…..je nutné podotknout, že Illumináti, miliardáři, církve, NATO, vědecké nadnárodní komlexy, německá armáda-všechny armády na planetě Zemi mimo Ruska a Číny jsou pod přímým velením kardinála Judase (GP). Ten je zase pod velením šesti padlých andělů. Zmíněné odnože GP jsou jeho gerily a vykonávají na příkaz rozhodnutí padlých andělů. Protože bytosti planety Země bezezbytku nepřebraly učení Vatikánu, rozhodli se veškeré lidstvo vyhladit atomovou válkou. Putin moc dobře ví o čem hovoří. Má veškeré možné prostředky na boj proti pozemským vojskům. Zažijeme asi ještě hodně horké chvíle…..

12:54

Napsal Svět kolem nás dne 24. prosinec 2015.  http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3454-putinuv-proslov-k-roku-2016-jsem-pripraven-porazit-iluminaty-a-zabranit-3-svetove-valce

Putin se rozhodl, že půjde proti Iluminátům.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Navíc se snaží zastavit třetí světovou válku. Takové informace byly předány z Kremlu.

Poznámka tm: možná díky tomu zažijeme Elektro Magnetický Puls EMP, který vysadí veškerou elektroniku navždy z provozu. Lidé budou míti potom za úkol uklidit planetu od hřbitova šrotu…..

Putin chce dokázat všechny odpornosti, které se vlečou za Ilumináry, Barackem Obamou nebo ISIS. A dodává:  Udělám to… holýma rukama.  Podle zdrojů byl po tomto dovětku veliký potlesk na konferenci v Kremlu.

Jeho nový projev ohledně roku 2016 přišel poté, co jej ilumináti v čele s Rotschildem obvinili, že je zrádcem Nového světového řádu. (http://yournewswire.com/jacob-rothschild-says-putin-a-traitor-to-the-new-world-order/)

Zdroj: yournewswire.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.