…..bylo by dobré si vyslechnout celý rozhovor Richarda Sulíka na téma utečenců pro německou televizi ZDF v ranních hodinách. Říká zcela natvrdo jak se věci mají a co se může odehrát. Všechno zaplatili samozřejmě daňoví poplatníci. Film je s českými titulky….
06:54

 

[wp_ad_camp_1]

Berlín/Bratislava | Utečenecká politika EÚ – Richard Sulík v interview pre nemecký Morgen Magazin, ktorý vysiela denne televízna stanica ZDF, na tému utečenecká politika EÚ, utečenecká kríza, záväzky Únie, azylové právo EÚ a stretnutiu Višehradskej skupiny k plánu uzavretia hraníc z Grécka do Macedónska a Bulharska. (Viac info nájdete na http://europskaunia.sulik.sk/utecenec…).

Richard Sulík k téme – utečenecká politika EÚ

1, Súčasná utečenecká politika EÚ je chybná, pretože azylový systém Európy, koncipovaný po druhej svetovej vojne je stavaný na jednotlivcov a nie na masívny príchod migrantov.

2, Angela Merkelová robí utečeneckú politiku, ktorá napáchala v Nemecku veľké škody. Teraz chce riešiť utečeneckú krízu tak, že utečenecov, ktorých Nemecko nezvláda, chce rozmiestniť po celej Európe.

3, Ak utečenecká politika EÚ bude postavená na tom, že rozdelíme akýkoľvek počet utečencov, príde ich ešte viac. Severná Afrika a blízky východ je nevyčerpateľný zdroj migrantov. Áno, pomôžme im, ale pomôžme im tam. Ako prvé by mala EÚ spraviť všetko pre ukončenie vojny v Sýrii. To by mala byť prvoradá utečenecká politika EÚ.

A zde se můžete podívat na Islám v Paříži. Zanedlouho i u nás?????

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.