Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

S pokračujícím rozpadem světové sítě Chazarské mafie vedou důkazy a stopy do Turecka.

…..další zajímavý týdení komentář Benjamina Fulforda a jeho úvaha….

11:54

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

[wp_ad_camp_1]

(Text obrazek: sionismus ma jen neco kolem 100 let. Je to transformace nabozenstvi do nacionalismu, materialismu vytvoreneho ateistickymi zidy, kteri nenavidi nabozenstvi. Duvos, proc pouzivaji jmeno Izrael, Davidovu hvezdu, unos a zmocneni se identity judaismu i zidovskeho naroda, je jen aby obdrzeli legitimitu pro svou existenci, ktere ma vyvolavat v osobach strach „Ó, Buh je s nimi“, pouzivajice pri tom strach lidi z mluveni proti jejich akcim, protoze tyto povazuji za anti-semitismus, coz je vec, ktera je nejvice vzdalena pravde.)
Zdroje z Pentagonu nám řekly, že minulý týden pohrozil ruský prezident Vladimir Putin tureckému prezidentu Recepu Erdoganovi, že „navrátí Konstantinopoli (Istanbul) křesťanskému světu a uchrání ruskou námořní bezpečnost tím, že osvobodí úžiny Bospor a Dardanely“. Dodali, že : „to byl po celou dobu plán, ve kterém se budou překreslovat hranice s balkanizovaným Tureckem vyloučeným z Kypru“.

To může být důvodem, aby turecký premiér Ahmet Davutoglu odletěl do Íránu usilovat o mír mezi sunnitskými a šíitskými frakcemi islámu.

http://news.yahoo.com/iran-turkey-must-develop-common-perspective-end-regional-094040946.html;_ylt=AwrXnCJJ59tWFRIAEjzQtDMD;_ylu=X3oDMTByb2lvbXVuBGNvbG8DZ3ExBHBvcwMxBHZ0aWQDBHNlYwNzcg
Pokud se obě strany dohodly na nějaké mírové dohodě, mohlo by to znamenat, že 1.384 rok starý rozkol mezi dvěma frakcemi islámu by mohl skončit. Turci doufají, že tak zmírní tlak ruské a západní vojenské aliance, které byly zformovány, když se setkali na 12. února papež a ruský ortodoxní patriarcha, poprvé po 962 letech.

Situace však nemusí být tak snadno řešitelná díky hlubokému tureckému zapojení do nacistického státního převratu, který se konal ve Spojených státech 11. září 2001. Nyní se zdá výběr tohoto datumu útoku na USA souvisel více se skutečností, že 11.9.1683 bylo datum posledního neúspěšného tureckého pokusu konvertovat křesťanskou Evropu silou zbraní. To bylo, když byla obléhání Vídně zrušeno křesťanskou koalicí jen několik hodin předtím, než se otevrel obří turecký důl na střelný prach, kterým by byly vyhozeny do povětří stěny chránící Vídeň.

Nacisticko / Turecký odkaz má hluboké kořeny v historii. To lze vysledovat z historie Hitlerova muže číslo 3, Rudolfa Hesse, který byl vychován v Egyptě. Stopy jeho odpor k Západu vedou k události, kdy byl majetek jeho rodiny po první světové válce zkonfiskován vítěznými spojenci. Hess byl také členem turecké tajné společnosti s dávnými historickými vazbami k německé společnosti Thule a italské fašistické zednářské lóži P2. Tyto skupiny po válce již dlouho hledají pomstu proti Západu za zničení německé, habsburské a osmanské – turecké říše.

V období před druhou světovou válkou vyškolili, podle britské zpravodajské služby a dalších zdrojů, Němci a Turci statisíce členů-aktivistů Muslimského bratrstva k boji proti britským a francouzským vládám na Středním východě. Poslali po druhé světové válce mnoho z těchto školených bojovníků a pseudo-muslimských „fundamentalistů“ do Saúdské Arábie. Tyto skupiny se potom proměnily na Al-Káidu a nyní ISIL.

Jejich poslední manévr byl zaplavení Evropy muslimskými uprchlíky v tom, což papež odsoudil jako „arabskou invazi.“ Turci a jejich nacističtí saudští spojenci oplatili tuto kritiku tím, že zabili v Jemenu čtyři jeptišky a 12 jiných osob.

http://abcnews.go.com/International/wireStory/gunmen-kill-16-including-nuns-yemen-retirement-home-37391931
Pachatelé tohoto útoku nejsou muslimové, ale spíše uctívat entitu, které říkají Cerné Slunce, ale která je pravým věřícím již dlouho známá jako Satan.

Tato satanistická síť je nyní systematicky rozebírána různými způsoby, které jsou viditelné i v kontrolovaných západních korporátních médiích. Vzestup kandidáta Donalda Trumpa na prezidentský úřad v USA je klíčovým příkladem. Minulý týden řekl Newt Gingrich, bývalý mluvčí americké Sněmovny reprezentantů, na US celostátní Fox TV, že republikánský establishment se bojí Trumpa, protože : „On není jedním z nich … on nebyl u iniciačních rituálů, což znamená, že nepatří do tajné společnosti. “

To vedlo k několika hrozbám smrtí Trumpovi, počínaje führerem Georgem Bushem starším, ale i ostatními.

http://dailycaller.com/2016/03/04/glenn-beck-if-i-got-close-enough-to-trump-the-stabbing-just-wouldnt-stop-audio/
Nicméně faktem je, tentokrát je to Bush, kdo utíká strachy. Podle zdrojů Pentagonu, byl nedávný výlet ruské hlavy pravoslavné církve Kirilla do Paraguaye: „byla to zpráva Bushovi, že pro něj není bezpečné místo nikde na světě.“ Zadržený mexický drogový magnát a Bushův agent El Chapo je zbaven spánku, dokud nebude souhlasit, že bude vydán do Spojených států, aby svědčil proti Bush / Clinton mafii, doplnili zdroje.

Také odstranení Hillary Clintonové se poměrně zrychulje. Byla obžalována její lesbická milenka a asistentka Huma Abedin, její IT chlap byl dán imunitu výměnou za svědectví a porotou je zaneprázdněn rozhovory s lidmi, aby viděli, kdo bude obeslán pro její nadcházející obvinění. Zdroje z FBI mimo jiné říkají, že poplatky budou zahrnovat únik státního tajemství a použití Clinton Foundation jako tajné vlády.

 

Další zřejmé znamení, že to nejsou „obchody jako obvykle“ je skutečnost, že David de Rothschild, vedoucí švýcarské pobočky bankovní rodiny Rothschildů, prchá před policií.

http://www.theolivepress.es/spain-news/2015/06/18/exclusive-baron-rothschild-indicted-in-france-over-fraud-case/
Jméno David de Rothschild se často objevovalo v jednáních mezi Spolecnosti Bílého Draka a dalšími západními tajnými společnostmi před jaderné útokem tsunami dne 11. března 2011 proti Japonsku. Po 3/11/11, zástupce Rothschildů, Dr. Michael Van de Meer (také známý jako Michael Meiring) řekl tomuto autorovi, že útok byl zaměřen na donucení 50 milionů Japonců k odsunu z „velkého“ Tokia do Severní Koreje, kde Rothschildové plánovali založit své nové sídlo v Asii.

Nějaký čas po útocích z 3/11/11, pak premiér Japonska, Naoto Kan, řekl na masové tiskové konferenci v Klubu zahraničních korespondentů, že byl po útocích silně tlačen k tomu, aby evakuoval „větší“ Tokio.
Navzdory tomu, že prakticky všechna média západního tisku i mainstreamová média japonských reportérů tam byla přítomna, nikdo nehlásil tyto připomínky. Teď najednou, při pátém výročí teroristického útoku je celý příběh o nucené evakuaci 50 milionů lidí v brožurách Kanovi zprávy.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/japan/12184114/Fukushima-Tokyo-was-on-the-brink-of-nuclear-catastrophe-admits-former-prime-minister.html
Ačkoliv je sice Rothschild v současné době hledán za podvod, je jen otázkou času, kdy bude jeho role, stejně jako role celé jejich rodiny, v tomto aktu masové vraždy, také vyšetřována.

Kolonie evropských Rothschildů s populací vymytých hlav známá jako Izrael je rovněž ve vážném ohrožení. Američtí zpravodajci řekli svým ruským protějškům, že Izrael je podezřelý z použití Turecka jako agenta „, aby se zabránilo hněvu Ruska“ a to díky nedávné vraždě vedoucího ruské vojenské rozvědky GRU Igora Serguna. Bylo to naprosto kontraproduktivní, protože to „pouze prohloubilo vojenskou a zpravodajskou spolupráci mezi Ruskem / Spojenými státy,“ jak nám řekly americké zdroje.

