…..dlouhodobě známá skutečnost a halvně léky už dávno byly nalezeny. Devitalizace od českého Mudr. Foltýna, kterého farmamafie otrávila, Mudr Hamra, a mnoho dalších, kteří byli farmamafií za objevy zabiti…..

13:27

Farmamafie je podporována zločinci, kteří vlastní (už né dlouho), peníze a moc na planetě zemi a hlavně média. Vymývání mozku lidem jede na plné obrátky přes veškeré SRAČKOMETY s podprahovými daty, o kterých méálo lidí ví…..

[wp_ad_camp_2]

Rakovinový priemysel nehľadá liek: Sú príliš zaneprázdnení zarábaním peňazí

Niektorým to môže znieť absurdne a cynicky, je však mnoho takých, ktorí sú presvedčení, že rakovina je príliš veľký biznis (teda príliš lukratívny) na to, aby sa niekedy naozaj vyliečila. A podľa nich majú aj dôkaz, ktorý spočíva v číslach.

Ako uviedol Your News Wire, keby boli niekedy schválené ktorékoľvek z existujúcich lacných, prírodných a alternatívnych liekov na rakovinu, tak by do pár mesiacov zmizol základný kameň tvorby výnosov zdravotníckeho priemyslu.

A to farmaceutický priemysel nedopustí. Skutočnej liečbe rakoviny bráni samotný rakovinový priemysel.

Rakovinový priemysel a vojna s rakovinou, ktorú prehráva

Najprv si však povedzme, kto je to vlastne ten „rakovinoví priemysel“?

Sú to nielen farmaceutické firmy, ale aj onkológovia, výrobcovia diagnostických a liečebných prístrojov (mamografy, CT-čka a pod.) a dokonca i zdravotné poisťovne.

Zisk zdravotných poisťovní totiž predstavujú percentá z vyzbieraného poistného. No a ak by klesli náklady na liečbu rakoviny, ľudia by tlačili na zníženie zdravotných odvodov a následne by aj im klesli percentá z celkovo vybraného poistného.

Takže nie je pravda, čo často tvrdia naši odporcovia, že zdravotné poisťovne by boli prvé, ktoré by presadzovali lacné lieky na rakovinu. Nie, neboli.

Poďme však ďalej. Teraz uvážte, akým veľkým sa rakovinový biznis stal.

V 40. rokoch, pred nástupom všetkej dnešnej technológie a inovácií, bol rakovinou postihnutý len jeden človek zo šestnástich. V 70. rokoch tento pomer klesol na jeden z desiatich.

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes má riziko vzniku nejakej formy rakoviny jeden z dvoch mužov a u žien je tento pomer jedna z troch.

Stránka Health Impact dodáva: „Vojnu s rakovinou sme prehrali.“

Stránka ďalej uvádza:

„Rakovinový priemysel je zrejme najvýnosnejším podnikaním. Odhaduje sa, že v roku 2014 bolo len v USA diagnostikovaných 1 665 540 nových prípadov rakoviny a zaznamenaných 587 720 úmrtí na rakovinu (na Slovensku cca 30000 nových prípadov a 10000 úmrtí ročne).

Na výskum rakoviny koluje prostredníctvom rôznych agentúr, ako je Národný inštitút pre výskum rakoviny (NCI), 6 miliárd dolárov z fondov daňových poplatníkov.

NCI uvádza, že zdravotné náklady na rakovinu sú 125 miliárd dolárov, s plánovaným zvýšením do roku 2020 na 173 miliárd.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rakovinový priemysel ako štát v štáte

Skeptici sú presvedčení, že z liečby rakoviny sa stal priemysel sám o sebe, ktorý zamestnáva príliš veľa ľudí a vytvára príliš veľké príjmy na to, aby dopustil nájdenie lieku (alebo jeho schválenie).

Súčasný výskum rakoviny je v skutočnosti založený na modelovom predpoklade, že ochorenie (a tiež trh) bude narastať, nie klesať.

Dokumentárny film z roku 2010 s názvom Rež, otráv, páľ  od filmára Waynea Cheslera predstavil celý rad závažných skutočností týkajúcich sa korupcie v podnikaní konvenčnej liečby rakoviny (operácia, chemoterapia a ožarovanie).

Uvádzame celý rad citátov z tohto dokumentu uvedených na webovej stránke Your News Wire, ktoré prezrádzajú, prečo dnes nie sme o nič bližšie k lieku na rakovinu:

„Od roku 1920 dodnes sme v liečbe rakoviny dospelých zaznamenali len malý pokrok. A tak človek, ktorý dnes dostane rakovinu prostaty alebo prsníka, bude žiť rovnako dlho ako človek, ktorý ju dostal v roku 1920.“ – Charles B. Simone, M.M.S., M.D., zakladateľ Simoneovho ochranného centra pred rakovinou.

„Prečo sú ľudia takí vyľakaní, keď počujú slovo rakovina? Lebo vedia, že to [konvenčná liečba rakoviny] nezaberá.“ – Dr. Julian Whitaker, M.D., zakladateľ Whitakerovho inštitútu wellness.

„Všetci by mali vedieť, že väčšina rakovinového výskumu je do veľkej miery podvod.“ – Dr. Linus Pauling, 1986, nositeľ Nobelovej ceny.

Je toho ešte viac, vrátane vlastného doznania vlády USA pri patentovaní eventuálneho lieku na rakovinu niekoho iného, že súčasné lieky „sú samy karcinogénne“ a môžu v skutočnosti prispievať k opakovanému výskytu rakoviny.

Chápete však, že: „Neexistuje žiadna reálna pohnútka liečiť niečo, čo generuje takú zamestnanosť a zisky. Predstavte si len všetkých tých odborníkov na liečbu rakoviny a členov ich personálu, ktorí by boli zrazu bez práce, keby sa táto choroba niekedy odstránila.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Záver

V „modernej“ liečbe rakoviny nie je nič, čo vedie k skutočnému vyliečeniu. Zákony a verejná politika sú nastavené tak, aby uzdraveniam bránili:

„Liečba rakoviny čímkoľvek, čo skutočne zaberá, bola v USA, kde sa ´prírodná liečba stala zločinom´, postavená úplne mimo zákon,“ hovoria nezávislí pozorovatelia.

„Konvenčný rakovinový priemysel nemá záujem chorobu liečiť, v jeho záujme je profitovať na jej pokračovaní.“ – Mike Adams, Natural News

Autor: J.D. Heyes z nezávislej webovej stránky The National Sentinel

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.