…..řekl bych že v papiňáku bez pojistky stoupá velkou rychlostí tlak a je jesné, kam celá situace má vyústit. Padlí andělé ztrácejí sílu a vliv na planetu zemi, může právě díky tomu dojít k nejhoršímu. Možná EMP bude jejich řešením. Jste připraveni? Ale….

11:54

S největší pravděpodobností za tím samozřejmě nestojí Trump. Chcípající kobyla neví, co má dělat. Jediným řešením pro ni je WWIII…..

[wp_ad_camp_1]

Ruský prezident Vladimír Putin zhodnotil americké útoky v Sýrii

 

AKT MEDZINARODNEHO TERORIZMU SSA…

SSA SPOJENEC ISLAMSKEHO STATU…

 

http://www.hlavnespravy.sk/rusky-prezident-vladimir-putin-ohodnotil-americke-utoky-v-syrii/960046

http://www.moskvatv.org/page/russia24-tv-online.php

https://cz.sputniknews.com/svet/201704075064647-Rada-federace-Rusko-soucinnost-USA-Syrie/

https://cz.sputniknews.com/svet/201704075065038-Rusko-utok-USA-Syrie-memorandum/

https://cz.sputniknews.com/svet/201704075065002-generalni-stab-Syrie-USA-IS/

Blesková správa : ISIS nadväzujúc na americký raketový útok začal novú ofenzívu v blízkosti Palmýra
https://www.rt.com/news/383826-isis-used-us-airstrike-syria/

Le- Pen odsúdila raketový útok na Sýriu
https://russian.rt.com/world/news/376109-le-pen-osudila-udar-ssha

TASR dala k útoku viac menej pre USA negatívny komentár

http://www.teraz.sk/zahranicie/fles-spojene-staty-zautocili-na-s/253312-clanok.html

Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!

http://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-dukazy-a-fotografie-potvrdily-ze-chemicky-utok-v-idlibu-byl-zinscenovany-bilymi-prilbami-a-americkou-cia-syrska-opozice-na-twitteru-informovala-o-chemickem-utoku-den-predem/

Potrebujeme este nejaké dokazy, ze ten tzv. „utok“ chemikaliami vraj od Asada, bola zamienka vykonstruovaná tureckími, saudskími, US, izraelskými agentami aby zautocili na SAA, ktorá uspesne vítazí nad banditami?
Pozrime sa na suvislosti: minulý rok kurdská Rudw.net informovala o mnozstve chemických utokov ISIS a banditov na kurdov, irackých vojakov, kde zabíjali aj deti, zeny, civilistov. Reakcia súdruhov demokratov nulová!
Nedávno, banditi, ktorí sa skonsolidovali, dostali nové tanky a zbrane z Turecka, zautocili velkým utokom pri meste Hama. SAA a rusmi ich utok zastavili a zacali ich hnat spat. Kedze banditi boli pri Hama porazaní, potrebovali nieco, aby bol postup SAA zastavený, a zrazu div divúci je tu utok chemickými zbranami od Asada, a hned sudruhovia vedia, kto stál za ním, odmietajú akékolvek nezávislé medzinárodné vysterovanie utoku, Erdogan a Netanjahu uz vyhlásili podporu USA na utok voci SAA a hned zautocili na SAA.

Je teda jasné, kto skutocne stál za tou zamienkou!

 

Moskva 7. apríla 2017 (HSP/vzgljad/Foto:TASR/AP)

 

Olga Nikitinova sa na portáli vzgljad venovala postoju ruského prezident Vladimíra Putina k raketovým útokom v Sýrii

Podľa Vladimíra Putina tieto útoky poškodzujú rusko-americké vzťahy a vytvárajú vážnu prekážku pre vytvorenie koalície za účasti oboch krajín v boji proti svetovému terorizmu. Informácie uviedol Dmitrij Peskov, hovorca ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin

Podľa Peskova útok USA spôsobil značné škody v rusko-amerických vzťahoch, ktoré sú momentálne na žalostnej úrovni. Podlľa Vladimíra Putina tento americký krok znamená vážnu prekážku pri vytváraní medzinárodnej koalície v boji proti terorizmu.

Dmitrij Peskov obrátil pozornosť na slová Donalda Trumpa, ktorý v minulosti potvrdil, že chce bojovať proti terorizmu, pretože ho považuje za prejav celosvetového zla. Boj proti terorizmu si americky prezident vytýčil ako jednu zo svojich hlavných úloh.

Podľa Vladimíra Putina americká agresia proti suverénnemu národu v rozpore s medzinárodným právom a vychádza z falošných zámienok (iracké zbrane hromadného ničenia, ktoré sa nikdy nenašli a sýrsky útok chemickými zbraňami sú falošné zámienky pre americký zásah). Kremeľ zdôraznil, že sýrske vládne sily nemajú zásoby chemických zbraní, tieto zbrane zničili za pomoci Ruska a pod kontrolou špecializovanej agantúry OSN – OPCW.

Ruský prezident Vladimír Putin naznačil, že USA sa snažia odvrátiť pozornosť svetovej verejnosti od obrovských obetí medzi civilistami v Iraku, ktorí zahynuli kvôli masívnym leteckým útokom USA.

Olga Nikitinova

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.