Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Putin se stal nadějí obyčejných Evropanů

…..to už vidí mnoho probuzených lidí, že jediná záchrana Evropy a lidí může přijít jenom z východu a nikoliv od státu, který demokratickými bombami a útoky po celém světě šíří „demokracii“. USA už před několika lety skončilo, ale nemohou hořkou piluli spolknout. Asi se jí udusí….

12:54

Vladimiru Putinovi se podařilo navrátit Rusku image země, jež je garantem světové stability, což se líbí prostým Evropanům, řekl politolog, vědecký pracovník katedry strategických výzkumů římské university LUISS Germano Dottori v interview pro Sputnik International.

Při rozboru úlohy Ruska a jeho lídra Vladimira Putina na světové aréně je, podle vědcova mínění, třeba především „připomenout jeho projev na Valném shromáždění OSN, který byl jedním z nejdůležitějších za všech časů.“ Dottori zdůrazňuje, že Putin „znovu potvrdil úlohu Ruska jako garanta stabillity“ ve světě, což je velmi blízké Evropanům znepokojeným chaosem na svých hranicích.

„Myšlenka, že Rusko může sehrát úlohu „stabilizátora“, pozvedla image země a operace RF v Sýrii se stala prvním krokem k vytvoření tohoto nového obrazu,“ prohlásil Dottori.

V pasáži o vztahu evropských obyvatel k ruskému prezidentovi politolog poznamenal, že nehledě na pokusy západních masmédií připravit ruského lídra o autoritu, stává se svérázným orientačním bodem pro prosté lidi a získává stále větší popularitu. Putin „probouzí naděje a očekávání“ pokud jde o překonání evropské krize prohlubované nekontrolovanou migrací, míní politolog.„Ale mezi elitou, zvlášť v Západní Evropě, existuje přesvědčení, že USA mají světovou nadvládu, a příliš blízké vztahy s Ruskem mohou přijít Evropu draze. Někteří politici prohlašují za podmínky zachování anonymity, že Rusové mají pravdu, ale obávají se říct to na veřejnosti,“ poznamenal Dottori.

Avšak, podle jeho slov, začali mnozí úředníci, kteří dříve ostře kritizovali Rusko za připojení Krymu, zmírňovat svá prohlášení po zahájení vzdušné operace v Sýrii. „Úloha a politika Ruska v dané etapě jsou slučitelnější s našimi reálnými zájmy než to, co dělají Američané,“ zdůraznil politolog.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře