;

…..v případě konfliktu, který by se rozpoutal mezi USA a Ruskem by pravděpodobně došlo, jak říkal v roce 2003 KARDINÁL JUDAS, k EMP a veškerá elektronika by byla k ničemu. A to navždy….

09:27

  tm komentuje: Zde máte vysvětleno, co je EMP. Mimozemšťané z povrchu mají elektromagnetické zbraně. Aby zabránili atomovému INFERNU na planetě Zemi, uskutečnil by se tento scénář…..

Ruské letectvo dostalo rozkaz od prezidenta Vladimíra Putina, aby sa pripravilo na čas vojny.

Vladimir Putin lupa

Rusi sa údajne majú pripraviť na vojnu. | Profimedia

Putinove vyjadrenie pre agentúru TASS citoval denník The Independent. Putin podľa ministra obrany nariadil kontrolu všetkých zložiek ruskej armády. Armáda má zistiť či sú jej vojaci a technika pripravený na boj. Podľa ministerstva už kontrola aj začala. „Podľa nariadenia najvyššieho veliteľa ozbrojených síl začalo letectvo s vyhodnocovaním prípravy na boj,“ povedal minister obrany Šojgu.

 

Podľa nariadenia najvyššieho veliteľa ozbrojených síl začalo letectvo s vyhodnocovaním prípravy na boj.

 

Podľa ministra sa špeciálna pozornosť venuje letectvu a proti vzdušnej obrane a ich schopnosti odvrátiť prípadný útok. Nariadenie prichádza v čase, keď má Rusko napäté vzťahy s viacerými mocnosťami a vlastne s celým NATO. Vojenské akcie ruskej armády dokonca odmieta aj americký prezident Donald Trump, ktorý je inak známy vrúcnym vzťahom k Putinovi. Rusko ešte koncom minulého roka oznámilo, že chce v tomto roku masívne investovať do svojej armády. Malo by výrazne rozšíriť počet svojich tankov, obrnených vozidiel a tiež lietadiel.

Zdroj (1)

 

Jestli tohle není příprava na válku, tak co potom dělají američtí vojáci v evropských ulicích?

Podívejte se na znepokojivé záběry, tentokrát z Lotyšska. Copak tam ta americká pěchota dělá? Že by nacvičovala zrychlený přesuny? A to musejí jezdit až do Lotyšska? Že se neprojdou po Bruselu. Jsem zvědavý kolik dalších jedinců bude psát, že to je přece normál, že to je jen cvičení, ne? A že je tam sakra všichni vítají jako protržený, jak na ulici, tak v komentářích.

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.