…..pokud politici chrání více uprchlíky než své vlastní občany, bylo by dobré, kdyby všíchni „zvedli kotvy“ a z daných států se vystěhovali. Zanechat ve vlasti jen proradné politiky. Pochopili jste konečně, že je zde rasizmus proti bílé rase? Co vše se ještě musí stát????
10:54

[wp_ad_camp_1]

Městečko v Rakousko odmítlo přijímat další „uprchlíky“ poté, co tři imigranti skupinově znásilnili patnáctiletou dívku.

Dívka šla 25. dubna večer domů, když ji chytli a brutálně znásilnili. Podezřelými jsou dva Somálci a jeden Afghánec.

Starosta na incident reagoval tím, že vládě oznámil, že Tulln až do odvolání nebude přijímat žádné další uprchlíky.

„Mám nulovou toleranci k žadatelům o azyl, kteří zneužívají zákony svých hostitelských zemí. S ohledem na to co ti zločinci té dívce udělali, bude třeba použít právo co nejpřísněji,“ řekl Peter Eisenschenk

Radní Svobodných Christian Hafenecker vznesl dotaz, proč úřady veřejnost o incidentu neinformovaly po celý měsíc, čímž lidi uvedli v nebezpečí.

„Nesčetné případy ukazují, že migrace převážně muslimských mužů pod pláštíkem azylu, se stává nekontrolovatelným nebezpečím. Není proto zcela jasné, proč nebyli obyvatelé Tullnu ihned varováni policií,“ řekl.

Není to poprvé, co bylo Rakousko vystaveno kulturnímu obohacení ze strany příchozích migrantů.

Irácký uprchlík, který ve vídeňském bazénu znásilnil desetiletého chlapce, byl zbaven obžaloby, protože soud shledal, že věřil, že chlapec se vším souhlasí.

Imigrant řekl, že jeho útok na chlapce byl sexuální nouzí, protože neměl sex čtyři měsíce, a ani se nesnažil uprchnout, protože věřil, že co udělal, bylo v pořádku.

Zdroj (1)

Zdroj (2)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.