Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin
  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

Související zprávy

Pseudo hackeri sa vlámali do NASA, aby dosvedčili chemtrails

ttielbild1Skupina s názvom AnonSec získala už 267 GB  citlivých dát od NASA. Tak isto dostali pod svoju dočasnú kontrolu meteo-drony k ovplyvňovaniu počasia a takmer ich priviedli k plánovanej  havárii. Skupina robila špionáž leteckých dát a logov viac ako mesiac v srdci NASA. Motív pre náročnú prácu: konečne vyniesť na svetlo úplnú, skutočnú pravdu o Chemtrails.

12:54

[wp_ad_camp_1]

Za útok popsaný v Pastebine prevzala zodpovednosť pobočka Anonymus a poskytla k dispozícii niektoré dokumenty. NASA obratom ubezpečovala, že uložených 267 GB údajov (hlavne mien a adries približne 2400 pracovníkov  NASA, tak ako aj  súborov z dronov a videí z letov Global Hawk, je tak či tak verejne dostupných.

Ale však mohlo k útoku dôjsť? Ako skupina vo svojom Pastebin-e vysvetlila, odkúpila prvotný prístup k systému NASA od inej hackerskej skupine v roku 2013.  Kvôli nedostatočnému tvaru a dĺžke hesla trval útok hrubou silou na účet administrátora len 0,32 sekundy. Po vniknutí do systému sa im podarilo získať prístupy k účtom ďalších užívateľov vďaka skrytému nástroju na skenovanie paketov.

Od tohto slabého miesta pracovali hackeri ďalej  cez široko rozvetvenú sieť Glenn Research Center a Goddard Space Flight Center NASA, až dokiaľ neboli schopní vytvoriť kartu subsystému a prostredníctvom balíka Sniffer ukoristiť ďalšie dáta.

Hackeri chcú zasahovať dokonca aj do aktívnych operácií NASA. Ako tvrdí Chemtrail-armáda vo svojom PasteBin-Post,  dostali pod svoju kontrolu dron z NASA typu Global Hawk počas letu nad Pacifikom. Cieľ:  zrútenie bezpilotného lietadla do mora.

„Hlavný cieľ operácie bol obrátiť pozornosť na činy Chemtrails /vytvorenie umelého dažďa/modifikácia počasia/geo-inžinierstvo, alebo ako to len chcete nazvať, všetko je to isté. NASA má viacero úloh, ktoré sa sústredia na výskum aerosólov a ich dopadu na životné prostredie a počasie, tak sme teda napadli ich systém“  (Dlhodobá otrava hliníkom prostredníctvom geoinžinierstva: každodenná manipulácia s počasím).

NASA sa angažuje vo výskumných projektoch s časticami oxidu železa, pomocou ktorých sa ostreľujú mraky, aby z nich začalo pršať – aj Čína, ktorú trápi smog, sa netají svojimi experimentmi; proces sa nazýva „Siatie dažďa“. Global Hawk v cene okolo 222 miliónov dolárov letí až 24 hodín cez atmosféru, aby zbieral vo veľkej výške vzorky vzduchu a vody (Streifen am Himmel: Klimawandel – einmal anders /Pruhy na oblohe: zmena klímy tento krát ináč).

bild2-5

(NASA-dron typu Global Hawk, ktorý zbiera vzorky z atmosféry)

Chemtrails manipuluje nielen počasím, ale aj ľudstvom prostredníctvom tajného rozprašovania jedu z lietadiel – preto nenašli hackeri napriek mnoho mesačnému hľadaniu vo vnútri US- Vesmírneho úradu žiadne dlho očakávané, rukolapné dôkazy (Záhadný  Chemtrail-»Vlákna« pád z neba po prelete C-130 (Videos)).

AnonSec hackli drony podľa vlastných údajov pomocou Upload jednej samo – programovateľnej zálohy – letového plánu ako .gpx- dáta – no ako náhle stratil dron predpísaný kurz, kontrolné centrum NASA spozorovalo odchýlku, predbehlo bezpečnostný systém a zrušili hacknutie, píše AnonSec.

NASA túto udalosť oficiálne dementovala a poprela, že by hackeri z AnonSec prevzali kontrolu nach ich dronmi.

„Global Hawk  bol neustále pod našou kontrolou. NASA nemá dôvod špekulovať, že údajné hacknuté dáta majú väčšiu hodnotu ako oficiálne sprístupnené informácie. NASA berie svoju ochranu kybernetiky veľmi vážne a bude naďalej všetky podnety preverovať“, hovorí americký zamestnanec Lorenzo Franceschi- Bicchierai.

Už niekoľko desaťročí je NASA vysnívaným cieľom hackerov; aj istému severonemeckému hackerovi sa podarilo v roku 1986, “dostať“  cez tzv. „hackerskú autoškolu“ (nazvanú kvôli širokému rozvetveniu siete) CERNu do amerického svetového vesmírneho programu a získať dáta udržiavané pod zámkou.

Pre tých, ktorí to ešte nevedia, Anonymus a jeho odnože sú služobníci elity, preto nemôžu ukradnúť citlivé dáta (Za maskou: Stúpajúca kritika na Anonymus kvôli kooperácii s FBI (video)). Oficiálna web stránka Anonymusu bola zaregistrovaná cez Online-marketingovú firmu :”GODADDY.COM, LLC” v USA (rovnako ako vk.com/anonymmous.kollektiv). Odkedy potrebujú hackeri marketingovú firmu? Odvtedy, čo sú len pseudo-hackermi…

Zdroj: http://www.pravda-tv.com/2016/02/pseudo-hacker-bei-nasa-eingebrochen-um-chemtrails-zu-beweisen/

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře