Obrázek níže: Působení přírodní (kosmické) energie na druhé:


Léčitel stahuje přes svoje tělo energii z kosmu (spirála opět symbolicky přesahuje papír = nekonečno).
Přes jeho tělo tato energie naplňuje prostor kolem něho, obklopí a prodchne těla přítomných lidí. Zároveň ze srdce léčitele proudí růžová spirála, která podporuje tok energie z kosmu. Dá se předpokládat, že jeho láska k lidem tak spontánně umocňuje proudění blahodárných sil.

[wp_ad_camp_2]

Obrázek níže: Působení energie reiki na druhé


Léčitel reiki stahuje přes svoje tělo energii z horního bodu -“ze špuntu“ (spirála se téměř netvoří).
Přes jeho ruce tato energie proudí do lidí kolem. Opět však proudí hlavně do oblasti hlavy, kde vytváří jakýsi „obláček“. První proud z rukou léčitele (vlevo), je nejsilnější, cestou ale slábne. U třetí osoby dole vpravo již tvoří nejasné a potrhané nitky.

[wp_ad_camp_2]

Máš nějakou kresbu, na které je vidět prokletí, nebo uhranutí?

Obrázek níže: Spirituální útok


V oblasti kořenů je přichycené malé „oko“, jako symbol ničivé síly, kterou produkuje jiná, zaujatá a spirituálně silná osoba. Obě nohy, zejména pravá, jsou zatížené okrouhlými „okovy“. Znamená to, že „oko“ drží člověka na místě, nedovoluje, aby se rozvinul, aby se mu ve fyzické sféře dařilo a byl úspěšný.
Někdy může vyvolat zároveň tělesnou nemoc nejasného charakteru, na kterou nefungují žádné léky.
Blok je také na solar plexu (druhotný důsledek působení těchto sil), to znamená, že opakovaný vliv destruktivní energie způsobuje chronický neúspěch – postižený tak ztrácí sebedůvěru a víru ve vlastní síly a budoucnost, což blokuje solární pleteň, vyvolává chronický stres a pocit vlastní neschopnosti.

A co otázka rodové zátěže, existuje podle tebe taková věc, nebo si to děláme všechno sami? Znám člověka, co umí magií proklít na několik generací a měla jsem kamarádku, která měla jako třetí žena v rodině (v linii babička, matka, dcera) tu samou těžkou duševní nemoc, která se zjevovala v podobě dost ošklivých zelených skřetů s protáhlým čumákem (takže to nebylo poškození mozku, ale byly to energie, co se dědily). Ukázala ti kresba někdy něco takového a existuje podle tebe nějaké vhodné řešení?

Pokračování zde: Aluška.org – Rozhovor o automatické kresbě 4.díl: Spontánní objevení velkého talentu s sebou nese rizika, je potřeba stanovit hranice

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.