Pro zdůraznění výše zmíněného, jel 3. března americký generál Joseph Dunford do Izraele varovat Izraelce, aby se nepokusili zavraždit Trumpa „nebo jakékoliv jiného z těch dobrých“. Také se jim řeklo, aby zastavili jakoukoliv infiltraci teroristů z Jordánska, Libanonu a Sýrie. Kromě toho bude americký viceprezident Joe Biden v Izraeli dne 8. března varovat Izrael, aby ukončil spolupráci s Tureckem nebo Saúdskou Arábií.

Číňané také ukázali, na které straně barikády jsou tím, ze zavedli bezvízový styk na 6 dní pro region Shanghai, který zahrnuje 51 zemí, jako jsou USA, Japonsko, Rusko, Francie a Spojené království, ale záměrně vylučuje Izrael. Japonská vláda rovněž zakazala víza pro Izraelce.

Mezitím se také ohřívají věci na ekonomické frontě. Globální lodní doprava zůstává v „nejhorší krizi od dob Vikingů“.

http://www.zerohedge.com/news/2016-03-03/dry-bulk-ceo-warns-bankruptcy-tsunami-we-havent-seen-market-bad-viking-age
Nacistický loutkový režim na Ukrajině se blíží ke svému bankrotu a naprosté dysfunkci, zatímco velké západní banky i nadále přežívají díky podvodnému účetnictví. A nyní, kanadská vláda veřejně přiznala, že prodala poslední z jejích oficiálních zlatých rezerv.

http://www.cbc.ca/news/business/gold-canada-reserves-1.3475818
To je zajímavé, protože Kanaďani byli pravděpodobně poslední lidé na zemi, kteří byli ochotni vyměnit zlato za tyto dlužné dokumenty Společnosti Federálních Reserv, nesprávně pojmenované jako „americké dolary“.

Banka pro mezinárodní vyrovnání v Basileji ve Švýcarsku, celosvětovém ústředí centrálních bank v soukromém vlastnictví, je téměř jistě ve velkých problémech. Ze svých 21 guvernérů, pouze 4 nejsou Evropané ani Severoameričané (ne „vzorek“ jedna z Brazílie, Číny, Indie a Japonska). Dokonce i BIS může právě teď zůstat bez zlata.

To může být důvod, proč se ohřívá tolik intrik v předních frontových liniích obchodu se zlatem. Spojenci Společnosti Bílého Draka v Darwinu, v Austrálii říkají, že americká armáda tam má 4000 vojáků výcvičených pro „nějaký druh speciálních operací“. Darwin v Austrálii je nejbližší město u zlatého dolu Freeport McMoRan pod kontrolou Cabal a jejich ponorkové nacistické základny v Papui. Americká armáda by mohla plánovat přesun právě na něj, spekuluje zdroj.

Zdroj CIA v jihovýchodní Asii, mezitím zaujal zprávou tohoto zpravodaje, že zlato perské královské rodiny v Thajsku míří do Hongkongu. Řekl, že perské zlato bylo učiněno mírně radioaktivní, takže by to mohlo být satelitně sledováno, a že zpráva byla správná v tom, že skončí v Hongkongu.

Asijští spojenci nyní říkají, že zlato bude k dispozici se slevou 13% z tržní ceny pro minimální požadavek 20 tun. Sleva ze 13% na 10% bude pro financování nové „Agentury pro plánování budoucnosti“ a 3% bude na provize, říkali. Předpokládá se, podle čínských vládních zdrojů, že se SBD předloží důkazy o existenci zlata v Hong Kongu, případně později v tomto měsíci. Jakmile se předloží důkazy, tak budou zveřejněny, říká SDB.

Stejně jako všechny předchozí divadla i při tomto je více zdrojů, které souhlasí s tím, že něco velkého přichází dolů a do celého světa. Mnozí experti říkají, že by se to mohlo stát již v dubnu tohoto roku. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet. Jednu věc mějte na paměti, a to, jestli se něco uděje kolem 24. března, kdy mluvčí Spojených států amerických, Barack Obama, navštíví sídlo amerických nacistů v Bariloche, v Argentině.

 

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře