou dělat i teď. A Demokraté jsou ochotni je za vytváření nepokojů platit.

Tyto plakáty vytvořily Sorosovy skupiny

Ale nejděsivější na tom všem je fakt, že existují lidé, kteří se těch protestů proti volbám účastní opravdu dobrovolně jen proto, že Trump vyhrál. A zase, byli jsme už od útlého věku učeni, abychom porážku přijímali s určitou gracií. A oni se teď chovají jako banda rozmazlených dětí, když nedostaly svou hračku.

A teď je tu možnost, že Obama kvůli těmto protestujícím vyhlásí stanné právo. Nemohou skousnout skutečnost, že tato země promluvila a chtěla do vedení Trumpa. Proto teď pro změnu aktivně narušují demokratické volby, protože si stěžují, k jaké volbě při nich došlo.

A zase je to s největší pravděpodobností kvůli Sorosovi. Už v tom měl prsty předtím. To on chce tuto zemi globalizovat a to znamená, že udělá vše, co může, aby k tomu došlo. K tomu patří i nařízení útoku na Trumpovu věž v Chicagu. Právě tam některé protesty v zemi probíhají.

Ten měl ale také prsty v pokusech fixlovat volby. V 16 státech použili volební stroje, které vyrobily Sorosem kontrolované společnosti. Samozřejmě, že to znamená, že se chystal na možnost volby zmanipulovat. Pak by nejspíš nezáleželo na tom, že jste hlasovali pro Trumpa; stroje by to stejně daly Clintonové.

Sdílejte tento článek, abyste lidem ukázali, že všechny tyto protesty plánoval Soros. Ten chce zajisti, že vytvoří dost občanských nepokojů, aby Obama vyhlásil stanné právo a zastavil předávání moci Trumpovi. Tímto způsobem by globalistická agenda mohla být stejně prosazena.

Nejlepší možností však je lidí tam venku si nevšímat. Je to jako zkoušet řešit dvouleté dítě, které sebou praští o zem a propukne v dětskou hysterii. Když to ignorujete, tak to vyšumí. Tudíž jen ignorace protestujících a žádný styk s nimi.

Zdroj: conservativedailypost.com

Zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9149-obama-protestujici-trump-stanne-pravo

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře