O víkendu jsem svému otci hlídal dům, když jel s rodinou na dovolenou. V tom domě jsem už prožil několik paranormálních zážitků, takže jsem tušil, co mě tam čeká. Nikdy jsem se tam necítil dobře. Je to dvoupodlažní dům s velkým dvorem a středně velkým suterénem. Několikrát jsem viděl, jak se od okna k oknu pohybují stíny, nebo jsem slyšel skřípání a sténání na schodech. Tento duch se ke mně nikdy nechoval agresivně, jenom o sobě dával čas od času vědět.

Ale když jsem šel ten víkend hlídat dům, měl jsem to typické sebevědomí teenagera a snažil jsem se vypadat hustě před svou holkou. A tak jsem začal křičet na celý dům, ať mi ten duch ,,políbí pr*el”.
Byl jsem tam jenom já, moje holka a můj pes. Moje holka mě opakovaně varovala, abych s tím přestal a nerozčiloval ho. Ignorovat jsem ji.

První noc se nic nestalo. Žádný hluk, ani žádný podezřelý zvuk. Z druhého patra byste slyšeli i spadnout špendlík ve sklepě. Další den se ale začaly dít věci.

Znáte ten pocit, který cítíte svíráním v žaludku, kdy víte, že něco není v pořádku? Pocit, že vás někdo pronásleduje. Jakobyste byli v temném lese a nějaká šelma je v křoví a vyčkává, než vás zabije… Tento pocit jsem měl celý den.

Byl jsem z toho dost na nervy a varovná slova mé přítelkyně mi začala docházet. Den probíhal normálně až do 9 hodin večer.

Pokračování článku: Provokoval jsem domácího ducha, který mi to pak dal pořádně sežrat

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.