Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Putin přináší varování

…..Ilumináti plánují použít islámu k zažehnutí 3. světové války. To je dnes určitě každému naprosto jasné, kam celá údajná emigrace vede. Dle níže uvedeného článku se máme na co těšit. Přípravy v EU běží na plné obrátky. Ovčané se nechají opít rohlíkem a ještě u toho hodně mlaskají….

05:55

Putin přináší varování: Ilumináti plánují použít islámu k zažehnutí 3. světové války

putin a emigranti

Chtějí, abyste nadále ignorovali pravdu o tom, že ilumináti využívají islámu k dosažení svého konečného cíle – ke zničení Západu tak, jak jej známe, a k zavedení Nového světového řádu (New World Order). Odvážný Vladimir Putin je odhodlaný zničit Ilumináty, přičemž zničení této nejnepostižitelnější organizace tohoto světa popisuje jako ‚nejdůležitější odkaz‘, který by za ním mohl možná zůstat, a podle kremelských zdrojů chápe i roli islámu v plánech Iluminátů na zahájení 3. Světové války.

V Rusku je staré přísloví, které lze nahrubo přeložit takto: „Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.“ Putin žije tímto rčením. Podle zdrojů studuje historii Iluminátů, aby byl schopen rozumět jejich plánům a zničit tuto invazivní organizaci, než se její kořeny a větve nerozlezou po světě příliš rozsáhle a široce, že už bude pozdě.

Seriál Alberta Pika předpovídající tři světové války ho v tom zvláště zajímá. Albert Pike byl vrcholný iluminátský Velký čaroděj, notorický Luciferián a generál Konfederace v Americké občanské válce. Ten v 80. letech 19. století otevřeně konstatoval, že ústřední složkou 3. Světové války bude islám, a že Ilumináti přivedou islám do přímé konfrontace se Západem.

A my už jsme viděli, co Nový světový řád (New World Order) s islámem už páchal. Využili jej k rozdmýchání krize a střetu civilizací. Nenechte se mýlit, to Ilumináti používají islámu, aby dosáhli svých cílů.

Je zadokumentováno, že Albert Pike napsali v roce 1871 příteli dopis nastiňující největší ze tří světových válek – III. světovou válku. Putin podle svého blízkého přítele věří, že tento dopis je daleko více než prostá korespondence mezi přáteli. Věří, že slouží jako předloha, která přesně formuluje, co se v poslední válce stane, a Ilumináti podle ní postupují až do dnešních dnů.

Albert Pike v tomto svém neblaze proslulém dopise (předloze) zapsal tvrzení, že jeho vojenský program by mohl trvat 100 let nebo trochu déle, než bude dosaženo dne, kdy ti přímí konspirátoři na vrcholu korunují svého vůdce Krále-despotu celého světa a uvalí Luciferiánskou totalitní diktaturu na to, co zbyde z lidské rasy.

Vypadá to, jako by Pike poukazoval na konspiraci k zahájení války tak, aby mohl Antikrist vystoupat do svého postavení jako vládce světa.

Pikův dopis rovněž podrobně s děsivou přesností specifikuje první dvě světové války:

„I. světová válka musí být vyvolána, aby Iluminátům umožnila svrhnout moc carů v Rusku a přetvořila tuto zemi v pevnost ateistického komunismu.“

„Druhá světová válka bude vybojována ze dvou důvodů. Ke zřízení Státu Izrael a k rozšíření komunistické kontroly nad Evropou.“

„III. světová válka se musí rozdmýchat za využití rozkolů mezi politickým Sionismem a vůdci Islámského světa.“

Podle Pika bude islám při úpadku Západu ústředním faktorem. Islám pak bude sám zdecimován, aby umožnil rozšíření nového náboženství Luciferianismu po zemi. Všichni muslimové padnou do tohoto systému. Podle Pikových historických proroctví, není žádného muslima na této zemi, který by nepodlehl náboženství Nového světového řádu.

Islám je jen pomůckou Iluminátů ke zničení Západu. Postupovali podle Pikovy předlohy, když v roce 2001 zničili Světové obchodní centrum a obvinili z toho muslimy. Ta krize, co pak následovala, byla naplněním dávno očekávaných proroctví. Jak předpovídal Albert Pike, stal se islám náboženstvím využitým k rozdmýchání krize.

A jak všichni víme, od toho okamžiku se situace jen zhoršila. Co je společným jmenovatelem pokaždé, když spatříte krizi? Kdo je za tím?

Islám.

A Ilumináti chtějí, abyste uvěřili, že to je z podstaty problém s islámem. Chtějí, abyste nadále ignorovali pravdu: že to oni tohoto náboženství využívají k dosažení svého konečného cíle – zničení Západu tak, jak ho známe, a k zavedení Nového světového řádu (New World Order).

Všechno to už bylo zmapováno. Viděli jsme, co dělají s migrační krizí a s teroristickými útoky atd. Využívají islámu, aby přiživovali ten požár. Jen přes pochopení historie Iluminátů můžeme potenciálně pochopit současný stav světa a zajistit, že Ilumináti mu nebudou utvářet budoucnost.

Zdroj (1) (2)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře