Sarah Mcdaniel je v Americe dost známá lhářka. Je to ,,modelka” (23let), která postavila svoji slávu na tvrzení, že má heterochromii. Heterochromie je zvláštní anomálie, při které má člověk (nebo i zvíře) každé oko jiné barvy. Heterochromie je velmi vzácná a krásná… až na to, že Sarah heterochromii nemá a média jí to přesto baští. Tento článek varuje před nebezpečným lhaním, které navádí publikum k poškození zraku formou ilegální nebezpečné operace.

 

Sarah se zjevila odnikud před třemi lety a chtěla být slavná. Na modelku by normálně neměla, ale v dnešní době je díky instáči jednoduché dostat se do povědomí lidí, stačí být nějak zajímavý. Například modelka s nejčernější pletí na světě, nebo černá modelka která trpí vitiligem po celém těle, obě jsou slavné právě díky zajímavé barvě pleti… Sarah se očividně inspirovala, avšak na rozdíl od nich nijak zajímavá nebyla, takže si musela něco vymyslet.


Začala nosit modrou čočku na levém oku, aby vypadala, že má heterochromii. Na začátku používala obyčejné, kdy bylo přes čočku vidět prosvítající hnědé oko pod modrou čočkou.

Postupně si kupovala různé druhy, takže její ,,modré oko” mělo na každé druhé fotce jiný odstín. Lidem to připadalo dost divné, ale přesto byla zvaná do různých talk show, do televize a rozjela na této lži kariéru. Přesto si klidně točí fejková videa, kde tvrdí, že má heterochromii a že ji kvůli tomu odmalička šikanovaly děti ve škole. V rozhovorech lže, že se jí děti pořád ptaly co má s okem a jestli je to fejk. Že tím trpěla, že si přála být normální a ne pořád obhajovat sebe samu… Groteskní.

Nezávislí autoři Sarah brzy odhalili, posbírali fotky na kterých má pokaždé jiné oko a prokázali, že Sarah lže. Dokonce vlastní rodina Sarah, její otec a její sestra veřejně prohlásili, že Sarah žádnou heterochromií netrpí, že je to trapné a že by už konečně měla přiznat pravdu. Všichni to ví a je zbytečné to dál předstírat. Dokonce přidali fotky Sarah z dětství, kde má obě oči hnědé.

Moje dcera a její skutečné hnědé oči! (vyjádření otce)

 

Nahoře je Sarah a její aktuální operované oko. Dole jsou čtyři fotky, které srovnávají její skutečné oko před operací. Je zcela jasné, že nosila čočku.

Sarah si však na své heterochromii postavila celou slávu, nabrala milion lidí na Instagramu a pozornost jí dělá dobře, takže v chorobném lhaní dál pokračuje. Místo aby přiznala pravdu, dotáhla celou lež na úplně nový level. V červenci roku 2017 jela do Indie a nechala si implantovat umělou modrou čočku do oka. Tyto operace provádí firma Bright Ocular. V Evropě i v Americe je tato operace zakázaná a nelegální, protože je velice nebezpečná a lidé kteří ji podstupují, často končí tak, že úplně oslepnou. Výsledek navíc nikdy nepůsobí zcela přirozeně, vždy při podrobném pohledu poznáte, že je oko divné a že je v něm jednoduše kousek obarveného plastu.

 

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE: Aluška.org: Sarah Mcdaniel: Modelka předstírá heterochromii a navádí veřejnost k nebezpečné operaci, při které můžete oslepnout!

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.