Sara Eisenmanová ze Sedony v Arizoně říká, že její vlasy začaly šedivět, když jí bylo jenom 21 let. Začala to okamžitě skrývat a každé dva týdny se barvila na černo. Nyní matka dvou dětí uvedla, že poté, co se jí narodilo druhé dítě, osmiletý Abe, se její život stal příliš hektickým a ona musela upřednostnit jiné věci, než své vlasy.

Ve 37 letech se rozhodla přestat si vlasy barvit a nyní se těší svému přirozenému vzhledu, což její 45letý manžel Hanan plně podporuje. Od té doby, co se vzdala barvení vlasů, se prý cítí víc sexy, než kdykoli předtím.

„Přijmout to, znamená být skutečně nestárnoucí,” řekla.

Sara Eisenman je neurovědkyně a spisovatelka. Cítila se poníženě, když se v 21 letech podívala do zrcadla a zjistila, že její vlasy začaly nárazově šedivět a to skoro přes noc.

V době, kdy měla pocit, že je v nejlepších letech, brala Sára měnící se barvu vlasů jako nevítanou známku stárnutí a okamžitě začala své stříbrné kadeře každé dva týdny zakrývat barvami, protože se bála, že někdo uvidí její novou přirozenou barvu. Dokonce se barvila i jen několik hodin před porodem svého osmiletého syna Abeho, aby pak lidé při návštěvě porodnice neviděli žádné prozrazující známky stárnutí.

Nyní je matka dvou dětí. Poté, co se jí narodila dnes jedenáctiletá dcera Naomi, začala Sára měnit postoj ke svému vzhledu a uvědomila si, že v životě jsou důležitější věci než to, zda má čerstvě obarvené vlasy, nebo ne.

Pokračování článku: Sara Eiseman ve 43 letech zahodila barvy na vlasy a hrdě nosí stříbrný účes: „Cítím se skvěle!”

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.