…..v případě konfliktu, který by se rozpoutal mezi USA a Ruskem by pravděpodobně došlo, jak říkal v roce 2003 KARDINÁL JUDAS, k EMP a veškerá elektronika by byla k ničemu. A to navždy….

09:27

  tm komentuje: Zde máte vysvětleno, co je EMP. Mimozemšťané z povrchu mají elektromagnetické zbraně. Aby zabránili atomovému INFERNU na planetě Zemi, uskutečnil by se tento scénář…..

[wp_ad_camp_1]

Ruské letectvo dostalo rozkaz od prezidenta Vladimíra Putina, aby sa pripravilo na čas vojny.

Vladimir Putin lupa

Rusi sa údajne majú pripraviť na vojnu. | Profimedia

Putinove vyjadrenie pre agentúru TASS citoval denník The Independent. Putin podľa ministra obrany nariadil kontrolu všetkých zložiek ruskej armády. Armáda má zistiť či sú jej vojaci a technika pripravený na boj. Podľa ministerstva už kontrola aj začala. „Podľa nariadenia najvyššieho veliteľa ozbrojených síl začalo letectvo s vyhodnocovaním prípravy na boj,“ povedal minister obrany Šojgu.

 

Podľa nariadenia najvyššieho veliteľa ozbrojených síl začalo letectvo s vyhodnocovaním prípravy na boj.

 

Podľa ministra sa špeciálna pozornosť venuje letectvu a proti vzdušnej obrane a ich schopnosti odvrátiť prípadný útok. Nariadenie prichádza v čase, keď má Rusko napäté vzťahy s viacerými mocnosťami a vlastne s celým NATO. Vojenské akcie ruskej armády dokonca odmieta aj americký prezident Donald Trump, ktorý je inak známy vrúcnym vzťahom k Putinovi. Rusko ešte koncom minulého roka oznámilo, že chce v tomto roku masívne investovať do svojej armády. Malo by výrazne rozšíriť počet svojich tankov, obrnených vozidiel a tiež lietadiel.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

 

Jestli tohle není příprava na válku, tak co potom dělají američtí vojáci v evropských ulicích?

Podívejte se na znepokojivé záběry, tentokrát z Lotyšska. Copak tam ta americká pěchota dělá? Že by nacvičovala zrychlený přesuny? A to musejí jezdit až do Lotyšska? Že se neprojdou po Bruselu. Jsem zvědavý kolik dalších jedinců bude psát, že to je přece normál, že to je jen cvičení, ne? A že je tam sakra všichni vítají jako protržený, jak na ulici, tak v komentářích.

 

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.