Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

Revoluce pokračuje se zmrzlou mezinárodní dopravou

propadajícími se trhy, postupným odkládáním amerického dolaru, $ 20 za ropu, útoky na zlaté doly a dalšími info….

11:54

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.
To co nyní probíhá je systematická snaha odstranit všechny podvody ze světového finančního systému. Tato kampaň se nyní dostává do bodu, kdy se některé velké finanční instituce a země, včetně korporátní americké vlády, chystají zkrachovat. To vše je součástí hybridní války zahrnující finance, super počítače, operace speciálních sil, zprávy, propagandu, nevýznamné atentáty a další.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Snad nejvíce dramatickým, a nejvíce pod-informovaným se stal nový aspekt tohoto pokračujícího boje – zmrazení na globální lodní dopravy. Pro potvrzení zpráv na internetu o zmrazení lodní dopravy, zavolal autor tohoto článku do NYK linek, významné mezinárodní přepravní firmy, a bylo mu řečeno: „nemůžeme mluvit za celý svět, ale pokud se týká naší společnosti, v běžných přepravních cenách přicházíme o peníze pokaždé, když pošleme loď, takže jsme to zastavili“, řekli Zdroje z čínské vlády tomuto týdenníku potvrdili, že lodní společnosti nyní požadují, aby se platby provádely v čínských jüanech a ne dolarech, a to je hlavní důvod pro celosvětově zmrazený prodej. Pokud to bude pokračovat, povede to k prázdným regálům v supermarketech a sociálním nepokojům, zejména v USA. Oznámení Walmartu z minulého týdne, že je uzavřelo 269 obchodů je jen začátek.

Dalším významným rozměrem této hybridní války byl útok na ropný kartel a kontrolu petro-dolaru. Je to útok a ne převis nabídky, co je skutečným důvodem cen ropy padající na $ 20 za barel, a v případě živice, druh kanadské ropy nejnižší kvality, na $ 8 úroveň barel. Co se děje, je, že Čína trvá na placení za svou ropu v yüanech. Kromě toho, že teď sankce proti Íránu skončila, Írán, který má jedny z nejnižších výrobních nákladů ve světě zaplaví trh s milionem barelů extra ropy denně. Čína pomáhá jak Íránu tak Rusku, vypořádat se s nízkými cenami ropy a zaslala jim čínské zboží za nízké ceny výměnou za jejich ropu. Indie se také vyhýbá se petrodolarům, když nakupuje íránskou a ruskou ropu.

Podle Pentagonu bílých klobouků bude tato kampaň pokračovat až Saúdská Arábie, země pro spolupráci v Perském zálivu a velké chazarské banky půjdou pod vodu. První chazarské domino padajících megabank, které se očekává je

Citibank, Saúdy vlastněné banka, která sedí na zhruba 58$ miliardové ztrátě spojené s nízkými cenami ropy. Nicméně to je jen špička ledovce. Dallaská pobočka Federal Reserve Board řekla společnostem, aby zastavily značení hodnoty svých ropných a energetických portfolií na trhu. Co to znamená je to, že jim bylo řečeno, aby lhali o tom, kolik co stojí. Bank of Japan se snažila s cenami nemovitostí po japonské bublině o to samé, ale už se naučili, že předstírání, že realita neexistuje, neznamená, že realita zmizí.

Zdroje z Pentagonu říkají, že kromě toho Pentagon a bílé klobouky z agentur vážně přemýšlí o konfiskaci státních investičních fondů Saúdské Arábie a Organizaci států pro spolupráci v Perském Zalivu (GCC), jako je Katar. Kataři, kterí vlastní síť Al-Džazíra byli nuceni ukončit svou činnost v Severní Americe jako součást této kampaně, říkají zdroje.

Tento týden navštíví čínský prezident Xi Jinping Saúdskou Arábii, Írán a Egypt s podporou Ruska, Pákistánu, Pentagonu a jiných, aby hledali způsob, jak najít mír a stabilitu v regionu. Pentagon a čínské zdroje říkají, že Čína a BRICS aliance bude nabízet masívní rozvoje na budování infrastruktury v tandemu s ruskou kontrolou cen ropy a bezpečnosti Středního východu. Zde je to, co čínská oficiální tisková agentura Xinhua říká o návštěvě:

http://news.xinhuanet.com/english/2016-01/18/c_135019122.htm

Na vojenské frontě se Jordánsko připojilo, v nynější módě na Blízkém východě, k rusům a nechá Rusko v jejich zemi zřídit velitelská zařízení. Kromě toho jsou nyní turecké zámořské základny v Kataru a Somálsku napadeny multi-národními silami.

Je také mnoho aktivit na zlaté frontě. Více zdrojů souhlasí s tím, ze zatímco Rusko přebírá ceny ropy, Čína bude nyní řídit zlato. Nedávné útoky na cizinci obsazený hotely v Mali a nyní minulý týden v Burkině Fasso byly zaměřeny na převzetí kontroly zlatých dolů.

