Správa Benjamina Fulforda z 2. 7. 2018

Moc zločineckej kabaly, ktorá vládla planéte, je systematicky okliešťovaná s tým, že najnovšia zmena režimu prebieha v Mexiku a čoskoro v EÚ. Okrem toho, boj o moc vo Washingtone D.C. s konečnou platnosťou vyhrala tá dobrá strana.

Takže, zdá sa, že dochádza k istému skutočnému odhaleniu o Roswellskom incidente „UFO“ a antigravitačnej technológii. Dva odkazy nižšie nám boli poslané zo strany japonského vojenského spravodajstva a to tvrdí, že sú autentické (aj keď to nie je oblasť, v ktorej má autor tejto správy veľa odborných znalostí). Jeden odkaz by mohol byť patentová prihláška pre antigravitačnú loď, zatiaľ čo druhý odkaz tvrdí, že ide o prísne tajný vládny dokument o tom, že vláda Spojených štátov skutočne získala telá mimozemšťanov a mimozemskú vesmírnu loď. Nechávame to odborníkom, aby posúdili, či sú pravé. Ak sú, predsa len nebude trvať dlho, a lietajúce taniere sa začnú objavovať v predvádzacích sálach (odkaz1, odkaz2).

Čo je však skutočne pravé, je prebiehajúca revolúcia na Západe. Zdroje Pentagonu teraz tvrdia, že počet zapečatených žalôb v Spojených štátoch dosiahol už 40 000 a masové zatýkanie sa zrejme začne na jeseň.

Tým, ktorí tvrdia, že k zatýkaniu nikdy nedôjde, môžeme odpovedať, že veľa ľudí už bolo zatknutých alebo odstavených od moci. Odstúpilo viac ako 50 kongresmanov a senátorov, a vysokopostavení funkcionári Ministerstva spravodlivosti, Ministerstva zahraničných vecí, FBI a CIA boli dôsledne očistení od sluhov chazarskej čvargy. Videli sme tiež smrť mnohých Chazarských pohlavárov, vrátane Davida Rockefellera, Jacoba de Rothschilda, Georgeoa Sorosa, Zbigniewa Brzezinského, Billa Gatesa, atď.

To, na čo všetci čakáme, je vidieť v popredných svetových médiách s nasadenými putami niektorých zo zostávajúcich popredných chazarských mafiánov ako sú Bushovci, Clintonovci, Barack Obama a Benjamin (Mileikowsky) Netanjahu. Tento deň čoskoro príde.

Vatikán tiež neustále čistí svoje skutky. Naše zdroje z Pentagonu nás informujú, že na tomto fronte „zatiaľ čo austrálsky kardinál George Pell čelí procesu pre pedofíliu, kardinál Ted McCarrick Billa Clintona v D.C. je obvinený zo znásilnenia maloletej osoby“ (odkaz).

Prípad kardinála Pella je dôležitý, pretože bol vatikánskym ministrom hospodárstva, a ako taký mal na starosti Vatikánsku banku a jej tajné účty slúžiace na podplácanie, vedené na mená väčšiny takzvaných svetových „lídrov“. Jeho odstránenie otvára cestu pre masívnu kampaň Vatikánu v Afrike a Latinskej Amerike na boj proti chudobe a ničeniu životného prostredia. Ďalej, keďže Pell pochádza z Austrálie, jeho odstránenie znamená, že veľké zásoby zlata na ostrove Bougainville môžu byť čoskoro sprístupnené obyvateľom planéty, podľa vatikánskych zdrojov.

Jedno z hlavných zostávajúcich chazarských mocenských centier, BIS – Banka pre medzinárodné platby, centrálna banka centrálnych bánk – teraz dostalo príkaz, aby vrátilo ukradnuté zlato, ktoré použilo na financovanie zoskupení národov G7 a G20, podľa zdrojov ázijských a západných tajných spoločností.

Verejnosti Západu sa to zviditeľní počas stretnutia NATO naplánovaného na 11. a 12. júla, a po ňom, na ktorom budú uvedené do pohybu najväčšie zmeny riadenia Európy od konca druhej svetovej vojny. Ruská a čínska vláda, rovnako ako Pentagon, sa rozhodli, že EÚ pozostávajúcu z 28 národov nahradia 47-člennou Európskou radou, ktorá bude zahŕňať Rusko a ostatné bývalé sovietske republiky, podľa ruských zdrojov a zdrojov Pentagonu. V prípade takéhoto scenára zoskupenie NATO, ktoré nemá žiadny skutočný dôvod na svoje ďalšie pokračovanie, zanikne a bude nahradené západnou alianciou zameranou na Rusko a SŠA. Okrem toho Severná Kórea, Čína a ďalšie krajiny sa tiež pridajú k tejto aliancii, aby vytvorili planetárnu ochrannú silu, ktorá nahradí zastaraný západný hegelovský model súperiacich zoskupení jednotlivých krajín.

Vyskytli sa signály o očakávanom tektonickom posune v geopolitike v mediálnom spravodajstve stretnutia krajín G7, ktoré sa uskutočnilo 8. a 9. júna v Kanade. Podľa istej správy Trump prítomným západným vodcom povedal, že „NATO je rovnako zlé, ako NAFTA“ (odkaz).

Potom tu máme generálneho tajomníka NATO, Jensa Stoltenberga, ktorý vo svojom prejave v Londýne uviedol: „Nikde nie je vytesané do kameňa, že transatlantické puto bude trvať navždy“. Európania bez Američanov nemajú žiadnu inú reálnu vojenskú možnosť, ako objať Rusko.

Ďalšie verejné potvrdenie toho, čo hovoria naše zdroje prišlo, keď The Washington Post uviedol, že Trump sa opýtal francúzskeho bábkového prezidenta Emmanuela Macrona: „Prečo neopustíš EÚ?“ (odkaz).

Dôvod spočíva, prirodzene v tom, že Macron je Rothschildov otrok a že EÚ vlastnia Rothschildovci.

Nemecká kancelárka Angela Merkelová, popredný chazarský člen pokrvnej línie pri moci, bude so stále väčšou pravdepodobnosťou čoskoro definitívne zvrhnutá, keďže jej oslabené vládne zoskupenie sa rúca v dôsledku otázky imigrácie.

Nie náhodou sa Trump a ruský prezident Vladimír Putin stretnú 16. júla vo Fínsku, čiže v krajine, ktorá sa pripravuje na prevzatie predsedníctva Rady Európy (odkaz).

Dúfajme, že čoskoro uvidíme, ako ľudia zapletení do masových vrážd, ako napríklad predseda Európskej rady Donald Tusk, skončia v base, kde patria. Tuskovi bola údajne za vraždu veľkej časti najvyšších poľských funkcionárov prisľúbená vysoká funkcia európskej únie (odkaz).

Poďme konečne do Mexika: novozvolený prezident López Obrador sľubuje najväčšie zmeny v tejto krajine od jej revolúcie v roku 1910. Obrador bol zvolený na vlne verejného znechutenia z korupcie, kriminality a zrady zo strany starého režimu.

Príklad takého kroku starého režimu je predaj vodných zdrojov Mexika súkromným spoločnostiam ovládaným chazarskou čvargou, za ktorý nepochybne získal obrovské úplatky. Na niektorých miestach to viedlo k tomu, že cena vody sa strojnásobila, hoci služby a kvalita išli dole. Pravdepodobne uvidíme veľa zatýkania ľudí spájaných s neuveriteľnou korupciu, keďže Obrador konečne dostal šancu na liečenie Mexika (odkaz).

Obrador pravdepodobne aj ukončí násilie v tejto krajine tým, že zlegalizuje a zreguluje drogy, počnúc marihuanou.

V minulosti by zasiahla americká vláda, aby akúkoľvek legalizáciu drog v Mexiku zastavila. Senát Spojených štátov však práve po príklade Kanady schválil zákon na legalizáciu pestovania marihuany, takže to vyzerá tak, akoby to bolo „spoločné“ úsilie Severnej Ameriky (odpusťte mi tú slovnú hru) [joint znamená „spoločný“ ale aj „marihuanová cigareta“] (odkaz).

