MOTO DNE

JE LEPŠÍ NEMOCEM PŘEDCHÁZET NEŽ NEMOCI LÉČIT, JE LEPŠÍ PROBLÉMŮM PŘEDCHÁZET NEŽ PROBLÉMY ŘEŠIT

…..vzhledem k tomu, že čas se zrychlil a s tím i dění ve světě a v nesmyslné politice, je nutné udělat taktéž některé preventivní kroky a opatření….

07:54

[wp_ad_camp_1]

Mnohokráte děkuji za veškeré návrhy čtenářů prvopodstaty, jak se zachovat při blokaci alternativních webů. Bude samozřejmě skvělé, když budete i pod tímto článkem diskutovat a navrhovat další možná řešení a způsoby, jak z toho ven. Snažte se navrhnout ten nejlepší možný. Předem Vám všem děkuji….

Pro případ „první pomoci“, než se založí někde jinde nový web s dostupností pro všechny, bylo by dobré udělat následující krok. Založil jsem pro všechny, kteří budou mít zájem, jednu emailovou schránku, na kterou pošlete prosím Vaše emailové adresy. Z níže uvedeného mejlíku bych posílal (ve stavu nouze) články, než se udělají jiná alternativní opatření. Je to ale jenom prozatimní řešení.

Neposílal bych žádné hromadné mejlíky. Z bezpečnostních důvodů by tam byla pouze Vaše adresa.

Navrhuji každému z Vás si také založit údajně (prý velice dobře ochráněný mail) u PROTONMAIL. Hackeři a jiné složky se nemohou tak jednoduše do mejlíku dostat. O seznamu a jiných se to nedá rozhodně říci. Není to ale podmínkou.

Bylo by dobré Vaši novou adresu získat jednoduše do několika minut ZDE:

https://protonmail.com/

každému doporučuji si zvolit na konci za Vašim jménem @protonmail.ch

Na tento mejlík prosím přepošlete Vaši adresu, na které budou chodit vyžádaná data v době nouze.

[email protected]

potom posílejte Vaše adresy.

Je to dočasné řešení stavu nouze. Děkuji za pochopení…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.