…..není nic jednoduššího než se podívat na následující snímek, který také hovoří o velkých a malých písmenech, kde to začíná a jak je možné se vzepřít. Máte zde dokonce návod jak se z otroka stát svobodným člověkem….

AKTUALIZACE 09:19

07:54

[wp_ad_camp_1]

Dokument Kymatica volně navazuje na předchozí snímek téhož autora „Esoteric Agenda“. Soustřeďuje se na člověka a univerzální vědomí (lidstva či planety). Upozorňuje, že kolektivní, psychická porucha lidstva vytváří šílenou iluzi, která je primární příčinou veškeré naší bolesti a utrpení, kteréžto si způsobujeme výhradně sami. Zachází daleko hlouběji do metafyzických aspektů a skrytých souvislostí prastaré mytologie a historie s moderními způsoby fungování společnosti a politického výsledku. Vysvětluje šamanizmus, duality a reality za DNA a moderních falešných přesvědčení. Kymatica je další vynikající film, který se pokouší poukázat na zásadní nepochopení, kterému lidstvo dnes čelí a má za následek nerovnováhu mezi planetou, přírodou a všemi životními formami.

Adresa odkazu:https://youtu.be/C9VhVfpa4K4

Vníže uvedeném filmu se podívejte od minuty 5:55 kde je Vám dopodrobna všechno vysvětleno.

Moc děkuji nicku fl za nalezení dalšího videa o psaní velkých a malých písmen.

POKUD NEPOCHOPÍTE ZÁKONY, SYMBOLY, OBRAZY (EMBLÉMY) A CO TATO SLOVA PRO VÁS ZNAMENAJÍ, NIKDY ANI NEZAČNETE PODEZŘÍVAT JAK SE TO DALEKO VŠECHNO DOSTALO.

VAŠÍM RODNÝM LISTEM JSTE OBCHODOVÁNI NA BURZE V NEW YORKU, JAK JSTE CENNÍ.

JAKMILE NAJDU LINK, ZVEŘEJNÍM HO ABYSTE VIDĚLI PO ZADÁNÍ VAŠEHO RODNÉHO ČÍSLA JAK VYSOCE SI VÁS CENÍ A KOLIK MAJÍ ZA VÁS NA KONTĚ PENĚZ, KTERÉ PATŘÍ VÁM. MŮŽETE JE DOKONCE PO NICH POŽADOVAT.

Každý tam má mnoho miliónů dolarů!!!!! Které patří vám!!!!

Vaší nevědomostí a nezájmem Vám je ukradli a Vás okradli.

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.