Poďme späť do Severnej Ameriky, pozrime sa na najnovší vývoj v boji o moc v Spojených štátoch. K tomuto frontu naše zdroje z Pentagonu dodávajú: „V neprikrášlenom varovaní určenom pre deep state, NSA zmazala 685 miliónov záznamov hovorov nevinných ľudí, zatiaľ čo zvyšok uschovala pre vojenské tribunály a iné účely“.

Aby bolo zaistené, že vojenské súdy postupovať dôkladne pri čistení špiny, ktorá infiltrovala americkú vládu, Trump režim reštrukturalizoval Najvyšší súdny dvor, hovoria zdroje. Dodávajú: „Najvyšší sudca Kennedy sa napokon stiahne, aby dovolil Trumpovi posunúť súd doprava ďalšou konzervatívnou voľbou, ktorá by bola potvrdená v septembri, práve včas k otvoreniu Najvyššieho súdneho dvora dňa 1. októbra.“ Sľúbili tiež: „Po Kennedym nasleduje Ruth Bader Ginsburgová.“

Okrem toho: „Ak sa preukáže, že Obama skutočne nespĺňal podmienky, pretože sa narodil v cudzine, Trump zosadí sudkyne Najvyššieho súdneho dvora Elenu Kaganovú a Soniu Sotomayorovú (obe vymenoval Obama) v prospech konzervatívnej väčšiny 7:2“. Naše zdroje však hovoria že Obama sa narodil v Spojených štátoch, je však synom komunistu Franka Marshalla Davisa a bol teda skutočným Mandžuským kandidátom. V každom prípade mu však bude dokázaný podvod a bude preto diskvalifikovaný.

Druhé mocenské centrum Chazarov, ktoré čistí Trumpov vojenský režim, sú korporačné médiá. Korporační propagandisti už informačnú vojnu prehrali, keďže nedávny prieskum verejnej mienky ukazuje, že 72 % Američanov si myslí, že hlavné mainstreamové médiá šíria zámerne falošné správy (odkaz).

Naše zdroje tiež konštatujú: „Sionistický Comcast [nadnárodný telekomunikačný a mediálny konglomerát] utrpel celoštátny výpadok, zatiaľ čo jeho ponuku (odkúpiť Fox) zneutralizovalo Ministerstvo spravodlivosti, ktoré rýchlo schválilo fúziu Disney-Fox. Spoločnosti Disney bolo dovolené kúpiť Fox, aby zabránila ďalšiemu rastu Comcastu, a zväčšenú spoločnosť Disney môže Trump chytiť za gule za to, že spolupracovala so sex-spoločnosťou (Harveya) Weinsteina“, dodávajú.

Radi by sme na tomto mieste poukázali na to, že pri odstraňovaní chazarskej mafie od moci ide o viac, ako iba „dostať zlých ľudí“. Ide o záchranu planéty. Súčasné (západné) planetárne vedenie spôsobilo najväčšie vymieranie druhov od vyhynutia dinosaurov, a rýchlosť vymierania sa zvýšila.

Nedávno zverejnená správa ukazuje, že rok 2017 bol druhým najhorším rokom od začiatku sledovania zmenšovania rozlohy tropických pralesov, ktoré sú najväčším zdrojom biodiverzity na planéte (odkaz).

To je jeden z dôvodov, prečo skupina prestížnych vedcov nedávno vydala výzvu na veľké medzinárodné úsilie o „záchranu života na planéte“ (odkaz).

Keď budú títo fanatickí zločinci zbavení moci, Spoločnosť bieleho draka a jej spojenci sľubujú masívnu kampaň za niekoľko biliónov dolárov, na ukončenie chudoby a zastavenie ničenia životného prostredia. So správnou politickou vôľou sa to dá dosiahnuť v priebehu niekoľkých mesiacov. Potom môžeme začať zverejňovať všetky skryté technológie a vytvoriť nebesá na zemi, ako aj expandovať do vesmíru. Vstúpime do nezmapovaného územia.

Zdroj: benjamifulford.net

Zdroj slovenského překladu: http://prekladyodlesa.sk/revolucia-pokracuje-stare-rezimy-sa-rutia-v-mexiku-a-eu-odhalenie-tajneho-vesmirneho-programu#more-7458

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.