Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

Rozhodující okamžik se blíží

…..a přinese buď kolaps, chaos a krveprolití nebo restart a renesanci….

08:54

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Události se i nadále odvíjejí spalujícím tempem tak, jak poválečný světový řád pokračuje ve svém kolapsu, zatímco boj o to, co ho nahradí zuří dál. Největší událostí bylo vůbec první setkání mezi papežem a ruským pravoslavným patriarchou po 962 letech. Nejpodivnější věcí na této události lze vidět na této fotografii zasedání, které vydal Vatikán, který ukazuje lebku a kosti (p.pr.: symboly radu Skull&Bones, ale také klasická jezuitska symbolika) přímo v centru mezi oběma náboženskými vůdci.

[wp_ad_camp_1]

http://en.radiovaticana.va/news/2016/02/12/joint_declaration_of_pope_francis_and_patriarch_kirill/1208117

Zdroje ze zednářské Lodge P2, lidé, kteří dávají rozkazy do Vatikánu, říkají, že lebky a kosti jsou jen symbolem znovuzrození. V tomto případě to znamená, jak říkají zdroje, že jak patriarcha, tak papež věří, že Mesiáš se vrátil. Avšak zdroje CIA tvrdí, že skutečným důvodem, proč byl papež rozechvělý setkat se s patriarchou je to, že Vatikán chce ruskou vojenskou ochranu k zajištění svého přežití. Ruské zdroje mezitím říkají, že oba muži podepsali „tajné Mezinárodní Memorandum o vytvoření nového planetárního náboženství a Nového světového řádu“ (NE fasistickeho! .. at zas ovce nebeci :-) ), a že tato vstoupí v platnost 1. května 2016.

Vatikán se může cítit pocit naléhavosti oznamit něco nového, protože tajne kontroluje kolaps na dluhu založeného finančního systému , který se viditelně hroutí. Tři samostatné zdroje, jeden z Pentagonu a dva ze CIA, nám řekli, že mluvčí US korporátní vlády Barack Obama čelí kompletnímu kolapsu US bankovního systému, a minulý týden se setkal v Kalifornii se zástupci rodiny Rothschildů a s čínskými staršími, aby požadoval povolení k provedení devalvace amerického dolaru. Bylo mu řečeno, že NE, protože většina amerických dolarů, které jsou ve vlastnictví Američanů a zbytku světa nechce vidět své těžce vydělané peníze, jak ztrácí svou hodnotu. Obamovi byl rovněž odepřen přístup ke všem novým finančním prostředkům pro svou korporátní vládu.

Tímto odmítnutím doslo k vážným bojům uvnitř mocenské struktury mezi americkými frakcemi, které chtějí obnovit Republiku Spojených států amerických a ten, který chce zachovat status quo. V rámci tohoto boje byl zavražděn, jak říkají zdroje ze CIA, pomocí srdečního infarktu vyvolaného šipkou, soudce Nejvyššího soudu Tony Scallia. Oficiální tiskové zprávy potvrzují, že nebyla provedena žádná pitva, a že jeho tělo již bylo zpopelněno.

Zdroje z Pentagonu říkají, že Scalia byl zabit, protože se postavil proti uhlíkové dani „globálního oteplování“ Pařížské dohody, a protože podporoval návrat Republiky a loajalitu vůči americké ústavě. Výměna Scalii za ohebnějšího soudce Nejvyššího soudu by znamenalo většinu 5 ku 4 na podporu uhlíkové daně a takových věcí, jako nespoutaná imigrace, kontrola zbraní atd..

Katolík a etnický Ital Scalia zemřel v Texasu, domově Bushova klanu, a stejně jako František v Mexiku se snaží zajistit odriznutí drogových peněz tekoucích do Bushovy chazarsko-nacistické frakce. Některé zdroje také uvádějí, že také sám hlavní soudce John Roberts, také katolík, těsně přežil pokus o vraždu minulý týden.

V odvetě na toto, říkají zdroje ze CIA, byla již tajně obžalována velitelka Bush/Clinton lůzy Hillary Clinton, a že Billu Clintonovi „bylo věnováno jen pár měsíců života, protože má mozkovou poruchu.“

Došlo také minulý týden k útoku na chazarskou mafií ovládaný Department of Homeland Security, kdy soukromé údaje o 10.000 jejich zaměstnancích byly napadeny hackery a vse předáno do Pentagonu a agentuře Bílých klobouků. Tento hack přišel jako součást příprav na občanskou válku, která by mohla následovat po vyhlášení bankrotu korporátní vlády USA, řekly zdroje z Pentagonu.

 Jako součást tohoto zdroje dále říkají, že banka Wells Fargo školila své zaměstnance na „mimořádné situace“, uzavírá své pobočky a umožní pouze vstup max. tří lidí najednou pod dohledem ozbrojených stráží. FEMA zase dělá „beta test, ve kterém prohlásí dovolenou ve dnech 18. a 19. února“ v rámci přípravy na zhroucení bankovního systému, říkají.

Chazarská mafie šíří děsivé příběhy o prázdných regálech v supermarketech a nedostatku potravin ve snaze vydírat obyvatele USA a (dosahnout) poddání se.

Avšak zastánci obnovení republiky mají alternativní plán, který zahrnuje zrušení dluhu, návrat majetku ukradeného lidem a vydání nové měny Spojených států , která nahradí dluhový nástroj a chazarské zlo s názvem „americký dolar“ . V takovém scénáři, by USA prohlašsili, že nejsou povinni platit nesplatitelné břemeno mezinárodního dluhu „americké korporátní vlády“ v bankrotu, kterou by nahradila.

Chazarská frakce USA chce mezitím zakázat hotovost a zavést negativní úrokové sazby. Přesvědčení, že záporné úrokové sazby by stimulovali reálnou ekonomiku pochází z falešného předpokladu, že role a čísla v počítačích s názvem „peníze“ jsou náhradou za realitu. Z tohoto hlediska by negativní sazby nutili lidi utrácet své peníze, aby se zajistilo, že jsou bezcenné a k ničemu, a tak stimulovat ekonomiku. V reálném světě, ale lidé vědí, že když dali své peníze do banky tak bude slábnout, proto ho zase vezmou z banky a přijmout hotovost, zlato, stříbro nebo cokoliv jiného, co skutečně existuje v reálném světě, a které nebude slábnout s počítačovými falešnými zprávami.

V Evropě, ve snaze podpořit reálnou ekonomiku, záporné úrokové sazby neuspěly a namísto toho se vysráží spirála smrti bankovního systému. Spíše než utrácet více peněz, se lidé bojí o budoucnost, více šetří a berou peníze z bankovního systému. V současné době existují řady lidi,kolem bloku v Londýně pro kteří chtějí koupit zlato. Podívejte se na graf na odkaz vidět, jak se bankovní akcie vrazit, ale také zvyšuje cenu zlata.

http://stockcharts.com/freecharts/perf.php?$GOLD,UBS,C,SCGLY,BCS,CS,DB,SCBFF

Lidé si také hromadí hotovost, protože ta je imunní vůči záporným úrokovým sazbám. I v případě, ze chazarští bankéři podaří zlikvidovat hotovost, tak jak to chtějí, nemohou to udělat se zlatem, stříbrem, diamanty a dalšími reálnými věcmi.

Takové věci se staly už mnohokrát. V knižní čtvrti v Kande si například můžete koupit japonské vládní dluhopisy jako kuriozity z druhé světové války, které byly kdysi považovány za pevné investice jako skála. Totéž platí i v kterémkoli jiném městě nebo antikvariátu na světě. Když iluze peníze zmizí, pak papír je jen papír.

Iluze mizí rychle i navzdory nákupům ze strany centrálních bank 12,3 bilionů v aktivech, zatímco 8000 tři sta milionů dolarů ve státních dluhopis se nyní obchoduje v záporných úrokových sazbách, tj. „peníze“ se vypařují.

