Bylo mi doporučeno čtenáři, abych se podívala na úlovek, který je úplně nový. Na internetu se začal objevovat teď v polovině ledna 2017. Když jsem si ho prohlédla, úplně mě to šokovalo a šla jsem snímek ukázat člověku, o kterém vím, že vidí skřítky a má tedy možnost porovnat svoji zkušenost s fotkou.
Na jedné věci jsme se shodli. Nedá se 100% zaručit že to není upravená fotografie (nemáme originály), ale to co je na ní vidět, skutečně věrně vystihuje to, co jasnozřiví lidé vidí, když se jim podaří zahlédnout skřítka v přírodě. Pochopitelně bočním zrakem, takže zjevení nikdy nemůže být zcela ostré. Skřítkové většinou nevydávají světlo, ale mají barvy země, přesně tak, jak je to ukázané právě zde. Nikdy jsem takto věrnou fotografii skřítka neviděla.
[wp_ad_camp_1]
Uživatel TarzanYouJane (skutečné jméno se zatím nepodařilo dohledat) nahrál na server imgur.com tento snímek skřítka s následujícím komentářem:
A family member of mine snapped these two photos on the night of the abnormally large full moon. The time frame between the two photos was approximately 2 seconds. What interested me is neither of these family members have heard of photo shop; much less used it. This was taken in the front yard of a house they had recently purchased and hadn’t even completely moved into. Things I have noticed that intrigue me: it appears to be on two hind legs, it produces a shadow in comparison to the first photo, and it is mostly opaque besides it’s what i assume is a face. These things excluded it from being a smudge on the lens for me, because smudges don’t produce shadows. LOOKING FOR SERIOUS IDEAS ONLY. Please don’t provide an answer like „obviously photo shopped“ and then give no educated backing to support your claim. I can also provide any other detail I might know when prompted
Píše, že to vyfotil člen jeho rodiny, když chtěl zachytit neobvykle velký měsíc. Udělal proto sérii dvou fotek krátce po sobě (2 vteřiny) a na druhé se objevil tento skřítek. Pro srovnání přikládá i předešlý snímek, na kterém nic zajímavého není.
Na druhé fotografii se zjevila humanoidní postava. Vylučují psa, kterého nemají a který určitě před foťákem neproběhl. Vylučují také photoshop, který autor fotografie nemá a žádají čtenáře, aby se zdrželi bezpředmětných reakcí typu ,,je to photoshop“, ale zajímají ho pouze seriózní vysvětlení, co by to mohlo být.
Zde je fotografie zjevení detailně:
Všimněte si, že skřítek má čepičku. Vzpomínáte si na nedávný zážitek, který jsem psala do Zápisníčku o zjevení skřítka, který byl spatřen u lesa, jak běží z kopce? Měl tyto barvy a byl popsán i s vysokou čepičkou, která byla dokonce zahnutá směrem dozadu. Zajímavá shoda náhod? – Ani omylem.
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.