…..jak jsem neustále říkal: ke konci časů lidstva, tak jak ho známe, musejí lidem říci pravdu. Lidé se nebudou stačit divit. Nemějte obavu, vyjde i pravda o mimozemšťanech, původních obyvatelích planety Země, druhém Hitlerovi, duté Zemi pro lidi kteří si neumějí skutečnosti spočítat, pravda o WWII (to teprve lidé budou koukat) a mnoho jiného. Data, která se musela doposud před lidmi skrývat. Mnozí čtenáři ze soukromých přednášek, na které byli v minulosti pozváni, skoro všechno už vědí. Pomalu to vědí i ostatní ale z jiných zdrojů. Toš tak…..

14:27

http://cdns.yournewswire.com/wp-content/uploads/2015/12/queen-elton-putin-900x350.png

Ruský prezident ukázal prstem přímo na britskou královskou rodinu a vyzval tak lidi v Británii, aby vzali věci do svých rukou.

Z jakého důvodu? Britská královská rodina je prý zodpovědná za smrt princezny Diany.

Putin vyřkl toto dosti odvážné obvinění během slavnostního vánočního oběda v Kremlu. Jak královská rodina měla vraždu princezny Diany naplánovat? Přes agenty MI6 v Paříži.

Putin také dodává, že po tom, co mluvil s Eltonem Johnem přes telefon, byl zasvěcen do nevyvratitelného důkazu, že královská rodina má dodnes na rukou krev.

ZDE JE DOKUMENT O TOM, ŽE PRINCEZNA DIANA BYLA SOUČÁSTÍ VRAŽDY

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T-c1ouaehwg

Zdroj: yournewswire.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.