Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Putinův proslov k roku 2016: Jsem připraven porazit Ilumináty a zabránit 3. světové válce

…..je nutné podotknout, že Illumináti, miliardáři, církve, NATO, vědecké nadnárodní komlexy, německá armáda-všechny armády na planetě Zemi mimo Ruska a Číny jsou pod přímým velením kardinála Judase (GP). Ten je zase pod velením šesti padlých andělů. Zmíněné odnože GP jsou jeho gerily a vykonávají na příkaz rozhodnutí padlých andělů. Protože bytosti planety Země bezezbytku nepřebraly učení Vatikánu, rozhodli se veškeré lidstvo vyhladit atomovou válkou. Putin moc dobře ví o čem hovoří. Má veškeré možné prostředky na boj proti pozemským vojskům. Zažijeme asi ještě hodně horké chvíle…..

12:54

Napsal Svět kolem nás dne 24. prosinec 2015.  http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3454-putinuv-proslov-k-roku-2016-jsem-pripraven-porazit-iluminaty-a-zabranit-3-svetove-valce

Putin se rozhodl, že půjde proti Iluminátům.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Navíc se snaží zastavit třetí světovou válku. Takové informace byly předány z Kremlu.

Poznámka tm: možná díky tomu zažijeme Elektro Magnetický Puls EMP, který vysadí veškerou elektroniku navždy z provozu. Lidé budou míti potom za úkol uklidit planetu od hřbitova šrotu…..

Putin chce dokázat všechny odpornosti, které se vlečou za Ilumináry, Barackem Obamou nebo ISIS. A dodává:  Udělám to… holýma rukama.  Podle zdrojů byl po tomto dovětku veliký potlesk na konferenci v Kremlu.

Jeho nový projev ohledně roku 2016 přišel poté, co jej ilumináti v čele s Rotschildem obvinili, že je zrádcem Nového světového řádu. (http://yournewswire.com/jacob-rothschild-says-putin-a-traitor-to-the-new-world-order/)

Zdroj: yournewswire.com

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře