Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Represe ze strany Googlu: Likvidace nezávislých médií. Důkazy o tom, jak nepohodlné naše stránky jsou. Jaké články jim vadí nejvíce?
Před nedávnem se mi v e-mailové schránce začaly objevovat zprávy z Google Adsense, že tadesco porušuje zásady společnosti Google. Nevěděla jsem, o co se jedná, jaké zásady to vlastně porušujeme, až jsem v našem Adsense účtu našla velmi zajímavou sekci. V sekci Centrum zásad jsem našla odpověď: určité články, které jsme vydali, se zkrátka Googlu nehodí do krámu. „Odměnou“ za publikování nepohodlných zpráv nám je zákaz zobrazování reklam u těchto článků:
[wp_ad_camp_2]
[wp_ad_camp_2]
Fakt, že jsme pod dohledem Googlu a čelíme represím ze strany této společnosti, mě pouze utvrzuje v tom, že naše práce má smysl. To, že jsme tomuto internetovému gigantovi nepohodlní, je pouze důkaz o tom, že ŠÍŘÍME PRAVDU. Nic víc. Zajímavé je, že se s tímto problémem setkáváme zejména v době, kdy nám stoupá návštěvnost. Někdo zkrátka nechce, aby lidé věděli pravdu…abyste vy věděli pravdu. Zde je snímek ze sekce Centrum zásad:
Můžete na něm vidět vždy odkaz na článek, jehož obsah údajně „porušuje zásady Googlu“, poté jaké zásady byly porušeny, jaký status článek má (Restricted ad serving=Omezené zobrazování reklam) a kdy jsme byli na porušení zásad upozorněni. U článku Máte rádi alkohol? Následky konzumace alkoholu aneb posednutí démonem jsem zažádala o kontrolu porušení zásad, proto u něj můžete vidět status Under review (přezkoumáván).
Článek Francie hoří, Paříž hoří a nikoho to nezajímá je na seznamu proto, že obsahuje videa, kde se vyskytuje násilí. To nepotřebuje rozbor, to Googlu nevytýkám.
Je však velice zvláštní, že se článek, který lidi varuje před konzumací alkoholu a odrazuje je od toho, neshoduje se zásadami Googlu, nemyslíte? Není to tak trochu podezřelé, že si Google nepřeje, aby lidé věděli o tom, co jim může způsobit alkohol a že se stav opilosti může stát bránou pro temné bytosti? Evidentně je jasné, za koho tato společnost kope – za temnou stranu, která se na vás po požití jakékoli drogy ráda přiživí.
[wp_ad_camp_2]
Článek o nikdy nezveřejněných snímcích z 11. září je naprosto jasný, tady není třeba rozboru, proč se někomu takový obsah nehodí. To, že si Amerika hnípla do vlastního hnízda proto, aby pak mohla rozvrátit střední východ, není tak docela oficiální zpráva mainstreamových médií, že?
Porušení zásad u výše zmíněných článků:
Překlad:
Nebezpečný nebo školdivý obsah
Jak se uvádí v našem programu zásad, reklamy Google by neměly být umístěny na stránkách, které obsahují:
- zastrašuje uživatele či obhajuje sebepoškozování nebo ubližování jiným lidem
- obtěžuje, zastrašuje či šikanuje jednotlivce nebo skupinu lidí
- podněcuje nenávist, propaguje diskriminaci nebo znevažuje jednotlivce či skupinu na základě rasy, etnického původu, náboženského vyznání, zdravotního postižení, věku, národnosti, statusu válečného veterána, sexuální orientace, pohlaví nebo pohlavní identity, případně jiné charakteristiky spojené se systémovou diskriminací či marginalizací.
Nebezpečný je náš obsah jedině pro ně – pro elity a systém.
[wp_ad_camp_2]
Systematická likvidace nezávislých médií
Jsme svědky pomalé likvidace alternativních webů. Čím dál více lidí začíná otevírat oči, začíná se zajímat o skutečnou pravdu a přestává pouze hltat dávky hovadin, které jim servírují v mainstreamových médiích. Jsem ráda, že pro velkou spoustu lidí již argument „Ale vždyť to říkali v televizi!“ není relevantní a začíná si ověřovat a bádat na vlastní pěst. Elita se této skutečnosti bojí, bojí se jí tak moc, že v poslední době vznikají mnohá opatření, která mají lidi „chránit“ před „dezinformacemi a fake news“:
Google v pátek na celém světě zpřístupnil službu fact-checkingu, kterou od října zkoušel v USA a Velké Británii. U některých dotazů a zpráv se tak uživatelům může zobrazit hodnocení pravdivosti jako „převážně pravdivý“ nebo „nepravdivý“. Internetový gigant se tak zapojuje do boje proti šíření dezinformací. Zatím však nástroj funguje ve velmi omezené míře. Kvůli ověřování informací oslovil Google více než stovku organizací, mezi nimiž jsou zavedené ověřovací weby PolitiFact či Snopes.com, ale také zpravodajské organizace jako agentura AP, britská BBC nebo americké National Public Radio.
„Takzvaný fact-checking budou pro internetového giganta provádět zavedené ověřovací portály či média,“ uvádí agentura AP. S vlastní strategií na potlačení falešných zpráv ve čtvrtek přišel také Facebook.
[wp_ad_camp_2]
Google nový prvek spustil již loni v říjnu, ovšem pouze na území USA a Velké Británie. Postupně pak přidával další země a v pátek zpřístupnil službu fact-checkingu celému světu a všem jazykům. (Zdroj: 1)
Jak vidíte, nový fact-checking má přemýšlet za lidi. Jsem zvědavá, kam až tato iniciativa povede. Jsme si vědomi, že se proti nezávislým médiím šířícím jiná data, než která diktují JŮESEJ, vede válka. Kam až jejich snaha zajde, to závisí pouze na tom, kolik bude uvědomělých lidí, kteří se za tato média postaví.
Gogle se mimo jiné snaží manipulovat výsledky vyhledávání, aby vám nevyjely výsledky označené pravdometrem jako „fake news“. Pro ty, kteří mají zájem o nezaujaté vyhledávání, doporučujeme DuckDuckGo, která používá svůj vlastní index.
Jak se říká: „umírající kobyla kolem sebe kope nejvíce.“ A je to pravda, oni už vědí, že jim vypršel čas a tak se v zoufalství snaží zastavit šířící se pravdu.
Slogan Věděním ke svobodě, který na svých stránkách Aluška, je nyní pravdivější, něž kdy dřív. Kdo neví, ten je manipulovatelný a zotročitelný. Kdo ví, ten s tím může něco udělat, ten má možnost to změnit…
raja
[wp_ad_camp_2]