Na trzích se povídá to, že Deutschebank se brzy zhroutí a vyvolá mnohem širší kolaps nez byl šok Lehman roku 2008. Cena akcií Deutschebank klesla v posledním měsíci o 50%, když investoři utekli ze strachu imploze z jeho 75 miliard v derivátech podlozených v reále , podle ucetních knih, takovými zalezitostmi, jako nesplatitelný řecký dluh.

Jestliže Deutschebank zbankrotuje, pak je to jen otázkou času, kdy se euro stane pouze dekorativním papírovým motivem. „Když Deutschebank spadne, tato skutečnost bude hnát před sebou německou kancléřkou Angelu Merkelovou, Bushe a velké banky, které jsou všechny vzájemně propojeny,“ řekl zdroj Pentagonu.

Britové mají jasně dost a fašistického projektu Eura. Nedávný průzkum více než 100.000 čtenářů „Express“ ukázal 92% podporu pro odchod z eurozóny.

http://www.express.co.uk/news/politics/643026/No-EU-Poll-proves-Britain-wants-out-eurozone


Mezitím události na Středním východě dosahují svého vrcholu. Kriminální stát Izrael zaznamenal pokles o 65% v oblasti cestovního ruchu, zatímco její paranoidní občané s vymytým mozkem se skrývají v domech před imaginárními „teroristy“.

Turecko a Saúdská Arábie, dva státy ovládané chazarskou mafií, mezitím lhali celému světu, že jsou připraveni vyslat armádu s jadernými zbraněmi a více než 350.000 vojáků do Sýrie. Ale když Turecko zahájilo dělostřelecký útok na Sýrii, Sýrie se odvolala ke Spojeným národům. Zádná zeme nebude ochotna podpořit tureckou agresi, protože nejenom veto OSN, ale aliance Ruska, USA a Číny, by mohla podniknout kroky s cílem rozdrtit Turecko a Saúdskou Arábie. To je důvod, proč Turecko rychle ustoupilo.

Číňané a Rusové, spolu s Pentagonem, chápou, že dlouhodobé řešení problémů na Středním východě bude pocházet z ekonomické prosperity. Vědí také, že šíitské a sunnitské rozdělení, které v podstatě začalo jako spor o dědičnost mezi bratranci, musí skončit. Toho bude dosaženo prostřednictvím jednání, a ne války.

A mezitím dostává v Asii chazarská mafie velké rány. Nejpozoruhodnější, a to je něco, co se chazarská korporátní média zoufale snaží zamést pod koberec, je skutečnost, že pilot letu 370 Air Malajsii, který zmizel před dvěma lety, se nedávno objevil na Tchaj-wanu.

http://worldnewsdailyreport.com/taiwan-mh370-pilot-mysteriously-resurfaces-almost-2-years-after-his-flight-vanished-over-china-sea/comment-page-8/#comments

Ups!

V Japonsku se mezitím zotrocený režim Šinzó Abe podřízený chazarum stal jiz minulostí. Posun do záporných úrokových sazeb, který v Davosu nařídil guvernér Bank of Japan Haruhiko Kuroda se stal katastrofou. Spíše než oslabení jenu a posílení trhu, jak se očekávalo, udělal přesný opak. Na druhou stranu, byl právě zverejněny údaje o HDP za čtvrtletí od října do prosince, která ukázala, že ekonomika klesá ročním tempem 1,4%. To znamená, že podvod známý jako abenomika byl zcela odhalen.

Minulý týden armáda Spojených států se sídlem v Japonsku a japonské vojenské zpravodajské služby kontaktoval zástupce společnost Bílého draka, aby požádali o informace o tom, jak zde provést výročí.

Vlády Indonésie, Malajsie a Thajska také začaly, podle několika zdrojů, spolupracovat s SDB. Thajci také nyní spolupracují s Rusy v boji proti drogám a terorismu.

Čína, zatím, je ve vlně globálních nákupů. Čínské podniky zvýšily objem fúzí a akvizic v zahraničí téměř 10 krát od začátku letošního roku ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

http://www.businessinsider.com/china-is-buying-a-lot-of-foreign-companies-2016-2

A konečně, zástupci gnostické illuminati v Japonsku a východní Evropy v poslední době obnovili styk s SDB.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
13 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře