Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
    Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

    Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
    „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

    „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
    Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

    Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
    USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

    USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

  • Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť
    Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

    Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

  • Jsou mezi námi
    Jsou mezi námi

    Jsou mezi námi

  • Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?
    Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

    Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

  • Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením
    Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

    Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

SARDINIE KOLABUJE POD STÁLE ROUSTOUCÍM NÁPOREM IMIGRANTŮ: SEXUÁLNÍ NÁSILÍ, LOUPEŽE, ÚTOKY NA MÍSTNÍ OBČANY

…..vždyť už kolabovat nemusí. Od včerejška vyvlastňují baráky a pozemky italům a zabavují baráky. Máme se na co těšit i zde? ale prý to sem nepřijde. Ptám se, kde lidé berou takovou jistotu????

06:54

SARDINIE KOLABUJE POD STÁLE ROUSTOUCÍM NÁPOREM IMIGRANTŮ: SEXUÁLNÍ NÁSILÍ, LOUPEŽE, ÚTOKY NA MÍSTNÍ OBČANY

SARDINIE KOLABUJE POD STÁLE ROUSTOUCÍM NÁPOREM IMIGRANTŮ: SEXUÁLNÍ NÁSILÍ, LOUPEŽE, ÚTOKY NA MÍSTNÍ OBČANY

Sardinie kolabuje pod náporem imigrantů a bezpečnost občanů se vymyká z rukou. Cagliari: Nelegální imigranti z Alžíru, kteří přistáli v posledních dnech, přepadávají, kradou a osahávají dívky na ulici. Napětí a strach občanů roste.

Zatímco média byla zaneprázdněna zprávami o referendu, invaze nelegálních imigrantů byla v plném proudu. Tentokrát chci opět informovat o Sardinii.Sardínie kolabuje pod náporem imigrantů. Ke kvótám stanoveným ministerstvem vnitra se přidávají provizorní lodě, které připlouvají přímo z Alžírska a Tuniska. V ostrovních přijímacích zařízeních je umístěno více než 4500 migrantů, ale další přísun se nezastavuje. 2 září loď Dattilo přivezla do Cagliari 931 lidí, zrovna když ministerstvo vnitra přidělovalo autonomnímu regionu další kvótu 1262 uprchlíků.Opakované přistání alžířanů se vyšplhalo na vysoké číslo. U toho posledního se jedná o 172 osob co přistáli před pár dny na pobřeží Sulcis.

Migranti z Alžíru v Cagliari, sexuální násilí, přepadení a krádeže:

Třináct zatčení za méně než 48 hodin v Cagliari: protagonisté různých trestných činů jsou Alžířani. Jedná se o skutečně alarmující eskalaci přepadení, krádeží mobilních telefonů a osahávání žen na ulici, ale i loupeže a prodeje kradeného zboží s cílem získat peníze a opustit ostrov.

Dnes ráno na policejním ředitelství Alfredo Fabbrocini (vedoucí mobilní jednotky) nastínil bilanci situace ve městě Cagliari, která není vůbec „růžová“.

Zejména z posledních zpráv vyplývá, že byli dopadeni tři Alžířané po loupeži v obchodě počítačových předmětů, (A-Key na via Roma), kde kolem 5 hodiny ráno byly ukradeny PC, počítačové produkty a software; dále dva občané, opět Alžířané jsou zatčeni, protože osahávali zaměstnankyni baru, další dva byli zajištěni, protože neuposlechli dekret o předchozím vyhoštění, pak další se zase pokusil o krádež automobilu . Nedávno dva příslušníci vězeňské služby v civilu chytili v ulici La Playa kapsáře specializovaného na mobilní telefony.

Zde uvádím některá další vyjádření:

Pierpaolo Cassoni (mladí Forza Italia FI), kterému se stala osobně epizoda s mobilním telefonem a imigranty se svěřil: Město Cagliari se stává provincií severní Afriky nejhoršího rázu, co se týče sexuálního násilí, zločinců a extremistů vůbec.

Radní města Cagliari, Stefano Schirru (FI) řekl: Lidé mají strach se procházet po ulicích svého města. Nejzávažnější věc je, že neexistují žádné exemplární tresty: po zatčení a identifikování migranti vědí, že po několika hodinách budou mít v ruce virtuální vyhošťovací list, ale nikdo je do jejich vlastní země neodveze. A tak se budou i nadále cítit neohroženi a nic je neodradí od spáchání trestného činu, provedení loupeže a obtěžování občanů.

Regionální koordinátor Noi con Salvini, Daniele Caruso řekl: V Miláně je armáda a zablokovaná imigrace. Na Sardínii otevřené dveře, neustálé připlouvání lodí a to i ve vojenském polygonu a teror v ulicích. Toto je obraz lhostejnosti „Renziho (již téměř ex) vlády“ na našem ostrově.

Cagliari je hlavním městem Sardínie a je velmi navštěvované, mnoho lidí přijíždí do Cagliari trajektem či letecky. Osobně jsem zde v minulosti nikdy neměla pocit nebezpečí a procházela jsem se klidně při návštěvách Cagliari i v pozdních nočních hodinách. Když slyšíme název Sardínie … vybavíme si léto, nádherné pláže, místy ještě nedotčenou přírodu a gastronomii. Bude to ještě platit příští dovolenou? Co si vybavíme příště?

Mezitím co píšu toto svědectví o narůstající a nezvladatelné nelegální imigraci v Cagliari, přichází nová zpráva: Další dívka byla přepadena imigranty u nemocnice v Cagliari a byl jí vyrván mobil z ruky zatímco hovořila. Nastala skutečná revolta rozzuřených občanů této čtvrtě, kteří nelenili a pomohli policii blokovat lupiče. Napětí se stále stupňuje a to již delší dobu …

  • http://www.castedduonline.it/ca gliari/centro-storico/42542/migranti-alg erini-a-cagliari-ora-spuntano-le-violenz e-sessuali.html
  • http://www.castedduonline.it/ca gliari/centro-storico/42551/cagliari-alt ra-ragazza-scippata-al-san-giovanni-di-d io-allarme-rosso.html
  • http://www.ansa.it/sardegna/not izie/2016/12/06/migrantidopo-sbarchi-del inquonoarresti_c17e06b3-e001-4558-8268-5 fbf85a8bcf2.html
  • http://www.ansa.it/sardegna/not izie/2016/12/03/notte-di-sbarchi-nel-sul cis130-algerini_655b0310-a8cd-4d3a-840f- bb0db6d104e1.html
  • http://www.sardegnaoggi.it/Cron aca/2016-12-04/34217/172_migranti_arriva ti_nellIsola_in_due_giorni_Sono_tutti_al gerini.html
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře