…..mejlíka jsem ponechal v nezměněné podobě, pouze jména jsou upravena. Rovněž tak na přání dotyčné osoby nepublikujeme fotografie, které redakce obdržela….

00:05

Můžeme ale potvrdit, že snímky popálenin jsou ošklivé. Dotyčná by měla okamžitě žalovat majitele mobilních sítí za ublížení na zdraví. Bylo by dobré se spojit přes nějaký web, mohl by ho popřípadě někdo založit a společně postupovat proti tomuto zvěrstvu prováděného na lidech. Rovněž tak by tam mohla být měření z jednotlivých míst ve městech popřípadě celé republice….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dobrý den,
reaguji na vaši zprávu na webovkách.

Více jsem ovšem rozladěná z toho, že VŠB Ostrava spustila a testovala síť 5G. K tomu hodně chemtrails a kontaminace vzduchu je už za hranicí.
Ve vzduchu je hodně radiace.

Sice hovořili o tom, že vše spustí do půl roku, ale testy začaly probíhat.
Mám velmi citlivou kůži a s takovými popáleninami jsem se probudila z pondělí na úterý 24.2-25.2020. V příloze foto. Spálený obličej, uši, nos, ruce. Obličej nebudu posílat. Nejhorší byly uši. Myslela jsem, že mi snad shoří. Podotýkám, že kožní lékařka si se situací nevěděla rady. Nic, co by bylo infekčního. Nic , co by odpovídalo alergii. S tím se prý nesetkala. Nebudu nezasvěceným vysvětlovat, co giga Herz dokáže.
Nový obří PC na VŠB se jmenuje Anselm. Patří ke třem nej..na světě. Cena 2,7 miliard korun.
Obrázek si udělejte sami. Můžete věřit, nemusíte.

A další.

Na cvičení mi 7 holek potvrdilo, že nejsou včely.
Blarborka, která měla 8 včelstev, tak zůstalo jen jedno.
Lída která má 21 včelstev, zůstaly jen 4.
Marie, Lucie a Jiřina říkaly to samé.
Poslaly včely na rozbor, aby zjistily proč uhynuly a nikdo netuší.
Žádná choroba, jako např. včelí mor nebo Varoáza, prostě vlny, které nejdou vidět nebohé včely zabily. Tohle je má hypotéza.
A Einstein hovořil: Když nebudou včely, lidstvo do 4 let vyhyne.

Tak pokud vám tyhle informace k něčemu budou, můžete s nimi naložit a ověřit si, jen prosím nezveřejňujte mé jméno ani fotky.

Prima dny Martina (jméno na přání změněno)

I horní jména jsou pozměněna.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.