…..tak se nám nejen politici, ale lidé kolem nás, v našich kolektivech,  na fórech v diskuzích a jinde, pomalu vybarvují. Udavačů opět začíná přibývat. Skvělý svět, že ano? Radost v něm žít!!!! Kde: pravda je lež a lež je pravda…..

12:54

tm komentuje

Jak neustále opakuji: Ke konci časů lidé hodní budou ještě hodnější, lidé zlí budou ještě zlejší, a z hodných se mohou stát zlí, a ze zlých hodní. Aspoň jsme poznali kde se lidstvo nachází, v jakém bodě vývinu lidské společnosti.

Turecký p-rezident Erdogan nyní vyhrožuje všem evropanům a doslova řekl: Jestli se nebudou plnit závazky a jeho nařízení, a EU nepůjde vytýčenou cestou, nemohou si být evropané kdekoliv na světě na ulicích jisti svojí bezpečností. Opakoval opět doktrínu o nacistické otrocké společnosti, o plynových komorách v Evropě a sběrných táborech. Dokonce MADAMME MERKELOVOU, týden před jeho proslovem k evropanům, napadl a vyslal k ní slova o nacistech aaa….

Zajímavé je, že EU nazval nacistickým režimem a také ho s tímto režimem srovnává.

No prostě hrozivá slova k bílé rase a možným budoucím dějům. Řekl bych, že linii mají dobře naplánovanou a vytýčenou. Pro své páničky se správně drží směru….

 

Erdogan vyhrožuje: Žádný evropan si nebude moci být jistý bezpečností

http://www.focus.de/politik/videos/tuerkischer-praesident-wuetet-erneut-kein-europaeer-mehr-sicher-erdogan-spricht-unerhoerte-warnung-aus_id_6820521.html

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.