Aktuálne se také vaří velký konflikt v Indonésii, kde se nová vláda chystá k akci a převzetí kabalou řízených Freeport McMoRan dolu v Papui. Indonésie chce kontrolovat zlatý důl a poskytnout tak Číně kolaterál za $ 35 miliard do rozvoje infrastruktury, říkají indonéské zdroje. Nicméně, majitelé dolů současně říkají, že důl je jen v hodnotě 16 miliard $, i když plánovali investovat 18 miliard $ do dalšího rozvoje ji. Podivejte se sami, v článku agentury Reuters v této souvislosti:

http://finance.yahoo.com/news/freeport-submits-1-7-billion-063852923.html

Nedávné bombardování v Indonésii byla spojeno s úsilím společnosti udržet svůj důl mimo indonéskou kontrolu. Důl má ve skutečnosti 16,000 tun zlata, jak říkají indonéské zdroje. Kromě toho zdroje Pentagonu už dlouho říkají, že je zde také umístěna tajná nacistická / chazarská ponorková základna, která byla zapojena do útoku 3/11 proti Japonsku. The Společnost Bílého Draka nabízí za pomoc na zabezpečení čínských, Pentagonu a japonským vojenským sílám, aby pomohly indonésanům osvobodit důl z kabalistické kontroly. Zdroje ze CIA, mezitím říkají, že věří, že důl byl použit k praní zlata ukradeného z globálních zajišt’ovacích účtů, což, pokud je to pravda, je také dobrý důvod, aby byl důl přebrán mimo chazarskou kontrolu.

Na rozdíl od zlata a ropy je druhý aspektem pokračující války proti chazarské mafii útok na jejich drogové příjmy. Na tomto poli, nejvyšší americký generál Joseph Dunford minulý týden podporil sveho asistenta, admirála Kurta W. Tidda, aby jako šéf velení South Command převzal boj proti Bushovým spojeným drogovým kartelům v Latinské Americe. Papež tam pomáhá také tím, že zajistí, aby jihoamerické drogové peníze už nešly do rukou chazarské mafie.

Ztráta peněz z ropy, ukradeného zlata a drog znamená, že chazarská mafii rychleubývá munice.
Čínská devalvace yüanu a jejich instrukce, aby se banky držely daleko od amerických dolarů pomáhají dokončit odstavení chazarů. Chazaři jsou nuceni zlikvidovat jejich derivátové smlouvy za obrovských ztrát.

Také podvody s trhem pomocí chazarských bankovních superpočítačů nyní už nefungují. Jedním z hlavních znaků v poslední době bylo to, že banka AIs navýšila množství v podvodu známém jako pětinásobně navýšení rozpočtu, ale stejně nedokázala zastavit akciových trzích od ponořit. Navýšení rozpočtu je jako mít bandu insiderů, kteří na aukci vysoce nadhazují, ale bez jakéhokoliv skutečného úmyslu koupit, aby tak oklamali skutečného kupce ke koupi za vysokou cenu. Je to jen jeden z mnoha podvodů chazarských bank, které provádějí s jejich superpočítači.

http://www.zerohedge.com/news/2016-01-14/machines-are-going-mad-hft-quote-stuffing-desperation-spikes-record-high

Nyní čínská vedoucí banka AIIB už se oficiálně otevřela podnikání s většinou evropských zemí na palubě. Evropané odpověděli na oplátku tím, že pozvali Čínu, aby vstupila do Evropské banky pro obnovu a rozvoj. To znamená, že se má začít masivní rozmach budování infrastruktury spojující Asii, Evropu, Středním východ a Afriku. Jakmile se americká pobočka chazarské mafie nakonec vzdá, je dobrou sázkou úvaha, že to nebude dlouhotrvat, a lidé a nákladní doprava budou používat super-rychlý vlak z New Yorku do Londýna přes Aljašku a Čínu.

Čínský nový platební systém zemí BRICS, který má název CIPS a je alternativní k chazary kontrolovanému zahraničnímu platebnímu systému SWIFTu, je nyní už v provozu.

Evropané také ukázali, že už nebudou poslouchat US chazarské příkazy ani na politické frontě. Victoria Nuland, vedoucí euroasijské politiky pro chazary kontrolované americké ministerstvo zahraničí, byla nucena letět minulý týden do Ruska, kde bylo jí bylo řečeno, ve velmi jasných termínech, že bude muset jít spolu s Francouzi, Rusy a Němci zprostředkovat Minskou dohodu. V opačném případě, už je ten scénář, že nová pravicová polská vláda dosáhla tajné dohody s Ruskem o rozdělení Ukrajiny na starou polskou část, která se navrací Polsku a staré ruské části sahající až do Ruska. Chazarští nacisté by zůstali s malou státem sluhou-vyděděncem někde mezi nimi.

http://www.veteranstoday.com/2016/01/17/poland-will-begin-dividing-ukraine/

V dalším významném evropském vývoji podepsalo Řecko minulý týden vojenskou dohodu s ortodoxní křest’anskými kolegy národa Ruska. Rakousko znovu zavedlo hraničních kontrol ve vzdoru na výzvy Evropské unie. Britové mezitím, které již opustilu US chazarskou luzu tím, že souhlasili k připojení se k AIIB, nyní vážně promýšlejí vystoupení z chazarského projektu EU, ktery selhal.

Bylo to v této situaci, když Barack Obama, prezidentský mluvčí United States of America Corporation, měl minulý týden proslov o stavu Unie. Projev začal přesně v 9:11. Během řeči, Kdykoli Obama lhal, například když mluvil o Sýrii nebo o hospodářství, jeho oči mrkaly zběsilou rychlostí. Ukazuje se nakonec, že není tak dobrý lhář, jak se zdá. Další bod, pro ty, kdo ho minul, bylo, že když Obama odkazoval na Spojené státy jako nejmocnější národ na zemi, ale hlava sboru náčelníků štábů Pentagonu odmítla vstát.

Vědí, kdo zničil republika Spojených států amerických, a budou připraveni stát a zdravit, až když americký lid bude mít skutečného prezidenta.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál