;

…..přestože lidé reagují na jeho smlouvu, figura bábiš se všem směje do očí. Ptáte se proč? Volby jsou, jako ve všech ostatních zemích, připraveny dopředu i s výsledky. Rakousko, Německo, Francie, Holandsko. A tam kde se nedají moc ovlivnit, spadne třeba letadlo s celou vládou či podobně….

00:45

Občan poslal Babišovi zpět jeho smlouvu a připsal mu k ní pár ostrých slov

Smlouva Andreje Babiše

Autor:Vilém Besser
Vydáno:18.10.2017

Smlouva plná slibů majitele hnutí ANO Andreje Babiše dorazila do schránek velké části českých občanů. U některých ovšem tvrdě narazila a ostře ji kritizují. Našli se i tací, kteří tento pseudodokument obratem vrátili bývalému ministrovi financí. František Volejník například oligarchovi připomněl, jak často mění názory a tím pádem je pro něj nedůvěryhodný.

„Dnes jsem do své poštovní schránky dostal Babišovu smlouvu s občany České republiky. Dal jsem jí tedy do obálky a obratem jsem mu jí poslal doporučeně zpět. A napsal jsem mu k tomu pár slov,“ napsal Volejník deníku FORUM 24.
Text dopisu Andreji Babišovi (bez redakční úpravy):

Vážený pane Babiši!

Dnes jsem obdržel Vaší smlouvu s občany České Republiky.

Vracím Vám jí nepodepsanou. Jako byznysmen jistě víte, že každá smlouva je platná pouze v případě, že je podepsána oběma smluvními stranami.

Proč jsem jí nepodepsal a je tedy neplatná? Protože Vám prostě nevěřím!

Připomenu Vám rok starou událost: 13. 10. 2016 jste prohlásil: „Senát je důležitou součástí fungování naší země.“ Dva dny na to, 15. 10. 2016, po ukončení prohraných senátních voleb jste prohlásil: „Senát je de facto zbytečný, stojí 600 milionů korun, zrušení bych se nebránil.“

Člověk, který otočí svůj názor ze dne na den o 180°, je prostě nedůvěryhodný. Člověk, který práskal ve službách StB, je prostě nedůvěryhodný. Člověk, který využívá díry v zákonech, aby nemusel platit daně, ale drobné živnostníky likviduje pokutami za drobné chyby v administrativě, je prostě nedůvěryhodný. Člověk, který likviduje svoje konkurenty tím, že na ně nechá „kleknout“ jím ovládanou finanční správu, je prostě nedůvěryhodný. Člověk, který byl jmenován do funkce ministra notorickým alkoholikem, a to v přímém rozporu s lustračním zákonem, je prostě nedůvěryhodný. Člověk, který nazývá parlament „žvanírnou“ je prostě nedůvěryhodný. Pro Vaši informaci: parlament je odvozeno z italského „parlare“ – MLUVIT!!! Člověk, který je obviněn z trestného činu, je pro mne prostě nedůvěryhodný.

Přečetl jsem si nedávno jednu knihu: Žlutý baron. Velmi poučné čtení. Pak jsem si přečetl tu Vaší sci-fi o Vašich snech. Nyní již třetí den čtu novou knihu Jaroslava Kmenty, Boss Babiš. Velmi zajímavé čtení. Literatura faktu je užitečnější než sci-fi o snech nějakého podvodníka.

V závěru té Vaší smlouvy píšete, že na všechny ty výše uvedené nesmysly nám dáváte své slovo. Slovo bývalého agenta StB, který je navíc obviněn z podvodu, pro mně nemá žádnou váhu.

A proto Vám tu smlouvu vracím nepodepsanou a tudíž neplatnou. Já jsem poctivý občan České Republiky a ne zaměstnanec ve Vaší rodinné firmě. A pokud se náhodou stane (ani se mi na to nechce pomyslet), že se stanete premiérem (fuj!!!), a budete vážně chtít řídit naší republiku jako Vaší rodinnou firmu, žádám Vás, abyste mi napsal, jakým způsobem mohu dát výpověď z pracovního poměru. V takové firmě já totiž pracovat nechci!!!

Bez úcty a s pozdravem

František Volejník v.r.

P.S.: Pokud se ptáte, kdo za to může, tak vězte, že za toto nemůže Kalousek, za to si můžete SÁM!!!

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.