Benjamin  Fulford 17.07.2017

Stretnutie na vysokej úrovni medzi čínskymi, ruskými a americkými vojenskými typmi dospeli k záveru, že krátka ostrá vojna môže byť potrebná, aby sa vypudili nacisti a ich tajná svetová sieť, hovorí ázijská tajná spoločnosť a zdroje Pentagonu. Plán zrušenia tajnej vlády bude mať podobu spoločného amerického, ruského a čínskeho vojenského útoku na Severnú Kóreu. „To spôsobí, že severokórejskí ET-podporovatelia sa dostanú do otvoreného priestoru“, hovoria ázijské tajné spoločnosti.

[wp_ad_camp_1]

Roky súdneho výskumu tohto spisovateľa odhalili tajnú sieť spájajúcu zlaté bane v južnom Tichomorí, mimo sieť antarktických základní, skryté podmorské základne, svetový obchod s narkotikami v Severnej Kórei a Izraeli okrem iných. Táto sieť vytvorená fašistickými spojencami, ktorí sa nevyslovili na konci druhej svetovej vojny, verí, že dodávajú Severnej Kórei svoje jadrové zbrane a rakety.

Z tohto dôvodu zdroje ázijskej tajnej spoločnosti tvrdia, že v nasledujúcich mesiacoch sa v rámci príprav na krátku, ale intenzívnu vojnu začiatkom budúceho roka zintenzívni kampaň, v ktorej sa bude zobrazovať Severná Kórea ako darebák. Táto vojna nezahŕňa krajiny tak ako existujú, ale skôr by to bolo medzi skrytými silami za krajinami, hovoria zdroje. Takže Rusi, Číňania a Američania napadnú Severnú Kóreu, ktorá bude podporovaná tajnými ruskými, čínskymi a americkými frakciami, čím sa stane vojnou medzi tajnými spoločnosťami skôr ako tradičná vojna medzi krajinami, súhlasia zdroje. Cieľom bude vylúčiť tajné skupiny pôsobiace v zákulisí do otvorených priestorov, hovoria ázijské tajné spoločnosti (na verejnosť).

Pentagonské zdroje hovoria, že Severná Kórea a Izrael sú úzko prepojené subjekty. Na to, aby na ne vyvíjali tlak, pricestovali minulý týždeň ruské jednotky na južnú Sýriu oproti Golanským výšinám. Zároveň vypustilo Rusko raketu Iskander do židovskej autonómnej oblasti v blízkosti Kórei „aby poslala tupú správu, že Izrael musí vrátiť Golanské výšky“, píše Pentagon.

Židia sa tiež prebúdzajú ku skutočnosti, že ich Khazarskí mafiánski vládcovia sú tí istí ľudia, ktorí vytvorili holokaust. Generálny štáb izraelskej armády generálmajor Yair Golan minulý týždeň porovnal súčasnú izraelskú vládu s nacistami a odmietol stiahnuť sa, čo je znamením, že Khazari môžu pravdepodobne stratiť kontrolu nad Izraelom a Severnou Kóreou.

http://www.blacklistednews.com/IDF_Chief_Says_Israel_is_Becoming_Like_Nazi_Germany%2C_Refuses_to_Back_Down/59669/0/38/38/Y/M.html

Japonská vláda nedávno schválila návrh zákona o sprisahaní, ktorý umožňuje zatknúť ľudí, ktorí plánujú spáchať trestný čin, pretože chcú mať právnu výhovorku na zadržanie všetkých profesionálnych vojakov, u ktorých sa očakáva po vypuknutí bojov útek zo Severnej Kórei do Japonska. Hovoria ázijské zdroje.

Samozrejme, ideálne riešenie bude priniesť tieto tajné skupiny zo skrine bez toho, aby sa skutočne museli uchýliť k vojne, povedali zdroje bielych drakov spoločnosti v Ázii.

 Tajnými aziátskymi spoločnosťami uvedené nasledujúce je veľmi zaujímavá téma týkajúca sa umelej inteligencie. Ako divne sa to aj počúva, skutočne existuje rastúci súhlas, že skutočnosť, o ktorej sa dozvedáme je produkt umelej inteligencie. To nám už v minulosti rozprával jeden člen Majestic 12 z Gnostických Illuminátov a teraz to hovorí tajná aziátska spoločnosť. K tomu príde, že zdanlivo tá inteligencia teraz trčí v jednej slučke.

Zdá sa divné ale keď z istého odstupu pozorujete denné alebo týždenné správy po dlhší čas tak si všimnte opakovania istých globálnych správ. Keď čítate napríklad správy o Izraeli a Palestíne z roku 1970 tak zistíte, že skoro nie sú odlišné od dnešných správ. Tá celá záležitosť ako sa zdá sa opkauje v opakovanej slučke.

[wp_ad_camp_1]

To isté sa môže povedať o Severnej Kórei – že sa akoby v jednej slučke opakujú srávy o vytváraných problémoch rakiet, ktoré by „čoskoro mohli zasiahnuť USA“. Skutočne štartovala Severná Kórea jeden satelit v roku 1998, čo by malo znamenať, že už dlhšie majú schopnosť trafiť americkú pevninu nukleárnou raketou. Prečo teda sa neustále opakuje príhoda o hrozbe Severnou Kóreou?

Iné dlhodobé správy týkajúce sa opakujúcich slučiek sa týkajú sporných ostrovov v Čínskom mori, 70 rokov staré otázky z druhej svetovej vojny, Ukrajiny, Iránu….

Ďalšou slučkou, ktorú som pozoroval – opakovalo sa pravidelne viacero minulých desaťročí odhaleni možnosti o predĺžení života a potom nasledovali vždy dôvody prečo tie možnosti sa už neskúmajú.

Ako zdroj tých opakovaných-slučiek-správ bola zistená khasarská mafia. AJ keď sa to zdá bláznivé – keď tento autor kriminalistickým spôsobom sledoval stopu Davida Rockefellera cez Rothschilda a P2-lóžu Vatikánu tak bol vedený k ľuďom v Taliansku a vo Švajčiarsku, napríklad k Vicencovi Mazzara, jeden kavalier teutonických ritierov, ktorý tvrdí, že gamma-lúčmi dostávali pokyny od jednej bytosti, ktorá je známa pod menom „čierne Slnko“. 

Pre tých medzi nami, ktorí sa radšej držia reálneho sveta sa zdá napriek všetkému jasné, že istí spoluhráči vo svete spravodajstiev pracujú s krytou/tajnou agendou, ktorá opakovane prináša isté správy, ktoré sú pre ľudstvo ako celok nevýhodné.

Existuje možnosť urobiť koniec s tým nezmyslom už na koniec jesene. Hlavným zastupiteľom amerických jednotiek v Japonsku bol zvolený relatívne mierny Gerald Curtis, teraz keď bol Richard Armitage vykúpený a Rothschild-agent Michael Greenberg je prenasledovaný.

Najdôležitejším mocnárom v Japonsku je teraz muž menom Kazuyoshi Kokubo, syn císara Hirohito a jeho matka je koreánska princezná, podľa zdrojov japonskej císarskej rodiny. Potom máme ešte bývalého premiéra Yasuhiro Nakasone, ktorý tvrdo bojoval o založenie vlády, ktorá pracuje v zmysle Henry Kssingera, hovoria tie zdroje. Tí ľudia môžu byť odstránení keď to bude nutné, pokračujú zdroje japonského podsvetia. 

Aziátske tajné spoločnosti, japonskí šéfovia podsvetia, US-vojsko a Biele Klobúky spravodajských agentúr súhlasia, že bol dosiahnutý bod zmeny pre celú planétu v okamihu keď Japonsko bude nezávislým štátom.

Ak by Japonsko dosiahlo nezávislosť tak by hneď skončilo vykorisťovanie khasarskou mafiou ich bankami, penzionavými vkladmi, poštovými vkladnými knižkami a inými bohatstvami. To by Washington Dc a Izraelu okamžite zatvorilo peňažný-kohútik.

[wp_ad_camp_1]

Tým, že Trump napriek jeho snahe o reformy a napriek jeho vodcovských kvalít len presúva bankrot USA-corporácie tým, že predáva zbrane a vytláča peniaze z Vasalle-štátov. Stopercentný dcérsky podnik Puerto Rico už v máji bolo neschopné platby a aj keď nie sú časťou toho podniku (USA) tak štáty ako napr. Illinois sú tiež zbankrotované. Presne ako to bol prípad pred mnohými rokmi tak aj teraz US-korporátna vláda a jej podieloví vlastníci dajú do pohybu všetko aby ten bankrot mohol byť presunutý za 30. september, deň finančnej uzávierky.

V tej súvislosti skúmajú aziátske tajné spoločnosti, ktorým najviac dlhuje USA-korpoácia  vážne návrh White Dragon Society (spol. Bielych Drakov) aby Kanada prevzala zbankrotované USA a aby v tej krajine bola znova-vytvorená demokracia, právny štát a rozum. V tom scénare by US-vojsko zostalo plne financované pokiaľ sľúbi pracovať pre blaho väčšieho celku. To by hneď ukončilo väčšinu nedostatku na celom svete.

Francúzi podnikajú jeden krok s ich Rothschild-otrokom nazývaným prezident Emmanuel Macron aby dostali USA pod kontrolu. Donald Trump, US-generál Joseph Dunford, CIA_šéf Mike Pompeo a poradca národnej bezpečnosti H. R. McMaster boli pozvaní do Francúzska aby sa 14. júla zúčastnili na oslavách Dňa Národu/ročné oslavy útoku na Bastille, pritom zahájilo tie oslavy 200 US-vojakov vojenskou parádou. Pentagon-zdroje hovoria, že francúzi navrhli aby USA a nie Nemecko boli najdôležitejší kontakt v Európe. Navrhli spoločné vojenské akcie v Afrike a na Strednom Východe proti ISIS, presne ako tiež proti číňanom, hlásia Pentagon-zdroje. Rothschildovia vo Francúzsku sa veľmi snažia presvedčiť vládu Trump aby priniesli jedného z ich otrokov, japonského premiéra Taro Aso znova do úradu premiéra v nasledujúcom volebnom období a mohlo im tým byť naďalej umožnené vykorisťovať Japonsko. Niekto by mal francúzom pripomenúť, že útok na Bastille (14.júla 1789) bol za účelom ukončenia vládnutia pokrvných línií pozostávajúcich z ľudí ako sú Rothschildovia.

V každom prípade pokračujú čistiace práce vo Washington DC. Bývalí insideri vlády Baracka Obama ako napr. bývalá generálna prokurátorka Loretta Lynch dali detailované výpovede o ich khasarských šéfoch ako Clinton-ovia. Bývalý US-prezident Barack Obama tvrdí, že skutočne bol dvojitý agent a teraz je ochotný odhaliť všetko čo sa dozvedel počas jeho prezidentstva v US-korporátnej spoločnosti ako galiónska figúrka, hlásia CIA-zdroje.

[wp_ad_camp_1]

Nakoniec ešte – agenti khasarskej mafie vsadzujú všetko na to aby zastavili tento Newsletter/noviny. Náš celý príjem z abonovaného Blogu bol od marca japonskými daňovými úradmi zabavený, dokázatelný prípad dvojitého zdanenia. Napriek tomu sa vypláca to falošné zdaňovanie, Paypal odradzuje abonentov od platenia za tento Blog a tým sa zmenšil príjem tohto autora o 80%. Najnovšie je – potom čo náš IT-špecialist vyvinul nový systém, ktorým abonenti mohli platiť Krypto-menou – bol nám na pozemok hodený balík použitých tampónov a krvavý, skatený medvedík. To ukazuje o akých druhoch chorých, zlých ľuďoch tuná hovoríme. Napriek tomu sa nenecháme zastrašiť a náš IT-kamarád už pracuje na jednom Upgrade pre web-stránku a inštaluje nový kredit-kartový platobný systém.

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.